💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 13 (21.11 - 05.12) * ФИНАЛ *

  • 203 381
  • 5 334
  •   1
Отговори
# 2 805
  • Мнения: 990
Сега Димо половин час очаквам да крещи:
-Уааау, Вики днес има много късмет, вади всички кукички.
и другото
-Уааау, Ралица има предимство, а пък вади само празни.

# 2 806
  • Мнения: 147
Виктория не съм я виждала в самостоятелна битка.Вечно се изплъзва хитро.

# 2 807
  • Другата България
  • Мнения: 37 793
Ииииииии, да!
Сценарият все по-упорито следва това, което предвидих още когато Алеко влезе във формата като редовен играч.
Финал Фифо-Алекса. С днешния съвет намазаха ските на Гого/Гошо, а която и да се върне от жените, с това Алеково предимство....пореден прах в очите на слепите.

# 2 808
  • Мнения: 1 901
Смотано предимство. Сега на Виктория всичко ще и е от първия път и ще изважда само правилни. ИИии ДА!

# 2 809
  • Мнения: 4 536
Бенгън, а защо мислиш, че само Жоро и Гого са прецакани, но не и Фифо?

# 2 810
  • Мнения: 1 552
Аз само едно нещо не успях да разбера - Ралица нали в сторита се хвалеше, че предстояла много важна нейна крачка със сабите, само да сме чакали и гледали, щели сме да останем изненадани.... А от какво по-точно, като тя ги използва по най-тъпия възможен начин и общо взето се оказа, че с тях като и без тях?
Хайде дано епизодът продължи така успешно, както досега, и Виктория падне!
За IQ- то и капацитета на Ралица това което направи, си е математически Олимп!😀 Направо се напрегна и прегря от мислене и го ……измисли 😅

# 2 811
  • Мнения: 365
И точно на тази битка миналата година Стратимир виждаше кои са фалшивите куки на рибата и ги изваждаше една след друга. Тука височината е от голямо предимство, освен ако не са си взели поука, но силно ме съмнява

# 2 812
  • Мнения: 1 901
И ДА! Сценарият върви по план.

# 2 813
  • София
  • Мнения: 2 925
Интересно ми е, Елица дали е “позволила” Алекса да си запази приятелката?

# 2 814
  • Мнения: 147
Те на Алекса ,ако не бяха му продали предимство нямаше да стигне до финал. Това е ясно и на малко дете.😁 Ама съм сигурна  че Гого ще го бие и с предимството.😁 Просто Гого е по- добър и никакво предимство няма да го бие.😁 🤞🤞🤞🤞🤞🤞
А дано!

# 2 815
  • Мнения: 4 480
Виктория е толкова слаба актриса, че се издаде, че знае за томахавките на Алекса само с липсата си на реакция. Лошото е ,че усещам същия вайб и от физиономиите ѝ на битката. Все едно "знам, че ще бия, но трябва да го играя, че ми е трудно".

# 2 816
  • Мнения: 4 596
Брей, Вики " късметът"

# 2 817
  • Мнения: 571
Игра изцяло в полза на високата виктория.

# 2 818
  • Мнения: 1 901
Иии даа! Уникален късмет за Виктория и малшанс за Ралица.

# 2 819
  • София
  • Мнения: 5 551
Мхм, невероятно. Кукички и тапи не трябва да се позлват в този формат след отпадането на Мартин и кадъра, показващ броя кукички, който бяха включили.

Общи условия

Активация на акаунт