Търся специалисти по източна медицина

  • 8 550
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 249
Аз не съм очарована от г-н Моралес и не мисля да си оставя детето при него.Не знам ,кое зависи от кръвната група, но при нас дори не я спомена . Аз съм нулева отрицателна и още в самото начало като се заговори за Аутизъм се притеснявах дали не е от това. Говорила съм затова където и да сме ходили с детето и ми казваха, че не това е проблема. Давам на дъщеря ми всички необходими и добавки, ходиме при специалисти за които и г-н Моралес говори, намалиласъм до минимум вредните храни.Тка, че не ми е нужен точно той,защото от разговора си с него останах с впечатление, че и той не знаеза какво става въпрос.Но това е лично мое мнение. Желая ви успех!

# 16
Момичета ползвали ли сте китайските хранителни добавки.Например-
Нао Син Шу-Подпомага концентрацията и вниманието.Премахва напрежението,помага при безсъние и преодоляване на психически натоварвания и стрес.Укрепва имунната система.
Имам един каталог със списък на китайски добавки-направо звучи страхотно, но не знам от кое и по колко да му давам.Търся човек който може да ми каже.Дали ще е лекар,знахар или шаман няма значение.Стига да разбира.
Единственния ,човек за когото знам,че работи с тях е от Пловдив.
Моля Пловдивчани които са ходили в тамошния център по източна медицина и са лекували с тях децата си да споделят.
В този каталог са събрани китайски продукти от различни китайски фирми производители.
Всеки един продукт е сякаш точно за моето аутистично дете.
Моля кажете за някои в София разбиращ от добавките.
 newsm45 newsm17 newsm45
И със сигурност не е Моралес.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 351
И аз имам един каталог,който ми го даде една майка от Пловдив.Тя живее в София,но си лекува детето в Пловдив в” център по източна медицина Бойка”.Опитах се да ти пиша на лични ,но ти е пълна пощата и ми връща писмото.Ако искаш ми пиши да ти обясня подробности.Аз скоро ще ходя там за пръв път.Знам че и в София има специалист ,но таксата е пет пъти по висока.

# 18
  • Мнения: 249
Аз ползвам едни добавки,но те не са китайски,а се произвеждат в Канада-на NUTRILITE.Купуват ми ги от Румъния(там имат магазин).Аз съм доволна.

# 19
  • Мнения: 146
Много полезна за хората е Източната Медицина, и макар и с типичното и очаквано закъснение в сравнение с по-развитите страни, тя се търси от пациентите и в нашата страна. Aко трябва да се прави правилно лечение, е необходимо да се направи и Китайска диагностика - по пулса, отговори на въпроси, езика, и др. Типичното лечение е с акупунктура и с различни модификации на билковите формули. Класическите билкови формули съществуват в суров и преработен вид като концентрати, и те се наричат хранителни добавки. В последната група обаче влизат и много Източно-Западни билко-лекарства, които не са съставени по принципите на Китайската медицина и ефекта им е по-различен и може би разнопосочен (разконцентриран). Така или иначе, лечението с Китайската медицина никога не се фокусира само върху хранителните добавки, а включва акупунктурата, билколечението и др. методи като педиатричния туина масаж.

Общи условия

Активация на акаунт