на какво се дължи?

  • 2 418
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
притеснява ме, защото продължава 3 дни. така беше първите 2 месеца на първата ми бременност. но след първите 3 дни спира. докато сега на 4-ти ден има нормално, дори силно кръвотечение.
чудя се дали, както се казва, по някаква причина "не може да се закрепи" или имам смущения- хормонални или възпаление.
а и така е от наколко месеца. иначе и овулация и М са ми като по часовник.
ако не ми дойде нормално и утре ще си направя тест. а и без това в неделя съм на доктор.

# 16
  • Мнения: 9 093
Ако има незадържане на плода, менструацията ще дпйде с гръм и трясък и много силни болки.
За хормоните - да, има значение кога ще се пуснат, цитирам мнение на Лали:

LH+FSH+Prolactin+Estradiol+Teststoteron се правят от 3 до 5 ден на цикъла.
Пролактинът и тестостеронът може и по друго време, но да минеш с едно боцкане.
Прогестерон се прави 6-7 ден след овулацията.
Евентуално, по-натам се правят и ЛХ и Естрадиол до 36 часа преди овулацията при фоликул над 18 мм, но за това трябва фоликуметрия. Иначе не си струва.

И да допълня, че вече могат да се пуснат през касата.

# 17
  • Мнения: 33
Здравейте мили момичета !От доста време чета темите във форума и ги следя с голям интерес.Тъй като имах същия проблем ,реших да споделя какво ми се случи.От 4 месеца бебеправим и се надяваме скоро да е успешно Praynig baby_neutral Praynig
Началото на месеца с няколко дена по-рано от датата на цикала ми прокърви  много оскъдна кафява слуз.Така продължи цяла седмица и  направих тест за бременност.Втората чертичка беше много бледа  и аз реших ,че нещо не е на ред и отидох на лекар.Цикъла ми закасняваше вече с 2 дена .Прегледаха ме на видеозон и с камера ,взеха ми кръвен тест ,но резултатите бяха отрицателни.Казаха ми че всичко е наред ,да не се притеснаявам и след 10 дена да си направя нов тест.Искам да кажа ,че не съм имала болки ,само гърдите ми бяха много чувствителни ,а и имах чувството че съм бременна...
На другия ден цикъла ми дойде ,доста обилен ,с много  съсиреци и продължи цели 7 дена ,което за мен е нетипично.
Сега се чувствам добре ,тест не съм правила ,може би донякъде се притеснявам ..защото чувството за бременност го няма..
Е,за щастие овулацията ми е скоро и се моля следващия тест да е положителен.
Пожелавам ви всичко да е наред и стискам палци!!!!!:-)

# 18
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
утре ще кажа след прегледа. но си говорих с майка и тя ми каза че е била 3 месеца така преди да забремене с мен. баба ми й е казала точно това- че се опитва да се "закачи" Laughing
не знам дали е бабина диветина , но така става.....

# 19
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
не стигнах до изледване на хормоните и както се вижда от лентичката - този път се закачи.
убедих се , че ако има да става и с един път месечно, без да се замисляме по въпроса става.
но определено след обяд е "нашето" време. и първия и втория път.
колкото и да опитвахме вечер-нищо.
така, че моя опит ме учи- не се отчайвайте, не загубвайте удоволствието от просто правене на любов.
успех на всички, които опитват  bouquet

# 20
  • Мнения: 9 093
Миличка, честито Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 270
ЧЕСТИТООООООООО!  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 546
Честито и от мен! Hug
Не бях отваряла темата и започвайки да чета първия постинг видях за проблема и видях лентичката и си казах:"Ясно.Нямаме проблем.Имаме бебе!" И се зарадвах.
 Лека и безпроблемна и хубаво бебе на финала!  bouquet

# 23
  • Мнения: 686
Честито и от мен! Лека и безпроблемна!

# 24
  • Мнения: 33
Каква хубава Коледна новина!!! Hug Grinning Hug
Честито ,лека бременност и много, много здраве и любов!!!!!!!!! newsm10 newsm10 newsm10 newsm51

# 25
  • Мнения: 2 825
Мария, ЧЕСТИТОООО   bouquet
Лека и безпроблемна бременност и една сладка кукла на финала  Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 1 352
Честито! Желая ти лека и красива бременност. Hug

# 27
  • Мнения: 284
ЧЕСТИТО   bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 245
Чак сега видях добрата новина, честито мила  Hug

Общи условия

Активация на акаунт