Котаракът ми е много болен

  • 769
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте, имам котарак на 4 г. Много е капризен на тема храна и последно време отказа да яде суха храна, само паучове. От лятото започна да губи тегло и ветеринарят, при когото го водя каза, че е защото не яде суха храна и да не се притеснявам. Вчера започна да залита докато върви и го отведохме на друг ветеринар, който му направи кръвна картина и ехограф и се установи, че има тумор на бъбрека. 5 дена сега ще му се правят вливания, за да се подобри и след тези пет дена пак кръвни изследвания, за да се провери дали лечението дава резултат /ако не дава резултат няма какво повече да се направи/. А ако дава резултат, каза че после ще обсъдим с какво ще продължим. Моля ви, ако някой от вас е имал такъв случай, кажете ми дали котките ви са се оправили. Той е само на 4 г., много го обичам, не мога и не искам да повярвам, че мога да го изгубя.

# 1
  • Мнения: 1 391
На първо място - намери си читав ветеринар. Ако пишеш от кой град си, ще ти препоръчат. Второ - пиши в темата за любители на котки, там шанса да  получиш отговор е много по-голям.
Моята котка събира вода около сърцето, миналия месец я бяха отписали, беше 2 дни на стационар при нашия доктор в клетка с кислород (нещо като барокамера), правиха й две пункции за дрениране на течността. Е, жива е и все така луда, нахална и любопитна. Тя е на 7 години. Твоят котарак е млад, ако не е в напреднал стадий сигурно ще има какво да се направи, просто трябва доктора да си рабира от работата.

# 2
  • Мнения: 4
Благодаря много. Ще намеря темата за любители на котки и ще пиша там. Много се радвам за твоята котка, дано бъде много здрава и щастлива.

# 3
  • София
  • Мнения: 480
Здравейте, имам котарак на 4 г. Много е капризен на тема храна и последно време отказа да яде суха храна, само паучове. От лятото започна да губи тегло и ветеринарят, при когото го водя каза, че е защото не яде суха храна и да не се притеснявам. Вчера започна да залита докато върви и го отведохме на друг ветеринар, който му направи кръвна картина и ехограф и се установи, че има тумор на бъбрека. 5 дена сега ще му се правят вливания, за да се подобри и след тези пет дена пак кръвни изследвания, за да се провери дали лечението дава резултат /ако не дава резултат няма какво повече да се направи/. А ако дава резултат, каза че после ще обсъдим с какво ще продължим. Моля ви, ако някой от вас е имал такъв случай, кажете ми дали котките ви са се оправили. Той е само на 4 г., много го обичам, не мога и не искам да повярвам, че мога да го изгубя.
Няма да се предаваш, защото той има нужда от теб. Няма кой друг да му помогне Sad

Общи условия

Активация на акаунт