Спойлери от реалити предавания - тема 8

  • 73 898
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 419
Добре ще се насладя поне на един епизод без Джафера. Най-накраяя

# 31
  • Мнения: 1 889
И аз да се запиша и за темата и за празненството.🥳🥳🥳 Благодаря на Лайка за темата, без нея щеше да е много напрегнато и сигурно щяха да ми се изтънят съвсем нервичките .😁😁😁
Стискам палци  и Гого да вземе имунитета и ще празнувам до вторник.😁😁😁

Последна редакция: чт, 24 ное 2022, 19:02 от Joy 05

# 32
  • Мнения: 2 492
ИВ
Банда, изстудявате ли питиетата? 🤪 🍷🍸🍹🍺🥂

# 33
  • Мнения: 1 860
ИВ
Аз вече запразнявам, че не се издържаше тази жена последните епизоди. Благодаря на всички ви за разследването! Страшни детективи сте, ей! И на Ковид бладаря за спойлера! Винаги се включва в точните моменти да ни вдигне настроението!

Последна редакция: чт, 24 ное 2022, 19:20 от karmilla

# 34
  • Мнения: 11 544
Благодаря за новата тема и аз! Flowers Hibiscus
Ще се включа в народните празненства с Бейлис. 🥃
🎉

# 35
  • Мнения: 3 453
Готови ли сте за довечера? Тъкмо разучавам " последен валс ". Бъдете готови като подам знак, да запеем дружно! 😁
Ще падне метене,  но не се сдържах..😌

# 36
  • Мнения: 10 374
Да ви охладя малко ентусиазма, че няма спойлер, че Джафа отпада. Дано да стане така, но сме в сферата на пожеланията. Така че, по-кротко. И аз чета и пиша само тука, че за основната тема трябва да си взема отпуска. Дано наистина имаме повод за празник. И все пак, подкрепям мнението, че тази жена наистина направи сезона. Без нея нямаше да е толкова интересно и вълнуващо. Но пък да видим няколко епизода с нейното отсъствие.

# 37
  • Мнения: 4 352
Да ви охладя малко ентусиазма, че няма спойлер, че Джафа отпада. Дано да стане така, но сме в сферата на пожеланията. Така че, по-кротко. И аз чета и пиша само тука, че за основната тема трябва да си взема отпуска. Дано наистина имаме повод за празник. И все пак, подкрепям мнението, че тази жена наистина направи сезона. Без нея нямаше да е толкова интересно и вълнуващо. Но пък да видим няколко епизода с нейното отсъствие.
Има спойлери, че Ралица и Георги продължават, така че това си е спойлер за отпадсане на Джафа.

# 38
  • Мнения: 1 419
ПочнАх с винцето. Видях косата, Ковида вика не е Жоро и юпи, два епизода без Джаферович. Радвайте се докато не са влезнАли в един за друг. Ще ни съсипят представите за отношения и семейство Grinning

# 39
  • Мнения: 6 234
А нямаше ли спойлер, че Джаба остава на пето място? Аз все си мисля, че Ралица ще си тръгне преди нея, но да видим.

# 40
  • Мнения: 2 492
А нямаше ли спойлер, че Джаба остава на пето място? Аз все си мисля, че Ралица ще си тръгне преди нея, но да видим.
Спойлерът беше за 6 - 7. място. Тамън ще се класира за седмото.
Колкото до Ралица - във връзка с Женя беше писала нещо от сорта ще видим кой подход е по-успешен, което за мене означава, че я "надживява" в Игрите.

# 41
  • Вестерос
  • Мнения: 38 247
ф

Първи дуелист е Моркова, избира Финци.
Утре ще знам кой печели.

# 42
  • Мнения: 1 570
ИВ
Банда, изстудявате ли питиетата? 🤪 🍷🍸🍹🍺🥂
Изкъпак децата, почти са се приспали, изпържих картофите, даже вече отворих бирата и чакам СПОЙЛЕРЪТ на всички времена да се окаже верен Stuck Out Tongue Winking Eye Beers

# 43
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
ИВ
Такава хубава стана темата с тези последните новини - благодаря на невероятните мацки-детективи и на Ковид за разкошната новина Hug
Отивам да опукам пуканките ида се приготвя за най-сладкия епизод в тези Игри (дай боже!).

# 44
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 197
ИВ
Такава хубава стана темата с тези последните новини - благодаря на невероятните мацки-детективи и на Ковид за разкошната новина Hug
Отивам да опукам пуканките ида се приготвя за най-сладкия епизод в тези Игри (дай боже!).
такъв празник не е за пуканки.
сипвай твърдото и вади мезетата Smiley

Общи условия

Активация на акаунт