БРАТЯ - КРАЯТ 💋🔥

  • 18 922
  • 389
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 5 546
Дам, много силно. Simple Smile Владо как погледна, сякаш не можеше да повярва какво е станало, всичко стана толкова бързо... На мен пък ми е любим моментът след това, когато Денис посрещна Лора при излизането й от затвора, както й беше обещал. Heart
А помните ли, че Калин всъщност не искаше да има още деца? Сега си спомних за това... Ива още в първите сезони нещо му каза по темата и той тотално я отсвири и й се изсмя... Не му се занимавало вече с дундуркане на бебета, пелени и ревове, нещо такова ми е останало. И как зловещо му се сбъдна желанието...

Последна редакция: пн, 28 ное 2022, 00:49 от АлисаВСтранатаНаЧудесата

# 271
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Дам, много силно. Simple Smile Владо как погледна, сякаш не можеше да повярва какво е станало, всичко стана толкова бързо... На мен пък ми е любим моментът след това, когато Денис посрещна Лора при излизането й от затвора, както й беше обещал. Heart
А помните ли, че Калин всъщност не искаше да има още деца? Сега си спомних за това... Ива още в първите сезони нещо му каза по темата и той тотално я отсвири и й се изсмя... Не му се занимавало вече с пелени и ревове, нещо такова ми е останало. И как му се сбъдна желанието...
Ето ти го момента, по поръчка. И не само той, но този го има на няколко места в клипа. Страхотен момент.
https://www.youtube.com/watch?v=ItMFxtmFr8M&ab_channel=RewindMusic

# 272
  • Мнения: 141
На мен неслучайно 3 сезон ми е любим. Имаше послание ,смисъл и почти нямаше такива недомислици. Всички герои си простиха и продължиха напред. Бяха по-добри версии на себе си.
Симо откри истинската любов. Ива и Калин си простиха. Велин получи втори шанс от Мая. Лора рискува всичко, за да спаси Драго и се бориха за любовта си. Имаше развръзка с Филип и Снежа. Като цяло мотото беше саможертвата. Колко са готови героите да платят за щастието и живота на своите близки. Много емоционален и силен сезон.❤ Както и финала на 3 сезон ми е любим от всички до сега.

# 273
  • Мнения: 5 546
И на мен 3 ми е любим. Blush Беше пълен със силни и бъркащи в душата моменти.
Извън главните герои, аз пък си спомням как заобичах Черкезов, който до онзи момент беше някак в сянка, не ми се отличаваше с нищо кой знае какво. Първият момент беше, когато въпреки меко казано лошите си впечатления от Симо и конфликта с него около Поли и цялата драма с Калин, му даде шанс да го опознае и накрая каза: "Симо е добро момче". Много читав и принципен човек. Вторият момент беше, когато лъжеше благородно Калин, че с Ива нищо особено не са имали и нищо не е означавала за него, един вид, за да му помогне да му стане по-леко на душата и да преглътне по-лесно връзката на жена си, когато бяха разделени (знаем колко болезнено ревнив беше). Супер много го болеше и още беше силно влюбен в нея, но твърдеше, че не е негов тип, много била висока, била като фюрер и не му давала да си разхвърля чорапите Joy и Калин му се ядоса и каза - Ива изглежда като модел и ти някоя мърла ли искаш да е Grinning и Черкезов накрая - ама ти предлагаш ли ми я? Joy Хем беше смешно, хем беше много тъжно. Голям човек е Черкезов, един път не се издъни, май само той от целия сериал. Heart

Последна редакция: пн, 28 ное 2022, 00:50 от АлисаВСтранатаНаЧудесата

# 274
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Аз все още се старая да си мисля, че Драго е в реанимацията на Токуда, ще се събуди след 3 месеца и всичко пак ще бъде ток и жица... Grinning
И аз така.
Моята версия на финала: Сандо отива на годежното парти, пожелава всичко най-хубаво от сърце, но споделя на Денис, че заминава със Сара, понеже вече няма работа тук. Следващата сцена е на летището, където Светла се появава, мята му се на врата, обясняват се в любов и след това дават 1 година по-късно в САЩ. Светла учи медицина, а Сандо е открил школа за бокс, където тренира тийнейджъри. 1 година по-къно в БГ - Лора в напреднала бременност подрежда маса на двора на къща и обяснява на Калин младши, че ще дойде на гости чичо му Боби. Пристигат Борис с нова жена до себе си /чужденка/, Велин, Мая и Вики /която също е дошла за ваканцията/. Смеят се, вдигат наздравици и Лора получава контракции. Драго я закарва в болница и се ражда една прекрасна дъщеричка. В друг кадър - Черкезов и Давидова вече са заживели заедно. Захаросано е да, но такъв финал би ме удовлетворил.

# 275
  • Мнения: 5 546
Идеален финал, lubito! Обаче, уви, сценаристите твърдя навътре и буквално приеха жанра "криминална ДРАМА". Grinning

# 276
  • Мнения: 31 197
И Вин Дизел отваря Корона.
Край

# 277
  • Мнения: 506
А Пол Уокър къде е в цялата картинка?

# 278
  • Галифрей
  • Мнения: 4 134
Аз все още се старая да си мисля, че Драго е в реанимацията на Токуда, ще се събуди след 3 месеца и всичко пак ще бъде ток и жица... Grinning
И аз така.
Моята версия на финала: Сандо отива на годежното парти, пожелава всичко най-хубаво от сърце, но споделя на Денис, че заминава със Сара, понеже вече няма работа тук. Следващата сцена е на летището, където Светла се появава, мята му се на врата, обясняват се в любов и след това дават 1 година по-късно в САЩ. Светла учи медицина, а Сандо е открил школа за бокс, където тренира тийнейджъри. 1 година по-къно в БГ - Лора в напреднала бременност подрежда маса на двора на къща и обяснява на Калин младши, че ще дойде на гости чичо му Боби. Пристигат Борис с нова жена до себе си /чужденка/, Велин, Мая и Вики /която също е дошла за ваканцията/. Смеят се, вдигат наздравици и Лора получава контракции. Драго я закарва в болница и се ражда една прекрасна дъщеричка. В друг кадър - Черкезов и Давидова вече са заживели заедно. Захаросано е да, но такъв финал би ме удовлетворил.



Това било супер готино!! 😭❤

# 279
  • Мнения: 4 574
Не обичам холивудските филми именно заради нереалистичния им захаросан край Grinning

Бях гледала преди време един английски филм, драма, който много ми хареса. Не си спомням името му, дори и целият му сюжет ми се губи нещо, но откъсленични моменти са още в съзнанието ми. Един такъв беше - полицай предизвиква престъпник на уличен бой и понеже иска честна битка, оставя настрани пистолета си. Престъпникът се възползва, вади нож и го наръгва.

Тази сцена беше по някакъв начин брутална, но истинска. По холивудски предполагам, че престъпникът, ако е от добрите лоши, трябваше да приеме офертата и да се бие геройски с юмруци, а ако е от лошите лоши, да замахва като идиот без успех, докато полицаят не го обезвреди.

# 280
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Виждали ли сте го досега това?



Преди малко на повторение на някой от броевете на "Комиците и приятели" я пяха, за първи път чух, че има такава песен. Нищо, че "Спиди Гонзалес" му се получи много добре, не знаех, че Радо Владимиров е и певец.
За съжаление няма отделно видео от изпълнението в "Комиците", а там повече го даваха в близък план и е някак по-разпознаваем.

Допълвам: Намерих предаването - някъде на минута и половина от началото. Дори сега видях, че Радо е и автор на музиката.

Последна редакция: пн, 28 ное 2022, 13:40 от DamaPika

# 281
  • Мнения: 5 546
Телесила, колко сме различни хората. Simple Smile Аз пък обичам щастливия край, точно защото реалният живот навън е достатъчно черен и гаден. Не обичам чак предвидими бози в стил романтични розови филмчета на Холмарк, но все пак след много премеждия и битки ми се иска да видя малко щастие, за да си е струвало всичко и страданията да не са били напразни. Simple Smile
Примерно в "Имало едно време в Холивуд" на Тарантино се изкефих максимално, че беше променил историята и беше раздал справедливост поне в киното. В неговия филм бременната в деветия месец Тейт не беше наръгана 100 пъти в корема в дома си от хипитата и убита, а спасена и невредима, докато злите хипита си го получиха. Бях на тръни през цялото време в киносалона кога ще видя това брутално зверство, защото знаех истинските събития и когато не се случи - ох, облекчение и кеф. Grinning Позитивна и оптимистична личност съм и си държа на щастливата развръзка поне в изкуството. Blush
Интересно ми е ти на какво щеше да се зарадваш повече - да видиш как убиват красивото, невинно бременно момиче, пълно с мечти, или все пак не?
За мен изкуството трябва да извисява, да дава надежда и смисъл. Знам, че в живота не всичко е цветя и рози и точно затова очаквам да не видя същото, отразено в огледало, не и 1:1. И държа на поуките. А във финала на Братя поуката за мен беше: "Омразата на един нещастен, завистлив и комплексиран глупак погуби любовта, семейството, обичта, братството." Нито има възмездие, нито добро, само зло и безнадеждност. За мен. Simple Smile
P.S. Момичета, много е готино, че и след края на сериала продължаваме да пишем. Heart

Последна редакция: пн, 28 ное 2022, 14:57 от АлисаВСтранатаНаЧудесата

# 282
  • Мнения: 76
Аз останах с впечатление,че сценаристите не са гледали С1.И сценария е писан в движение.Не за първи път има образ на мафиот,който е и симпатичен и привързан към семейството си.Но никъде не се е занимавал с дрога.Обири,хазарт ,да ,но не и наркотици.Много им се е искало да се получи като българска версия на Кръстникът,(и там единия брат убива другия),но е много повърхностно направен.

# 283
  • Мнения: 4 574
"Имало едно време в Холивуд" - страхотен филм наистина Smiley И също като теб ми хареса, че краят на тази трагична история беше съвсем нарочно променен по този начин Smile

Аз слаб филм на Тарантино май не съм гледала Thinking

Ако Тарантино пишеше сценария, със сигурност "Братя" щеше да има много по-различен край.

# 284
  • Мнения: 5 546
"Имало едно време в Холивуд" - страхотен филм наистина Smiley И също като теб ми хареса, че краят на тази трагична история беше съвсем нарочно променен по този начин Smile
Ето, значи все пак и ти обичаш щастливия край! Hug Heart Eyes

Малко да се посмеем с тази статия от днес.


Малко им е, щом още не са отишли да ги замерят с яйца. Joy Аз лично бих оставила един мозък (телешки примерно) пред вратата на работното им място, пък барем той измисли нещо по-добро.

Последна редакция: пн, 28 ное 2022, 16:53 от АлисаВСтранатаНаЧудесата

Общи условия

Активация на акаунт