Отчаяна съм вече!Детето ми всеки месец е с антибиотик!

  • 7 154
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
 - Не цитирам никой, защото всичко писано по-горе  само доказват колко е безпомощна господстващата медицина.
 - На всички ви пожелавам да срещнете своя истинския (не самонакичил се) знаещ, можещ и внимателен Класически хомеопат и тогава ще забравите торбата със хапчета, спрейове, инжекции...  Hug

# 16
  • Мнения: 2 237
- Не цитирам никой, защото всичко писано по-горе  само доказват колко е безпомощна господстващата медицина.
 - На всички ви пожелавам да срещнете своя истинския (не самонакичил се) знаещ, можещ и внимателен Класически хомеопат и тогава ще забравите торбата със хапчета, спрейове, инжекции...  Hug

Напълно подкрепям ! Peace
С две ръце гласувам за хомеопатията (говоря обаче за класическата)
Аз мисля че намерих моят такъв,пожелавам го и на другите !

# 17
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Дайте да направим списък с най-добрите за да можем незнаещите да се ориентираме по-добре.Независимо от кой град са.Ние и без това само в София ходим на доктор.В Русе са страшни

# 18
  • Мнения: X
Имах същия проблем като твоя, стигнахме до София, защото вдигнах страхотен скандал на JP-то.  С едно сиропче за 2,00 лева, което ми изписаха, сина ми значително разреди пристъпите.Ако искаш пиши ми на лични за подробности; ще ти кажа в коя болница ходихме в София и  при коя доцентка.Имам и телефоните на доцентката.А кой ви сложи диагнозата? И  на базата на какви изследвания?

# 19
детето ти има ли разстройство

# 20
  • Мнения: 282
Не в момента няма разстройство. До преди седмица бяхме в болница със силен спазъм и пневмония.След като ни изписаха ни предписаха да пием  Далацин.От точно този антибиотик няма разстройство, но от други ,които е пила изпражненията и са били по-редки.

# 21
  • Мнения: 388
На дъщеря ми също и поставиха диагноза бронхиална астма,не спираше да кашля в следствие плевмония.Сега да чукам на дърво,няма и нищо.Помогна ни хомеопатията.
Ето тук е темата ми http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=140205.20
На лични ще ти изпратя координати.
Успех и скорошно оздравяване Peace

# 22
  • Мнения: 58
  Здравейте на всички при нас беше същото положение.Моята дъщеря сега е на 2г.1м.Лятото отиде на ясла,защото трябваше да се върна на работа и започна да боледува.В края на юни изкара пневмония изписаха й КЛАЦИД,който уж помогна,но две седмици след приема му продължи да вдига темп.38,5,после спадна.Така до септември когато отново беше с пневмония.Приеха ни в болница стояхме 12дни.От силните антибиотици получи гъбички и я мазах с ДАКТАКОРТ,който е на кортизонова основа.След 3 дни се оправи,но това не беше най-лошото.След излизането ни от болницата имаше разтройство по точно само слуз.Тогава тръгнахме за Ст.Загора и след пълни изследвания се оказа,че има интоксикация на организма от многото и силни антибиотици,които е взимала.Организмът й вече беше устоичив на всички лекарства и не се влияеше от нищо,това ме оплаши доста.Изписаха ни противоалергични сиропи.
 Но историята продължи с още по мистериозен развой.Ние сме от Сливен и тук не видяха нищо не редно в състоянието на детето,а в Ст.Загора видяха три сливици,които били толкова големи,че чак за вадене.За пореден път се питах нали всички лекари учат от едни и същи учебници.Как в Сливен няма сливици,а в Ст.Загора вече има.
 Наложи се да я спрем от ясла поне до пролетта,докато извадят третата сливица.Надявам се че тогава ще спре да боледува,защото повярвайте отрових си детето.

 Стискам палци да се оправите.

# 23
  • Мнения: 539
pdet, имало ли е детето признаци за трета сливица - да хърка, да диша през устата или нещо друго. И аз питах моята докторка дали Ивана няма 3 сливица, защото много боледува, но тя ми каза, че имала съвсем др. клинична картина 3-тата сливица.

# 24
  • Мнения: 388
Напълно те разбирам как се чувстваш и ние от септември до сега сме само на антибиотици,за този период дъщеря ми направи 4 гнойни ангини и е изпила към 6 различни антибиотика,може би скоро ще ни извадят сливиците,но лекаря ни изчаква да мине още малко време,защото е много малка и може да направи рецидив.В момента пием Далацин и съм адски притеснена от последствията на всичката тази химия,която изпи за отрицателно време,от утре започваме физиотерапия с ултразвук на сливиците,по препоръка на специалист-уши,нос,гърло и се надявам да се оправят нещата Praynig!Направихме и пълни изследвания на кръвта,при което резултата не е от най-хубавите,след като направим физотерапията ще посетим и хомеопат,тъй като това ми е последната надежда!

# 25
Честно казано аз съм ЗА имуностимулаторите Peace
Моите деца и двете като по-малки бяха страшно болнави, винаги с дихателни проблеми. Голямата пие Бронховаксом от две годишна, малката още от първата годинка и да чукам на дърво с всяка изминала година се засилва имунитета. Вярно, че  кашлиците са неизбежни през студените сезони, но пък до пневмонии не сме стигали.
При малката нещата бяха СТРАШНИ. От 6 мес. до 1г. и 6 мес. беше изпила 16 антибиотика. Вечно беше или с ангина, или с кашлица. Бях се побъркала, но сега за нищо на света не спирам БРОНХОВАКСОМА. Попитай лекуващата ви лекарка дали може да го пиете. Всъщност сега е момента в който ще ви е най от полза. Обикновенно се пие през есенно-зимния сезон.
Да не забравя, че и двете имаха проблемна трета сливица, но само на каката я извадихме, малката се отърва - може и от това да е...
УСПЕХ! И дано се оправите скоро! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт