дрешки за новороденото бебе на едно младо момиче, вече самотна майка

  • 7 389
  • 100
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 146
Корни, аз не мога да дойда до НДК, но евентуално тия дни мога до нейния дом да занеса дрешките, които имам. Ще ти пиша на лични за адреса, ако можеш да ми го дадеш.

# 16
  • Мнения: 2 584
Корни, аз не мога да дойда до НДК, но евентуално тия дни мога до нейния дом да занеса дрешките, които имам. Ще ти пиша на лични за адреса, ако можеш да ми го дадеш.

попитай майката има ли нужда от друго, въобще я поразпитай за всичко, как живее, как се справя и др....

# 17
  • Мнения: 1 146
Ще я разпитам и ще докладвам  Grinning

# 18
Днес изпратих свекърва ми при нея, да я види, да й каже, че има хора, които са готови да й помогнат и утре ще ви дам още подробности и информация.

# 19
  • Мнения: 2 584
cveti_74 не мога да ти пиша на лични че ти е пълна кутията, изтрий малко
сори за спама

# 20
Имам няколко гащеризончета, пижамки, чувалче за извеждане навън и зимна количка- ако си нямат-  за новородено, къде да ги занеса?

Здравей отново, намерили са количка, така че няма да е необходимо, благодаря ти!

# 21
  • Мнения: 5 401
Мога да дам дрешки, 1 авентско шише с биби, НАН 1 (надявам се да кърми е да не й трябва), биберон-залъгалка и сигурно ще изровя още нещо. НДК ми е насреща, така че съм готова за уговорки по всяко време!   bouquet

# 22
За съжаление бебето не е на кърма, на изкуствено хранене е и е дребничко - на един месец е три килограма едва.
Като гледам и другите мами, май наистина ще е най-удобно да си направим една обща среща на НДК. Вие кажете сряда или четвъртък и по кое време ви е удобно. Прогнозата е за застудяване и сняг, така че трябва да се съобразим и с това, да не навредим на вашите бебчовци.

Момичето, за което правим това живее в кв. Разсадника, бл.49 - зад 10-та поликлиника на бул. Стамболийски.

# 23
  • Мнения: 359
Събрах една чанта с дрешки, имам и шише и биберона! Къде и кога да ги оставя, или ако може някой да мине да ги вземе! Младост3! :mrgreen

# 24
  • Мнения: 5 401
corny, бебчовците си ги обличаме + дъждобран на количките и нямат проблем за навън.. И в сряда, и в четвъртък ми е удобно, ако някоя мама има предпочитания за деня, нека тя да уточни.

А бебчо не иска да суче ли??? Много добре й идва на мамата да купува и АМ!  ooooh!

# 25
  • Мнения: 2 249
за кърмата-аз затова питах-имам приятелка с дете на месец,която има много кърма-изхвърля по 1литър на ден-(няма фризер да съхранява)живее в началото на люлин-след тунела,което си е доста близко до адреса на момичето-ако има кой да ходи да я взима-това би било добър вариант за нея-иначе на АМ си е скъпичко Sad
аз също ще се опитам да дойда на срещата и да донеса малко неща-само ако може да не е четвъртък между 12.30 и 14.30-че тогава имам друга среща Praynig

# 26
  • Мнения: 4 138
ами тогава четвъртък след 15 да речем. казваите и вие-аз съм наи лесна. мисля да отида още днес обаче до разсадника и да видя на място какво наи много трябва. ще докладвам довечера.

# 27
  • Мнения: 2 249
ами тогава четвъртък след 15 да речем. казваите и вие-аз съм наи лесна. мисля да отида още днес обаче до разсадника и да видя на място какво наи много трябва. ще докладвам довечера.
taka ще е най-добре-за да не носим излишни неща Winkпопитай моля те за кърмата Praynig

# 28
  • Мнения: 5 401
Заделих няколко камизолки, ританки и гащеризончета, 1 биба-залъгалка. Шише явно момичето си има, така че ще го запазя за друго бебче. НАН 1 също. Нещо друго??  newsm78

Четвъртък след 15 часа става и за мен.   bouquet

# 29
  • Мнения: 4 138
бях.........моля ви нека да дойда на себе си малко и ще пиша по същество. бебето е добре на вид-мизерията с кояато се сблъсках-голяма. занесох наи необходимото. бебето има храна и е на топло. на вид е здраво, майката е много млада и в общи линии весела.
имат нужда от помощ но по организирана и комплексна. ще пиша по късно или утре са да се видим са дрешките. аз отивам там пак в четвътък в 18. сега отивам да си гушна бебето. много съм разстоена........

Общи условия

Активация на акаунт