Спечелете ръчен душ GROHE Rainshower SmartActive

  • 6 128
  • 342
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 4 632
Когато избирам душ най-важното за мен е силната струя. Може и да няма избор на струя, не държа и на дизайна, но ако е олекотен е предимство.

# 301
  • Мнения: 282
Важно ми е да е удобен и да не пръска много в страни

# 302
  • Мнения: 579
Като избирам душ гледам колко е голяма питата , формата и външният вид , за да се връзва с останалата част в банята. Цената също е от значение.

# 303
  • Мнения: 2 702
избирам по дизайн, трябва да ми харесва и да е ново и лъскаво
важно е да ми е удобен в ръката, да има избор на струя и дълъг маркуч за измиване на банята

# 304
  • Мнения: 1 827
Винаги съм искала душ с различни функции за струята, както и цветен душ. Но по една или друга причина не съм стигнала до смяна на душа. Иначе освен цвета и струята, за мен е важно и покритието - да не се белипри употреба от няколко години.
Весели празници!

# 305
  • Мнения: 556
Първо е външния вид, а след това видовете струи, както и това лесно да се използва от дете.

# 306
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 188
За мен е важно как ще се разпръсква струята вода, за да ми е комфортно при къпане. Външният вид на душа не ми е толкова важен, но държа на качеството на материала и покритието.

# 307
  • София
  • Мнения: 3 045
За мен най-важно е различните струй на водата.

# 308
  • София
  • Мнения: 840
За мен е важно да има функция за спестяване на вода. Външният вид на душа не ми е особеноважен, но предпочитам да е с хубаво покритие.

# 309
  • Мнения: 1 390
Когато избирам душ ми е важна най-вече последващата поддръжка, това предполага опростен, изчистен дизайн и качествено покритие. Естествено добре е да има функции като регулиране на струята и пестене на вода.

# 310
  • Мнения: 5 333
Да е красив и функционален, с голяма пита.

# 311
  • София
  • Мнения: 428
При избора на душ за мен най-важното е да има няколко функции за регулиране на водната струя. Ако към тях е налична и възможност за икономия на водата, то би било чудесно.

# 312
  • Мнения: 2 702
Първо е външния вид, а след това видовете струи, както и това лесно да се използва от дете.

# 313
  • Мнения: 2 078
Не обичам големите пити и силната струя. Да не се разхищава много вода. Избирам по цена и по външен вид също.

# 314
  • Мнения: 9 265
Когато избирам душ водещо за мен е различни видове струи за водата, колкото повече функции толкова по добре.
Разбира се функция за пестене на вода не е никак лоша екстра
Външният вид е от значение визуално да е елегантен хром като най универсален.

Общи условия

Активация на акаунт