С какви дрехи бяхте на изписването?

  • 3 721
  • 75
  •   1
Отговори
# 30
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
беше доста топло и си облякох ластичен потник, който става и за бременни и за хора с плоско коремче.И поличка, която носих като бременна.

# 31
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
С тези с които влязох. Бяха леко измачкани, но и без това съпруга ми дойде сам за си ни вземе та ми беше все тая. Важното беше, че най-после се прибираме в къщи Grinning

# 32
  • Мнения: 747
Бях с уникални дрехи- излязох по нощница Joy Един мой детски кошмар- че ще изляза на улицата по пижама се сбъдна. Изписаха ме от реанимацията, където постоях доста, изпратиха ме на н-тия етаж и като разбрах че само за едната температурка да ми я мерят искат да ме държат, им казах-чао. Бебето вече си беше вкъщи. Е, поне с този си вид мечкарите, гъдуларите и циганската чалгаджийница не ме забеляза JoyНякой ден ще го напиша като хумористичен разказ, все още леко се спичам от спомена Simple Smile.

# 33
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
С дрехи, които носех през бременността, но не бяха специални за бременни и дори сега си ги нося, просто са ми малко по- широки.

# 34
  • Мнения: 216
С тези с които влязох. Бяха леко измачкани, но и без това съпруга ми дойде сам за си ни вземе та ми беше все тая. Важното беше, че най-после се прибираме в къщи Grinning
newsm10 newsm03

# 35
  • Мнения: 6 164
С нормалните, изписаха ме по-слаба отколкото съм по принцип.

# 36
  • Мнения: 3 089
с нормалните си. бях с колан за след раждане и коремът ми не беше кой знае какъв.

# 37
  • Мнения: 657
Излязох с дрехите, с които влязох.
Бях напълнала доста и сваленото от раждането не се оказа много спрямо общото тегло.
И аз така Peace

# 38
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Здравей!За съжаление бях с дрехите за бременни,защото напълнях с 20кг,а и корема не ми се беше свил за 3 дневния престои в болницата.Но после свалих 10кг,остават още 10кг newsm78

# 39
  • Мнения: 316
Аз поръчах да ми донесат спортни дрешки, че незнаех в какво ще вляза, но като се прибрах и се преоблякох всичко ми ставаше та ме хвана малко яд  Tired
Качих 12кг през бременността, а с раждането свалих 10кг.

# 40
  • Мнения: 683
За радост бях с моите си дрехи- панталон, който успях да закопчея с доста усилия и сако Peace
И аз така  Peace

# 41
  • Мнения: 2 956
С бременлийските ми дрехи Wink...много бях напълняла и нормалните нямаше шанс да ми станат.
И аз така

# 42
  • Мнения: 11 607
Вие се благодарете,че въобще сте излязли с нормални дрехи...... - независимо от преди бремеността или след това! Мъж ми беше тръгнал за родилното да ни взима - забравил,че трябва да ми данесе дрехи. Забравил не само моите,но и на детето дрехите...... За моите го върнах по средатата на пътя,но не предполагах,че и на детето е забравил.... Добре,че беше пазарувал за бебето,че все с нещо го изписаха!

# 43
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
С дънките ми от времето преди да забременея  Laughing

# 44
  • Мнения: 112
 Rolling Eyes Аз качих 35 килца и понеже времето рязко се смени, от топло на студено, та мъжът ми купи един анцунг ...ставаше за пред хора  Laughing И срам не срам - с него бях .

Общи условия

Активация на акаунт