Манго- тема 19

  • 105 286
  • 1 066
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 674
Аз се свързах с тях във ФБ страницата им, писах им в месинджър.По-напред в темата една от потребителките, беше постнала чата си с тях.Аз направих същото като нея и на другия ден ми възстановиха парите по пощенските.Просто разгледайте темата.

# 706
  • Мнения: 8 765
Когато връщах панталон с грешен размер, сложих снимка на поръчката ми, заградих какъв е реални номер, който съм поръчала и заедно с панталона ги пъхнах в торбата за изпращане.

На самата бележка затова е зададено и полето дали връщаш заради дефект или просто change in mind.

След като служителката изтегли торбата, изкарва една бележка с цената На пратката, номер за проследяване и т н.
Нея я слагам в торбата, снимаш всичко за доказателство, че си го изпратила и ЧАК след това се опакова  и изпраща.


Пътува в рамките на две седмици до Испания.


Оттам като я получат, изпращат имейл, че възстановяват сумата за дефектния артикул).

Като си видиш превода, веднага им пишеш във Фейсбук страницата, че си чакаш и парите за пощенските разходи, защото проблема е заради тях.
Там прикачваш снимката, която си направила на пратката с пощенските разходи и им пишеш, че ги очакваш.

ето последното ми писмо до тях във Фейсбук!
Не по имейл!

Моля не гледайте английския ми, не е най-доброто ниво.
Скрит текст:



Тук написах какво направих, когато връщах панталон със сгрешен размер по тяхна вина.

Прочетохте ли първия пост? Там пишем, че изпращаме само с български пощи до Аутлета.
При сгрешен от тяхна страна артикул те възстановят само таксите на пощите, не на частен куриер.

Това го пише и в бланката, и в сайта, и тук и навсякъде общо взето.


На мен ми пратиха панталон 34, а с хартиен етикет 38.
Направих снимка и на двете, принтирах ги и ги прикачих, заградени, към панталона.

Не ме интересува дали са видели, важното е че грешката е тяхна и са длъжни да възстановят таксите.

ТУк качих своя чат.

# 707
  • Мнения: 46
Много благодаря, момичета!

# 708
  • Мнения: 428
Момичета, поръчах този панталон, някой има ли го? Пише, че няма разтегливост, та си поръчах моя номер 38

https://www.mangooutlet.com/bg/women/trousers/straight-suit-trou … 145.html?c=88&n=1

# 709
  • Мнения: 1 043
Поръчах тази сутрин това сако https://www.mangooutlet.com/bg/women/suit-jackets-and-jackets-su … 7040029.html?c=70. Чудя се дали има съществена разлика с това https://www.mangooutlet.com/bg/women/suit-jackets-and-jackets-su … 7025129.html?c=70. В бързотията даже си мислех, че поръчвам второто, което дебна от известно време.
Ако някой има първото, моля да сподели дали е умалено!
Имам две подобни сака от основния сайт и поръчах  същия номера.
Колебая се дали да не откажа поръчката, защото в нея са се добавили 2 неща, които аз не съм слагала в кошницата - колан за 16 лв. и несесер за 8 лв. т.е. ще платя 24 лв. за непотребни неща. Писах на контакти, но нямам отговор. За първи път ми се случва такова нещо. Видях си сумата каква е и се върнах да сменя адрес, след което финализирах и тогава видях разлика при натискане на бутона, но вече беше късно.

# 710
  • Мнения: 8 765
И аз снощи направих поръчка, но до стигане до финала всичко ми беше дублирано, усетих се като видях крайната сума.
Правих 101 гимнастики, сега уж виждам че са изпратили точните неща, но е много кофти това с добавянето

# 711
  • Мнения: 1 674
Вчера и аз направих поръчка. Не издържах. Ще показвам после.

# 712
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Отдавна не бях влизала в сайта,днес реших да поръчам една рокля и гледам доставката на аутлета е скочила на 15лв!От кога е тази новост?

# 713
  • Мнения: 1 096
Момичетата преди ден го обсъждаха (вероятно в темата за размените). Върти ми се в ума, че преди време пак имаше нещо такова моментно като бъг, но снощи и сега и при мен показва 15 лв в аутлета, толкова си е и в основния сайт. Scream  Прекалено много идва тая сума за доставка. Sad

# 714
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
От скоро ще е. Аз чакам поръчка от 14.05 и доставката си беше 7 лв.
Надявах се да е бъг, ама май не е. Много гадно! Прекалено е толкова скъпа доставка за аутлета, където връщането е скъпо и тегаво. В основния сайт поне е безплатно.

# 715
  • Мнения: 34
Минавам да дам положителен отзив за това тънко пролетно палто - използвали са хубави материи и кройката е красив А силует, изглежда по-скъпо отколкото всъщност е.
https://www.mangooutlet.com/bg/women/coats-coats/fitted-coat-wit … 765.html?c=88&n=1

# 716
  • Мнения: 3 730
Материята нещо,като неопрен ли е?

# 717
  • Мнения: 34
Материята нещо,като неопрен ли е?
Не е неопрен, полиестер е,  като този които се използва за сака.

# 718
  • Мнения: 268
Здравейте! Тъмо и аз се каня да направя поръчка, харесах си доста неща, а уж си казах, че няма да поръчам повече от 2 артикула. Колебая се за този спортен панталон, някой има ли го? https://www.mangooutlet.com/bg/women/trousers/cotton-jogger-styl … 7074019.html?c=85


# 719
  • София
  • Мнения: 1 722
Да, хубав е. Ако искате да е по-свободен, препоръчвам номер нагоре.

Общи условия

Активация на акаунт