Жалба срещу съсед

  • 3 627
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • FMSTEREO
  • Мнения: 79
Не съм центъра на вселената , защото аз съм самата вселена Simple Smile

# 31
  • Варна
  • Мнения: 5 156
Не разбрах кави точно мерки сте взели и за кое точно е нужно време, за да подействат?
Не мога да си представя да гледам куче на двор, ако нямам солидна ограда. Съседът ви е най-малкия проблем. Ако кучето излезе на улицата, може и кола да го блъсне... Много безотговорно от ваша страна. Първо си създайте условия и после си гледайте животни.
Дори и да е най-кроткото и прекрасно куче на света, съседът не е длъжен да го харесва, още по-малко да го търпи в собствения си имот.

# 32
  • Мнения: 6 697
да де, но да заплашва да го убие ???

# 33
  • Мнения: 1 006
Кучето ви няма работа в чужд двор, без значение дали е кротко или агресивно. Представете си обратната ситуация, вас ви е страх от кучета и на съседа кучето влиза във вашият двор. Не е ок. Надявам се да подходите мъдро двамата със съседа Ви и конфликта да се потуши.

Последна редакция: ср, 30 ное 2022, 11:30 от Serene__

# 34
  • Мнения: 41
Аз питам друго защо когато нашите кучета вече ги махнахме, а другите са доста повече около него и лаят не му пречат а само нашите пречеха , ето ти кратко описание на проблема мерси за разбирането.

Значи, когато вие сте се оплаквали от неговото куче и се е наложило той да го махне - няма проблем?
После той (реципрочно) се оплаква от вашите кучета и вие ги махате... и сега ви е яд, че не се оплаква от другите кучета?!?

На това му казвам - каквото повикало, такова се обадило.

# 35
  • на село
  • Мнения: 830
Дори и най-кроткото и мило куче, може да направи беля, когато е пуснато на воля.

Представете си следната картинка - извели сте малкото си дете, срещу него се втурва куче (да му се радва, те така правят), скача и го събаря (от колелото). Детето пищи от страх, но вие му обяснявате - нищо, мама, то е миличко това куче.

Животните са голяма отговорност  - не може това куче просто да го оставите да кръстосва дворовете свободно. Идиоти има всякакви, визирам съседа ви - заплахите му са опасни и правилно сте подали сигнал. Обаче мен ме чопли една мисъл - какво ли не знаем ние от тази история, което да накара този зъл съсед чак така да изкади…

# 36
  • FMSTEREO
  • Мнения: 79
Само да кажа че най висшия над нас вижда , и рано или късно който каквото му се полага си го получава, наш съсед преди много време нещо ни беше ядосан на нашето куче и каза че щял да го гръмне,и сега този същия съсед е при свети Петър... демек гушна букета.

Общи условия

Активация на акаунт