Пазаруване от Amazon - тема №103 - Black Friday 2022

  • 104 663
  • 1 218
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 16 874
Еее казвайте ги тия оферти навреме...елхата е страхотна,но като сложиш транспорта не знам дали си е заслужвало.
25- 30лв беше транспорта, но с още допълнително продукти. Още тогава го пуснах тук като линк Wink

# 256
  • София
  • Мнения: 1 175
Дали има някакъв код за отстъпка в английския Амазон? И изобщо къде се виждат тези кодове?

# 257
  • Мнения: 2 356
Здравейте. Бихте ли препоръчали дамски кожен портфейл, за предпочитане от немския Амазон.
Благодаря.

# 258
  • Мнения: 771
Адвент календар на Hot wheels за 7 паунда намален цък

# 259
  • Мнения: 6 306
Вече е 20

# 260
  • Мнения: 771
Беше с продавач амазон но явно вече е изчерпан и се предлага от други продавачи.

Мъжко яке Regatta намалено на £12 цък всички размери с продавач Amazon

И панталони към якето за £13 цък

Последна редакция: пт, 02 дек 2022, 19:40 от Pantofka_2010

# 261
  • Мнения: 748
Здравейте. Бихте ли препоръчали дамски кожен портфейл, за предпочитане от немския Амазон.
Благодаря.

Тази марка, потърсете я, от приложението не мога да дам линк.

# 262
  • Мнения: 272
Има ли промоция 5 Евро в немския?

# 263
  • Мнения: 1
Здравейте,
Поръчах кафемашина от Амазон до ГГБГ в Германия. Машината дойде и още с пускането изписва, че е повредена. Писах в чата със съпорта и ми пратиха етикет за изпращане в сервиз. Само че етикета е с подател адреса на ГГБГ в Германия. Обясних им че съм в България и поисках етикет с адрес на изпращане оттук но ми казаха просто да принтирам този и да променя адреса за изпращане, което ми се вижда странно. Обещаха да платят разходите като им пратя снимка, Но аз с този етикет няма как да изпратя кашона. Другата опция според мен е да не ползвам етикета ами директно да си го пратя до Германия със Спийди, но така няма да мога да проследявам движението по ремонта предполагам, защото няма да е по етикета изпратен от Амазон. Вече и чатът е неактивен, защото имам генериран етикет. Може ли да ме посъветвате как да постъпя.

# 264
  • Мнения: 1 039
Изобщо не се занимавайте със сервиз имате право да я върнете 30 дни  без обяснение, аз пращах до сервиз със спиди после ни вест ни кост мнократно се разправах със съпорта докато намерят машината накрая естествено нищо не бяха направили и си исках парите директно.  Само главоболич месец и половина безмислени.

# 265
  • Мнения: 6 297
Машината не се ли поддържа от сервиз в БГ?

Това със сервиза съм го играла. Изпращахме във Франция мотаха се, нищо не оправиха, а я върнаха развалена.
После в Италия местният сервиз една Ровента ми поправяха. Нищо пак не направиха.

Хуауей Италия пък пратиха куриер и оправиха едни слушалки купени от Германия за 2 дни и ги върнаха. Супер обслужване.

Като цяло в България сервизите са по-добре от италианските. За немските не знам обаче.

# 266
  • Мнения: 393
Момичета, вие ползвате ли кешбек сайт за немския амазон?

# 267
  • Sofia
  • Мнения: 4 703
tueeskok, ако ще я пращаш до Германия, можеш да ползваш и GGBG, иначе това с етикета го правя редовно- ползвам техния, само сменям адреса на превозвача с моя в Бг, но не съм си искала парите за транспорта.

milena12345, за амазон много рядко съм попадала на кешбек сайт и то с минимален такъв и не за всичко.

# 268
  • Бг
  • Мнения: 846
Здравейте. Бихте ли препоръчали дамски кожен портфейл, за предпочитане от немския Амазон.
Благодаря.

Нямам представа какъв точно модел се търси и до какви пари, но този е един добър избор - Bugatti.
Този е по-бюджетен вариант, но марката е добра - Maitre.

Мнение за тези бонбони Lindt ? На добра цена ми се струват.

За якетата Regatta мога само положително мнение да дам. Страхотни и ако се купят на добра цена си е шестица от тотото.

# 269
  • Мнения: 4 036
Доста добра цена за бонбоните. Аз поръчах 190 гр за 5£. Тези са по-евтини. А и цената на превозвача от Германия е по-добра.

Общи условия

Активация на акаунт