Идат студовете, а още си нямам зимен крем...

  • 3 639
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 847
Май трябваше да е подхранващ, а не хидратиращ. През зимата страдам от много суха кожа, покрай устата ми ставаха лишейчета. Сега ползвам Super defence на Клиник за суха и много суха кожа и съм много доволна - няма и помен от лишейчета. През лятото обаче би ми дошъл прекалено мазен и тежък.
А иначе май Ла Рош Позе имаха такъв крем специално за петна от студ - провери в аптеките, тяхната козметика също е много добра.

# 16
  • Мнения: 5 103
На Ла Рош ползвам едно кремче.

# 17
  • Мнения: 9 093
Освен да взема да пробвам този на Клиник, защото при мене лишеите са голям проблем.
Може ли да ми кажете цена?

# 18
  • София
  • Мнения: 35 951
Не сменям крема за лице - лято и зима ползвам един.

# 19
  • София
  • Мнения: 847
Освен да взема да пробвам този на Клиник, защото при мене лишеите са голям проблем.
Може ли да ми кажете цена?

65 лв. е за 30 мл. Стигна ми за три месеца (мажа се само сутрин, не го ползвам за нощен). Освен това в самия магазин на клиник (на Витошка) ме затрупаха с тестери - 3 маски за лице, околоочно кремче в кутийка, с което изкарах също 2 месеца, и др. неща имаше, така че цената не е толкова страшна в крайна сметка. А качеството е  бижу Peace Предлагам ти да отидеш в магазина, да си обясниш проблема, да кажеш, че предпочиташ първо да изпробваш, и ще ти дадат тестер - така бих постъпила аз.
В момента има промоция 89 лв. е 50 мл. крем + околоочен+ измиващо средство, а иначе само крема е 80 лв.

# 20
  • Мнения: 9 093
О, боже.
Прекалена ми идва цената Sick А и аз крем ползвам по една година...тоя не знам до кога ще ме изкара.
Благодаря ти много за информацията, все пак  bouquet

# 21
  • Мнения: 372
Според мен също май е по-добре да ползваш по-мазен крем - много марки кремове имат зимни серии, но зависи от предпочитанията ти и цената... Макар, че фон де тенът и пудрата допълнително предпазват кожата от студа (както и от слънцето, дори да нямат фактор 1000 Grinning), така че не е  чак фатално дали ще е хидратантен или подхранващ... За вкъщи обаче спокойно може да си използваш хидратнатен крем.

# 22
  • Мнения: 14 490
наистина не трябва да се ползва хидратантен крем, а специален подхранващ. аз ползвам на ейвън /т. нар. крем за студено време/, орифлейм имат също такъв.

# 23
  • :)
  • Мнения: 337
Preporuchaha mi krem na Dr. Wolf, niakoi polzval li go e produktite na tazi marka?  Kazaha mi, che e tozi krem e s cviat, za chuvstvitrelni koji.

# 24
  • Мнения: 273
Ох, и аз съм с доста проблемна кожа зимата /петна, лишеи/. Експериментирала съм с доста кремове и марки, но лично на мен най-добре ми действа Nutrilogie 1 на VICHY. Цената му е 22-24 лв.

# 25
  • Мнения: 9 095
тоя на Орифлейм за лишеите дето го ползвам е 12.9, ама и на Виши като гледам не е скъп Peace

Общи условия

Активация на акаунт