Мъжът ми акумулира............

  • 2 083
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 164
Много мъже са така. Сутрин бързат нямат време, през деня забравят от работа и вечерта виждат сметката на половината хладилник.

# 16
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Хей и аз съм в отбора на тази тема , моят мъж е точно същия през деня само кафе и цигари а вечер като се върнем в къщи и седнем да вечеряме ела да видиш какво става , яденето не му стига и си дояжда с саламче и хлябче няколко филиики , и за десерт няколко ябълки и половин кофичка течен шоколад и още един куп щуротиики.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Ооо, не съм единствената  Tired И аз всяка вечер се изненадвам от способностите на мъжа ми на масата ... След вечеря, е готов да изяде всички плодове, които съм купила и съм предвидила да ни стигнат за седмицата...и го прави  Crazy Този въпрос е много деликатен, защото правейки забележка имам впредвид, че ще му стане лошо, че за стомаха му е зле да се храни толкова много и то вечер...А той го приема все едно ми се свиди храната.......или нещо такова  #Crazy
Абсолютно същото е и при нас. Снощи ме нарече душевадник, защото след като вечеря с малкия в 18.00часа, след това отново заедна към 21.30 и като видях как изчезна за нула време половината хляб, а той отново се запъти към хладилника му направих забележка,че погълнал огромно количество храна и то точно преди сън, ми се нацупи яко.

# 18
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Те май повечето мъже са така Wink....и моят мъж цял ден не яде или много рядко обядва и елате ни вижте вечер ooooh!....просто половин хляб не му мърда....добре, че не е капризен - яде всичко.

# 19
  • Мнения: 236
 съвсем нормално е това/за мъжете,които работят / все пак цял ден са били на фотсинтеза+кафе. Simple Smile

# 20
  • вече и в други градове
  • Мнения: 145

Ооо, не съм единствената  Tired И аз всяка вечер се изненадвам от способностите на мъжа ми на масата ... След вечеря, е готов да изяде всички плодове, които съм купила и съм предвидила да ни стигнат за седмицата...и го прави  Crazy Този въпрос е много деликатен, защото правейки забележка имам впредвид, че ще му стане лошо, че за стомаха му е зле да се храни толкова много и то вечер...А той го приема все едно ми се свиди храната.......или нещо такова  #Crazy


  Sick Sick  ....а помислете какво става като порастнат и синовете!!!! Joy hahaha


# 21
  • Мнения: 7 723
 

  Sick Sick  ....а помислете какво става като порастнат и синовете!!!! Joy hahaha


 

Вие със синовете, пак добре, ама мойте са дъщери Shocked Shocked

# 22
  • Мнения: 834
Ооооо, не е само вечерта тъпкането Sick Ами като се почне от вечерта, та до 3-4ч сутрин през 1-2часа. По- бетер е от кърмаче.
Сина ми е същия.
 Или главата на единия е в newsm55, или на другия само задника му стърчи от фурната.
 И после що, бе джанъм в нашия хладилник все е "бяла тишина"  33uu То нЕма насмогване.... Banghead
Пък са и "лоши Animal Pig" - не качват кг., ами само тъпчат.

# 23
  • Мнения: 2 257
В небременно състояние и аз съм така - не ям по цял ден и вечер изяждам огромни количества, повече от мъжа ми. Знам, че това се води най-неправилното хранене, но нямам нито гастрит, нито колит, нито нищо, а цял живот съм била така и никога не съм имала проблеми с килограмите.

Общи условия

Активация на акаунт