как да помогнем на Дарина

  • 3 639
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 997
Нещо не става...в смисъл отварям линк- а, зарежда се страница, но дотам. няма опция влез или регистрирай се. Четох в темата от Клюкарника, че и други са имали проблеми, но така и не разбрах какво точно да направя. Нямам Мозила в момента. Освен да си я изтегля......

# 16
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ВАЛЯ пиши на ДОДО ДОДО - тя ИМАШЕ защото май вече няма контакти с майката на онова момчене Борис дето беше на трансплантация  в Израел.
Иначе аз имам телефона на Донка - майката на Наско, който е с таласемия майорна. Тя е майка за трети път и тъй като те не са минавали процедурата - бих предпочела да не я безпокоим ако няма належаща нужда. Друг начин е да й пишем с молба да се вкл с инфо.
Успех
ще се опитам и аз да се регистрирам

# 17
  • Мнения: 997
С Мозила - та стана. Но.....се оказа, че е трябвало да сваля и още нещо си. Излезе ми съобщение със ситен шрифт...нещо си / което не се четеше/ download here. След това стана. Дано  повече хора да се включат. Praynig

Последна редакция: пт, 15 дек 2006, 01:10 от елена акманова

# 18
  • Мнения: 212
И аз успях да гласувам. Дано успеем   Praynig

# 19
  • Мнения: 4 585
Аз мозилата я имам, ама в къщи. Довечера нали няма да е късно.

# 20
  • Мнения: 2 116
Кога да се гласува с SMS-ите?  newsm78

# 21
  • Мнения: 997
Нещо не разбирам. Във финалистите за днес са влезли пет други желания, първото от които е с 15 гласа. а ние към момента сме с 400. Освен това видях листа на класилралите се вече. Има три имена. По какъв критерии определят желаният с най-много гласове за деня. както и да е, трябва да се следи внимателно кога и дали това желание ще влезе за гласуване с смс.

# 22
  • Мнения: 2 242
И аз гласувах, но всичко това ми се струва прекалено объркано...
А и като гледам какви желания имат другите...
Май най-добре се върнем на предложението на агнешка - систематизирана конкретна информация в коя клиника може да се направи операцията и т.н. Не съм търсил такава информация до сега. Дано някой по-запознат се включи.

# 23
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
ЕДНОТО НЕ ИЗКЛЮЧВА ДРУГОТО! Wink

# 24
  • Мнения: 2 242
ЕДНОТО НЕ ИЗКЛЮЧВА ДРУГОТО! Wink

Именно Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 323
Ще се опитам да поставя началото с информация. В тази тема се обсъжда лечение в Израел http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=136859.0
Става въпрос за международна мед. организация в Израел, която организира изследвания и лечение на чужденцци. Има даден имейл и име на доктор Виктор Дубовой <mcasuta@gmail.com>
Ще видя какво мога да намеря за други клиники. Ако успея, ще пиша

П.п. "Вики и мама" се свърза с него и заминаха за Израел по покана на същия доктор, която получи в сравнително кратък срок.

# 26
  • София
  • Мнения: 323
По въпроса с документите, изпращат се: писмо-обяснение или запитване, епикризи, изследвания, снимки и всичко, което е налично. Ако се пращат на факс, се изпращат всеки по отделно, маркирани, че се отнасят за един и същ случай. Ако се пращат по имейл, се правят на един документ, достъпен през интернет- най-добре на acrobat reader /pdf формат/, като прикачен файл към основното писмо. Добре е документите да бъдат преведени на съответния език.

# 27
Момичета, гледах по телевизията в 19ч и като желание №1 е желанието да помогнем на Дари, напишете моля да започваме ли вече с гласуването или утре трябва.

# 28
  • Мнения: 4 585
Това е чудесна новина.

# 29
  • Мнения: 2 232
Копирам от друг подфорум:

 Re: Спасете Дарето -дарете и живот -МОЛЯ МАЙЧЕТА ПРОЧЕТЕ ТЕ ТЕМАТА!!!!
« Отговор #164 : Днес в 19:13 » Цитат 

--------------------------------------------------------------------------------
Айде милички успяхме цялата треперя -желанието за Дарето е в топ 5 така че имаме 23 часа за да го пратим на финал.Моля гласувайте на 1883 с текст 1 за да я пратим на финал.Дерзайте милички.
Доколкото разбрах трябва да се гласува само от абонати на М-тил ако трябва ще ида сутринта да си купя прима и почвам.Моля всички ви да пуснем смс за Дарето. на 1883 пишете само 1 нищо повече.
 
 
Та започнало е гласуването вече с СМС-и.

Общи условия

Активация на акаунт