Пазаруване от Amazon - тема №103 - Black Friday 2022

  • 104 719
  • 1 218
  •   1
Отговори
# 210
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 788
Paperwhite е на 95 евро намален.
На миналия ЧП го взех на 56€ , ще си остана с чакането май 🤣

# 211
  • София
  • Мнения: 3 466
Моят пътува вече.Не очаквам по-ниска цена за този модел

# 212
  • Мнения: 4 055
Paperwhite е на 95 евро намален.
На миналия ЧП го взех на 56€ , ще си остана с чакането май 🤣
Вероятно не е било последния модел. Аз говоря за Paperwhite от 2021 година. Мисля, че под 90 евро не е падал

# 213
  • Sofia
  • Мнения: 4 722
Здравейте, искам да поръчам през немския амазон едни игри за конзола за дъщеря ми, но продавачът е в Хонг Конг. Защитено ли е плащането ми в този случай? Освен това ми дава, че доставката е 9.99 евро. Къде пристига тук пратката - в Български пощи ли и ще има ли някакво обмитяване?

Плащането е защитено винаги, когато пазарувате от амазон, а таксите би трябвало да ги видите на отделен ред на предпоследната стъпка, преди плащането.
Къде и как ще пристигне пратката, никой не знае преди да има тракинг номер.

# 214
  • Мнения: 132
Shantal, много благодаря за отговора!

# 215
  • Мнения: 2 854
Промоцията с 20% допълнителна отстъпка на избрани артикули от склада(Amazon Warehouse) продължава до 31.12.2022г.

Amazon UK
Amazon DE
Amazon ES
Някъде отметка трябва ли да сложа?Не ми приспада нищо ,хем го докарах до финална стъпка.

# 216
  • Мнения: 155
Paperwhite е на 95 евро намален.
На миналия ЧП го взех на 56€ , ще си остана с чакането май 🤣
Вероятно не е било последния модел. Аз говоря за Paperwhite от 2021 година. Мисля, че под 90 евро не е падал

На Прайм Дей го взех за 80 евро, а на предишното такова намаление (черен петък или Коледа, не съм сигурна) също беше толкова, тогава купувах на майка ми. И аз забелязах, че сега вече не е толкова намален Sad Дано да не почнат да ги качват още повече, но не е голяма изненада с тази инфлация... Струва си и за 95 евро де.
Между другото, 10 инчовите Fire HD таблети са запазили цената от 80 евро от предните пъти, препоръчвам ги.

# 217
  • Мнения: 4 055
Аз съм взимала февруари, март и юли месец. Все по 90€. Уж все ги следих, не знам как съм изпуснала цена от 80€.

# 218
  • Мнения: 10 593
Промоцията с 20% допълнителна отстъпка на избрани артикули от склада(Amazon Warehouse) продължава до 31.12.2022г.

Amazon UK
Amazon DE
Amazon ES
Някъде отметка трябва ли да сложа?Не ми приспада нищо ,хем го докарах до финална стъпка.
Не е на всичко от склада, само за избрани неща от Amazon warehouse event

# 219
# 220
  • Мнения: 155
Аз съм взимала февруари, март и юли месец. Все по 90€. Уж все ги следих, не знам как съм изпуснала цена от 80€.

Да не би да е било без реклами или с 16 GB, а не с 8?

# 221
  • София
  • Мнения: 5 750
Някой дали е купувал силиконова шапка за плуване. Чета,чета ревюта и се отчайвам.Щерката е с дълга и много гъста коса. Трябва ни да има обем, за да й покрива главата,като е на опашка,но и да прилепва плътно за да не се мокри Последната шапка  Speedo ,ужа за дълга коса и се изплъзва(самонадига се от главата). Сега я носи на обратно ,че само така стои.

# 222
  • Мнения: 16 874
Назад някой питаше за коледна елха. Купих тази и преди малко почнах да я сглобявам. Много ми харесва
Взех я за 10€,чисто нова.
https://www.amazon.de/-/en/gp/aw/d/B09GKZ9394?psc=1&ref=ppx_pop_mob_b_asin_title

# 223
  • Мнения: 1 040
Еее казвайте ги тия оферти навреме...елхата е страхотна,но като сложиш транспорта не знам дали си е заслужвало.

# 224
  • София
  • Мнения: 3 466
Аз съм взимала февруари, март и юли месец. Все по 90€. Уж все ги следих, не знам как съм изпуснала цена от 80€.

Да не би да е било без реклами или с 16 GB, а не с 8?
На фона на цените тук, си е направо супер  оферта.

Общи условия

Активация на акаунт