Днес кого ще поздравим....

  • 15 649
  • 317
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 843
Е, хайде и аз на патерица, много здраве и късмет на малкия Водолей (леле, Дидкеее, яка ти душа Simple Smile) и много радост за мама!  bouquet

# 76
  • Мнения: 883
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ВАНЯ!!!!!  bouquet

На патерици, но от сърце  Grinning

дидка, да ти е живо и здраво момичето и много радост да  ви носи!

# 77
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
  bouquetНа 02.02 сина на нашата ivka10 е станал на 4 годинки HugПоздрав от сърце,макар и с малко закъснение   bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 341
Дидка,да ти е жива и здрава дъщерята(прекрасно дете е) Нека късмета да я съпътства винаги и ви носи само радост   bouquet

Ивка,специални горещи целувки за Боби!!! На вече порасналото момче му желаем да расте здрав и палав за радост на мама и тати  Wink

Съжалявам за късното ми включване,но бях болна и чак днес започвам да чета.

# 79
  • космополитно
  • Мнения: 941
чЕСТИТ ПРАЗНИК! Много вино и любов за всички!  txtloves  newsm76 Wine Glass

http://www.infotourism.net/vino.html

# 80
  • Мнения: 1 182
Днес малката принцеска Таничка на Мародиди прави годинка!!!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ТАНИЧКА!!! newsm59 nbirthday newsm38 Tada Gift smile3510 bdbaloni baloni happy bd hbday baloni

Да расте красива като мама и добра като тате!Целувам Ви!

# 81
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Честит Рожде Ден на Таничка,макар и на патерици.
Нека разде,здрава,весела и щастлива за радост на мама и тати.  bouquet newsm38 Gift Tada  ura

# 82
  • космополитно
  • Мнения: 941
Днес малката принцеска Таничка на Мародиди прави годинка!!!

Каквооо?  newsm78Едва пристигнала в къщи и вече с торта? newsm38
Да посрещнете така неусетно и всички предстоящи Рождени Дни в много здраве и сговор!

# 83
Честит рожден ден на Таничка!  bigdance2 Мнго радост да носи на щастливите мама и тати! Two Hearts

# 84
  • Мнения: 341
Аз както винаги съм изостанала  Sad

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ТАНИЧКА!!!!

Да растеш здрава и безгрижна,а мама и тати много да те слушат  Wink

# 85
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
newsm51 newsm59  Gift  party002 newsm18 Tada  costumed034 Tada  costumed034 newsm18  bigdance2  Gift newsm59Макар и със закъснение  Heart Eyes но от сърце  Flowers Sunflower поздрав за Таничка

# 86
  • Мнения: 677
Честито на Таничка с голямо закъснение.
 newsm03  love001  party041 newsm18  animal037  Animal Tropical Fish kyllmg babydust7 Flowers Sunflower bdbaloni
Да е здрава и весела и да се радвате взаимно на чудеста във вашия дом.

# 87
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Момичета,имам предложение-нека всяка да си напише рожденните дати -своята,на съпруга,на децата!Вижте как е в темата на многодетните мами на първа страница-в нашите деца- така не се забравяме кой кога има повод за празник!Ще си направим и ние такава страничка със всички данни и постоянно ще се допълва от новите ни дечица във форума
Съгласни ли сте?

# 88
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Момичета,имам предложение-нека всяка да си напише рожденните дати -своята,на съпруга,на децата!Вижте как е в темата на многодетните мами на първа страница-в нашите деца- така не се забравяме кой кога има повод за празник!Ще си направим и ние такава страничка със всички данни и постоянно ще се допълва от новите ни дечица във форума
Съгласни ли сте?

Съгласна бе мамче,така няма да забравяме именници или пък рожденици. Mr. Green
Хайде аз първа да се запиша със данни.А темичка,със данните де,може да се озаглави примерно,"Кой празнува днес" или нещо подобно.

Аз-                           Живка: 25.1.1981 год.(направо ме е срам да си пиша годината) Embarassed
Половинката-         Иван:    13.05.1970 год.-Имен ден на 07.01-Иванов ден
Синковеца-            Божидар: 02.02 2003 год.-Имен ден на 06.01-Йорданов ден(Богоявление)
Щерката-               Преслава: 23.11.2005 год.

# 89
  • Мнения: 358
Поемам щафетата

АЗ - Златомира                     4.10.1969г
Принцеса Димана              14.10.2005г
Тати Димчо                         21.10.1969г

Общи условия

Активация на акаунт