Пазаруване от Amazon - тема №103 - Black Friday 2022

  • 104 641
  • 1 218
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 44
Здравейте, пристигнаха ми боти clarks, 38 номер, но не са мойте. Не мога да намеря темата с размени/продажби. Моля за подсещане🙂

# 16
  • Мнения: 1 090
Здравейте, пристигнаха ми боти clarks, 38 номер, но не са мойте. Не мога да намеря темата с размени/продажби. Моля за подсещане🙂
Донна,
https://www.bg-mamma.com/?topic=1339855.585
или
https://www.bg-mamma.com/?topic=1085910.1935

# 17
  • София
  • Мнения: 393
Благодаря, drago_2008, проверих и там току-що, за съжаление изобщо нямат модели на платформа, а голямата това иска Sad
Ето такива:


Държи по-скоро на вида, отколкото на марката.

Не са чак с толкова висока платформа, но за краен вариант...
https://www.amazon.de/-/en/Tailor-Womens-9096402-Calf-Boots/dp/B … ay%2C170&sr=1-232

# 18
  • Мнения: 2 847
Благодаря за новата тема.Чакам едни съдове за мултикукъра и електрическа дамска самобръсначка на филипс и се оглеждам за подаръци.Вече се изчерпах😏

# 19
  • при моите любими
  • Мнения: 2 526
В миналата тема писах, че съм поръчала слушалки, но ми обърнахте внимание, че нямат отзиви и продавачите са зле. Отказах ги и поръчах други с отзиви, снимки, видеа и т.н. До тук добре. Днес влизам и гледам, че са ми ги шипнали на по-висока цена. Веднага писах на Амазон, след 2 Мин изчакване, казаха че ще ми върнат разликата + 5 евро компенсация за неудобството. Доволна съм от светкавичната реакция. Дано и слушалките да са ок.

Последна редакция: пн, 21 ное 2022, 21:02 от cydonia

# 20
  • Варна
  • Мнения: 6 871
Оплакахте се от големи опаковъчни кашони за календарите... Аз пък се оплаквам, че първо едни дънки пътуват във фабричната си опаковка, т.е. прозрачно наилоново пликче .... сега гледам, че и долнище на бански така е снимано!!  Човек да не смее да си поръча гащи или недай Боже нещо по-така .... Simple Smile))) Личния живот за нищо го нямат тези!

# 21
  • Казанлък
  • Мнения: 903
Оплакахте се от големи опаковъчни кашони за календарите... Аз пък се оплаквам, че първо едни дънки пътуват във фабричната си опаковка, т.е. прозрачно наилоново пликче .... сега гледам, че и долнище на бански така е снимано!!  Човек да не смее да си поръча гащи или недай Боже нещо по-така .... Simple Smile))) Личния живот за нищо го нямат тези!
Расзмяя ме 😁😂
Дънките нищо не са...два броя получих така, но преди два месеца един сутиен получих в найлонова опаковка. Добре, че превозвачът събра дребните пратки в един плик и поне в Еконт не са оглеждали какво поръчвам 😁
И аз днес разглеждах бански...цели на Speedo и Арена, но все се надявам още да падне цената.
Иначе все нещо изскача и решавам, че ми трябва...май е крайно време някой да ми скрие картата 🤭😜
Една дребна пратка с банданка отиде на някакъв друг адрес и пак ще трябва да им пиша.

# 22
# 23
  • Мнения: 9 167
чакам аз баш петъка, на амазона напълила съм си количката и си чакам Wink

# 24
  • Сф
  • Мнения: 4 763
Моят календар днес дойде, в една кутия с писта на Пес Патрул- бая си тежеше кашонът и беше точно по мярка за двете неща.
Много е красив календарът книжки на Дисни, много съм доволна

# 25
  • гр. София
  • Мнения: 4 769
Аз гледам кухненски роботи и еър фраери и се чудя трябват ли ми......и какви точно...а са на такива хубави цениии....Thinking Вече един Инстант Пот за дъщерята пътува заедно с две гривни Пандора.

# 26
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
Снощи си харесах нов лаптоп в Амазон с голямо намаление по случай Черния петък. И докато се посъветвам с брат ми десетина- двайсет минути, той е хардуерен специалист, и той ми потвърди, че е добър и модерен, и вече да поръчвам, и - шаат, няма го вече! Черният петък го е изял!
И отидох в сайта на производителя, не щеш ли, там го имаше все още и беше на амазонската намалена цена...
Та ще яде Асан баница. Simple Smile

Може ли линк към лаптоп?

# 27
  • Мнения: 1 285
Чакам намалението в склада на телефоните , доста са завишени цените прямо миналата година

# 28
  • Казанлък
  • Мнения: 903
Чакам намалението в склада на телефоните , доста са завишени цените прямо миналата година
Има ли конкретен модел, към който си се насочила? 😊
Цените наистина са височки... В Емаг в петък имаше добре намалени някои модели.

# 29
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Момичета, нещата на Сваровски, пълен комплект ли пристигат? В кутии, чантички, или много искам? 😬

Общи условия

Активация на акаунт