💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 , "Почукай на вратата ми" по bTV Lady /Тема 12/

  • 51 066
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 244
Любими реклами:
Едно бижу, което представя други



И Керем за Липтон
https://youtube.com/shorts/1F2RMmDHrgw?feature=share

Мики, благодарности за превода! ❤️

# 691
  • Мнения: 5 080
Здравейте! Flowers Hibiscus

Ден 5. Рекламите им през годината, които намираме за въздействащи.

Миналата година сякаш бяха по-добри рекламите.





Симпатяга

# 692
  • Мнения: 10 220
Sparkling Heart

Керем е в тренда Wink
#KeremBürsin
25.1K Tweets

Gift Heart

# 693
# 694
  • Мнения: 2 594
Керем е голям симпатяга. 🦁

Дали е вярна информацията, която се върти в Туитър, че вече се е прибрал в Турция?
Микиполи, благодаря за интервюто ⚘

# 695
  • Мнения: X
Здравейте, момичета Flowers Hibiscus

Най-сетне успявам да са добера до темата. Беше и продължава да бъде един доста динамичен декември - така като за последно за тази година. Всъщност чак днес сложих Коледната украса вкъщи Sweat Smile

Виждам, че имаме чаровен каубой от Тексас и красива Ханде, която елегантно отрича фалшиви слухове. Сигурна съм, че Мави е имала приказен рожден ден. Пожелавам й да бъде много много здрава и всичко лошо да остане зад гърба й. Нека тя и семейството й, които посрещнаха геройски ситуацията, да са на края на изпитанието и да чуят добри новини. Purple Heart Надявам се Ханде и Джанер да са научили урока и да спрат да показват Мави в социалните мрежи - може би рядко, както го правят сега. Не всеки мисли добро, а завистта не може да бъде излекувана. Flowers Hibiscus

Минавам към разбора от 2022 година, която не беше една лесна година, но винаги се надяваме, каквото и да е - да бъде за добро Purple Heart

Любима снимка от фотосесия, случайно уловени на улицата или в домашна обстановка

Ханде Revolving Hearts





Керем Revolving Hearts




Събития, на които са присъствали

Ханде на събитието на списание Elle, тъй като беше наградена.



Керем на премиерата на A Todo Tren 2 - нека е началото на една международна кариера



Хубава вечер от мен Sparkling Heart

# 696
  • София
  • Мнения: 13 622
Тези снимки с катеричката, които Керем качи днес, са направени в деня на пристигането му. Феновете твърдят, че са от същото място, на което той се е снимал с неговата майка.

# 697
  • Мнения: 812
Flowers Herb Добра вечер, момичета...
И така рекламите и участието им!
Тук безспорния ми фаворит е Ханде.
Всичките й реклами са изпипани тематично и мнаго професонално ...
Атасай... пустинята и шанса за развитие на таланта й като художник;

Ноктюрно ... жената е свобода;

Мери Клер ... чувственост;

Вог... топлина

Е, за мен е "Господи, колко си хубава!"
Керем - професионалист, но рекламите не са му най-любимото ...

той е неотразим когато се усмихва ...

Последна редакция: нд, 18 дек 2022, 20:51 от Yassy_N

# 698
  • Dupnica
  • Мнения: 306
Flowers Four Leaf Clover Ден 5 - реклами
Разбира се бижутата Атасай


и Керем за BMV
https://www.youtube.com/watch?v=KBODUHh_L8g

Приятна вечер! Heart

# 699
  • София
  • Мнения: 2 606
SoccerЗдравейте! Grinning

През 2022 г. и двамата имаха страхотни реклами и фотосесии Blush
И на мен много ми харесва рекламата на капсулната колекция на Ханде с Атасай, и рeкламите на Noctrurnе, Mary Claire, VOGUE, но истински ме порази фотосесията на ELLE от Мардин. Наистина снимките бяха правени в края на 2021, веднага след Коледа и Ханде тогава се зарази в ужасния Ковид, но фотосесията - дрехите, обстановката, Ханде са Уаууу...Grinning















и Керем с рекламата на BMW с кадрите от любими занимания на Керем - срейтборд и дърворезба Grinning


















PS Stuck Out Tongue Winking Eye SoccerSoccerSoccer

Честита Световна титла по футбол на Аржентина!  Страхотен, велик, незабравим мач!
И поздравления за отбора на Франция, които се бориха страхотно и направиха мача толкова интересен!

Последна редакция: нд, 18 дек 2022, 21:42 от Dilemi

# 700
  • София
  • Мнения: 13 622
И Керем е на футболна вълна. Светът е футбол...
Керем е харесал този колаж!


# 701
  • Мнения: 10 220
Линде, разбира от футбол човекът Trophy

Gift Heart

Sparkling Heart

# 702
  • Мнения: 5 080
И Керем е на футболна вълна. Светът е футбол...
Керем е харесал този колаж!



Честито на Аржентина! Страхотен мач, много нерви тази вечер изхабих, Animal Hear No Evil но съм запалянко и гледах плътно Световното първенство. Satisfied Вря и кипя навсякъде. Satisfied

Какво става с Mest-i Aşk? Уж щеше да излезе до края на годината, но няма никаква информация.

# 703
  • София
  • Мнения: 13 622
И аз бях за Аржентина. Много се радвам за тях. Заслужено си спечелиха титлата.

Керем за пореден път харесва такива закачливи туита. Много му харесват публикации с бебета и младоженци. "Виж Керем как твоето бъдещо дете ще си играе с Хектор"



Имаме потвърждение, че Керем си е в Истанбул. TvKusu е отговорил на въпроса дали Керем се е завърнал с това сърчице и цвете. Добре прави, като не дава никакъв материал на папараците. Пуска днес снимки и видеа направени преди 10 дни и те не могат да го засекат, кога ще пристигне. Така не могат да го пресрещнат на аерогарата, за да го питат, защо Серенай не е с него на връщане от Тексас.    

Последна редакция: нд, 18 дек 2022, 22:15 от БлагаВест

# 704
  • Мнения: 4 613
Отива му да момче което живее ва ранчо и се облича като селянин


   

   

Мая
 

   

   

   

 

 

   

   

   

Общи условия

Активация на акаунт