💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 13 (21.11 - 05.12) * ФИНАЛ *

  • 203 229
  • 5 334
  •   2
Отговори
# 2 985
  • Мнения: 220
Опити за разсъждения на база наблюдения:
Тази вечер много не видях, освен разбира се забавния и интересен съвет. После битката беше до края равностойна, но някак очаквах Виктория да победи. Не я харесвам въобще, просто си личи от самото начало, че и тя е любимка на продукцията. Пример е, че само 2 пъти е била номинирана( това беше втория път), а определено не е била любимка на участниците ( освен на Алесио и ангелите му). Та, очакван развой.
Интересно нещо: Гого милия мисли, че Виктория му е близка 🤣🤣🤣 Тя заяви пред очите му, че фаворит и е Алесио. После като се върна от елиминацията голямо скачане на врата на дон Жуан, а Гого горкия опита да я поздрави, тя пак заплесната по Алесио.
Абе, Елица нали четеше тук. Ако е така, обръщам се с едно послание към нея: Ели, такъв мачо не ти трябва! Мъж, който пред толкова хора показва такава близост с друга жена, уж приятелска, а очевадно, че има и нещо повече, само слепец не би го видял, или наивен човек… такъв мъж не си струва! Винаги ще бъде (както баба ми викаше) коцкар! Бягай далеч!

# 2 986
  • Мнения: 56
В лайфа се е включил и Алекса и гледаемоста рязко скочи от 800 на 1300 😅

# 2 987
  • Мнения: 67
Мда, Виктория си разказва, че е знаела предварително за брадвата, голяма пародия!

# 2 988
  • Мнения: 543
Тази игра от миналата година ми е противна ,не вярвах ,че може още по противна да ми стане.🤮 Трябва да има анкета  ,коя игра никога повече не искате да гледате. Веднага посочвам ей те тази.😬

Аз се радвам, че не видяхме тази:


въженце, дървени плочки и вятър.

# 2 989
  • Мнения: 4 528
След като сме на този етап мога да кажа вече, че до момента истинските спойлери се оказаха: Валери напуска от капитанска битка, Ралица отстранява Елица на капитанска битка, Джаферович бие Генчо на пъзел малко преди финала, Джаферович финишира на 6-7 място.
За сметка на това миналата година знаехме точният ред на отпадане на всеки без Неделчо Joy

# 2 990
  • Мнения: 9 345
И за мен е последния епизод, Виктория и Алекса, най-кофти участниците, на финал. Победителя - ясен, и не се казва Георги, няма какво да ме зарадва . А пък не съм и мазохист.

# 2 991
  • София
  • Мнения: 5 551
Аз ще си гледам полуфинала и финала, нямам проблеми с победа на Алекса. Искам да видя как ще намажат ските на останалите, за да съм видял всичко през сезона Simple Smile
Аз имам проблем само с времетраенето - три часа ми се струва прекалено.

# 2 992
  • Мнения: 9 700
Аз сега друго се замислих.
Ако Жени се беше върнала и тази вечер с грошовете си беше купила имунитет, както направи Георги колко ли страници щяха да бъдат напълнени ? Joy

Защото, каквото и да говорим, имунитет на този етап е прекалено да се продава. В случая Георги просто извади късмет сценария да изисква имунитет за него Simple Smile

# 2 993
  • Другата България
  • Мнения: 37 740
Опити за разсъждения на база наблюдения:
Тази вечер много не видях, освен разбира се забавния и интересен съвет. После битката беше до края равностойна, но някак очаквах Виктория да победи. Не я харесвам въобще, просто си личи от самото начало, че и тя е любимка на продукцията. Пример е, че само 2 пъти е била номинирана( това беше втория път), а определено не е била любимка на участниците ( освен на Алесио и ангелите му). Та, очакван развой.
Интересно нещо: Гого милия мисли, че Виктория му е близка 🤣🤣🤣 Тя заяви пред очите му, че фаворит и е Алесио. После като се върна от елиминацията голямо скачане на врата на дон Жуан, а Гого горкия опита да я поздрави, тя пак заплесната по Алесио.
Абе, Елица нали четеше тук. Ако е така, обръщам се с едно послание към нея: Ели, такъв мачо не ти трябва! Мъж, който пред толкова хора показва такава близост с друга жена, уж приятелска, а очевадно, че има и нещо повече, само слепец не би го видял, или наивен човек… такъв мъж не си струва! Винаги ще бъде (както баба ми викаше) коцкар! Бягай далеч!

Извинявам се. Просто не се сдържах.

В лайфа се е включил и Алекса и гледаемоста рязко скочи от 800 на 1300 😅
За втори път пускам сълза тази вечер и отивам по повода в

# 2 994
  • София
  • Мнения: 5 712
Жоро само не спаси Фейгин, което не беше длъжен, а Алекса нарочно заби секирата в гърба на Виктория, но това му прави чест?
Ако Георги беше постъпил така с Фейгин, щяха да го обявят за главен злодей на Републиката.

Никой на никого не е длъжен.
Направи разлика в етапа на играта, всички там в момента го разбират и го казаха по един или друг начин Simple Smile
Не е длъжен, ама Алекса и Виктория половин предаване натякваха на Жоро, а Алекса се кълнеше, че той момичетата ги пази, и никога няма да ги праща на дуел.
Както и да го къдриш, Жоро предаде любимата си!!! Има ли по-недостойна постъпка от тази?
Като чета възмутени съфорумки, че докато Виктория била на елиминация, мъжете /най-вече Алекса Wink/ хапвали пържоли, как да не се сетя за пълната чиния на Жорес и набиването пред погледа на Фейгин! От този момент рязко ми опротивя!

# 2 995
  • Мнения: 9 723
За мен е облекчение, че свършва вече този сезон. Вече няма да гледам Алекса и Виктория! Много ми е странно, че Гого е близък с тях, но пък в крайна сметка може в реалния живот и той да е кофти човек. Живи и здрави Simple Smile

# 2 996
  • Другата България
  • Мнения: 37 740
А може в реалния живот пък Вики и Алекса да не са “кофти хора“.
Медалът винаги е с две страни, винаги.

# 2 997
  • Мнения: 659
Така, да ви успокоя. И Алекса и Виктория казаха, че са много щастливи с хората до тях и всички да са спокойни, само приятели са. Мишето и Ралица умряха от смях.
Жени и Михаела са знаели са сабите, а Вики са брадвата.
Много позитивни бяха и нямаше обиди и квалификации за други участници. За разлика от другия лайф. Отново.  И после Вики била злобна, или Алекса.

# 2 998
  • Мнения: 75
За мен е облекчение, че свършва вече този сезон. Вече няма да гледам Алекса и Виктория! Много ми е странно, че Гого е близък с тях, но пък в крайна сметка може в реалния живот и той да е кофти човек. Живи и здрави Simple Smile

Точно защото е близък с тях си струва да се замислим дали може да си изградим мнение, на база 10-те минути, които се показват от 24 часа. Гого е живял с тях и ги е разбрал какви са (точни, а не вербални насилници, в какъвто калъп се опитаха да ги вкарат).Продукцията вкарва всеки в някакъв стереотип и показва избирателно. Аз мисля да се доверя на момчетата, които харесват Виктория и Алекса, които са живели с тях, общували много време, а и Филип и Гого им се кефят.

# 2 999
  • Мнения: 2 210
Да им имам двойните стандарти на продуцентите - Алеко големият сръбски "джентълмен" предпочете да се скрие зад гърба на жена вместо да отиде на арената . Защо не беше наречен мишка и страхливец? Защо не беше обвинен в предателство на приятер както Георги за Фейгин? Как грозно му държаха сметка на Георги? Защо не държат сметка на Алеко?

Общи условия

Активация на акаунт