не съм бременна

  • 1 600
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
  Ще забременееш,спокойно. Аз забременях след година и нещо опити ,и то точно когато спрях да го мисля. Приятно бебеправене.   Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 1 244
Изобщо не се притеснявай, рядко става от първия път  Wink  bouquet
И за обърнатата матка не се притеснявай. И аз съм така, пък на третия месец "успяхме", при това без акробатики  Mr. Green
Успех   bouquet

# 17
  • Мнения: 6 164
Не унивай, важно е да си спокойна и щастлива - това помага. Wink
Стискаме палци да забременееш скоро, пък аз ще ти завиждам тайно за секса без пазене. Wink

# 18
  • Мнения: 683
Не унивай, важно е да си спокойна и щастлива - това помага. Wink
Стискаме палци да забременееш скоро, пък аз ще ти завиждам тайно за секса без пазене. Wink

  И аз така newsm10

# 19
  • Мнения: 640
То ако ставаше по план сега щях да съм бременна в последните месеци с второто си дете. Не му се коси, и това ще стане:) Успех! Heart Eyes

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Не унивай, важно е да си спокойна и щастлива - това помага. Wink
Стискаме палци да забременееш скоро, пък аз ще ти завиждам тайно за секса без пазене. Wink

Мдааааа. И аз така. Успех, не унивай. При мен стана след година и половина.
И чакаме вести за ново попълнение скоро.

# 21
  • Мнения: 6 461
ooooh!. правих си и друг тест и той беше отрицателен и днес ходих на гинеколог. оказа се, че не съм бременна, а е някакво хормонално смущение. каза ми, че матката ми е обърната към дупето и в каква поза е най-добре да се опитваме. а толкова исках да е станало от парвия път Embarassed
Хайде,хайде ..... Winkне се натъжавай и аз съм с обърната матка Дет се вика и двата пъти "ОТ ВЪЗДУХА ХВАНАХ" Whistling
Това не е причината ,че не си бременна ,така мисля аз.... newsm78 ....Не винаги става от първия път.
Всичко с времето си ще чакаме другия месец да се ПОХВАЛИШ  bouquet

# 22
  • Мнения: 903
Споко ! Laughing
Ще стане точно когато трябва! Peace
Точно така  Heart Eyes

# 23
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Колкото си по-спокойна и кажеш"когато дойде",толкова по-бързо ще стане Peace
Вярвай в това и ще видиш че е така!! newsm10

# 24
  • Мнения: 5 362
Не унивай, важно е да си спокойна и щастлива - това помага. Wink
Стискаме палци да забременееш скоро, пък аз ще ти завиждам тайно за секса без пазене. Wink

Peace

# 25
  • Мнения: 521
ooooh!. правих си и друг тест и той беше отрицателен и днес ходих на гинеколог. оказа се, че не съм бременна, а е някакво хормонално смущение. каза ми, че матката ми е обърната към дупето и в каква поза е най-добре да се опитваме. а толкова исках да е станало от парвия път Embarassed
Много позната ситуация. Не се отчайвай в никакъв случай. Само се успокой и престани да мислиш натрапливо за това. Бях като теб - и точно когато не мислех за бебето - то се появи.
Трябва ти само спокойствие. УСПЕХ  Peace

# 26
  • Мнения: 492
Спри  да го мислиш и всичко ще си дойде на мястото,прави секс,а не бебе-при мен това беше вярната формула!
и аз мисля така  Simple Smile успех  Peace

# 27
  • Мнения: 1 117
Остани спокойна  Simple Smileи бебето ще стане.
Със сина си забременях от първия път , но за втората бременност чаках почти цяла година Simple Smile
И момичетата от форума , казваха ,че когато вече не го мислиш и то става - трудно е да не мислиш , но с повече търпение става.
Аз точно ,когато се отказах да правя по сто теста в месеца - за овулация и бременност, започнахме един голям ремонт в жилището ни и същия месец разбрах ,че съм бременна Simple Smile
Така, че не се разстройвай, а бебеправете с любов и за удоволствие  Hug

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Ми и при мен не стана от първия път......усещането е малко гадничко знам, ама я горе главата и кураж. Всъщност момичетата са прави, става точно когато не го очакваш. При мен първите два пъти бях на 100% сигурна, че съм бременна, а се оказа, че не съм, разочарованието беше голямо, даже си втърпих, че не съм си направила теста като хората. На третия опит - там пък обратното бях сигурна че не съм забременяла, щото бях пропуснала изчисления от мен ден на оволуция, че и дните около него........а то какво се оказа........Pregnant.

# 29
  • Мнения: 9
Не винаги става от първия път.
УСПЕХ  Peace

Общи условия

Активация на акаунт