Спойлери от реалити предавания - тема 8

  • 74 014
  • 747
  •   1
Отговори
# 510
  • Вестерос
  • Мнения: 38 362
Предстоящи дуели
Калин- Яни, Яни печели.
Камелия- Нина, Камелия печели.

П.с. извинявам се за късното включване, но съм заета вече 24/7 😁

# 511
  • София
  • Мнения: 15 258
Tiffany, аз бях заета 24/7 когато се роди синът ми.
Това ли е? Simple Smile

# 512
  • Мнения: 23
Реално погледнато Веселка заслужава най-много наградата съдейки по цялостното и представяне от ден първи в предаването. Обаче ако наистина Камелия се е представила повече от добре на битките във финала и след 5-те и победи на дуели, сякаш е по-справедливо тя да триумфира накрая . Да, колкото и да е противоречива като личност, все пак е безпогрешна в съроеванията, което показва че е много силна жена както психически така и физически. Не можем да кажем със сигурност дали са вярни историите и за тормоз от баща и съпруг, но ако приемем че са достоверни, то тя е един страхотен пример за жена която се справя в живота напълно сама независимо трудностите. С оглед на мъжете на финала, които са меко казано недостойни за шампиони, ще се радвам ако Камелия спечели. За Яни този сезон мина толкова лежерно, че все едно наистина беше на курорт. Ще бъде смешно да се окичи за втори път с 100000 лв след едно единствено силно представяне срещу Калин преди официалния финал. Образът му също малко се по развали, защото така и не тропна веднъж като истински мъж, а предпочете да реве през цялото време. То бива бива сълзи ама чак пък толкова.

# 513
  • Мнения: 3 160
Само че това не е само силово предаване. Ако трябва да се взема предвид бутафорното име на сезона, то Веселка покрива и този критерий, защото и нови, и стари я харесват. Същото важи и за Яни.

А Нина направи най-големия мост, като полегна на Евгени, после на Камелия, само и само да има симпатиите на някого. Направо да ѝ дават наградата без дуели. 😂

# 514
  • Мнения: 1 355
Ами не знам ,то не е само силово предването ,но Камелия освен евентуалните 5 дуела си и работеше жената,не е да се е скатавала,а и ратай няколко пъти беше,така че от финалистите тя ми е най -справедливо да спечели.

# 515
  • Вестерос
  • Мнения: 38 362
Tiffany, аз бях заета 24/7 когато се роди синът ми.
Това ли е? Simple Smile
Да ☺️☺️☺️

# 516
  • Мнения: 5 857
Честито!!!!😍

# 517
  • Мнения: 3 160
Честито и от мен на нашия доказан дилър на достоверни спойлери! 🌹

# 518
  • Мнения: 14 453
Ехе,честито Тифче!

# 519
  • на село
  • Мнения: 3 965
Честити да сте  Tiffany, живи и здрави Hug

# 520
  • Мнения: 414
Тиф, честито! От сърце желая много здраве и щастие ❤ ! Риалитита свършват, а с тях и спойлерите, така че се наслади на макс на тези моменти! Отново - Честито! 😊

# 521
  • Мнения: 2 968
Честито, Тифани! Flowers Bouquet

# 522
  • Мнения: 2 204
Спойлери, спойлери, пък гледай каква тайна пази...Честито, Тифани!

# 523
  • Мнения: 1 889
Честита нова рожба и от мен Tiffany. Освен здраве и много успех и късмет пожелавам, че с новородено винаги си трябва.😁

# 524
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 268
Ехеейй, Тиф честита радост People Baby.
Да ти е живо и здраво бебенцето и много да те радва.
Това е най-хубавата новина писана в темата за спойлерите.
Я виж как опази най-важния спойлер от нас.
Браво, да си се гледате и другата есен пак с нас, за най-точните
и вярни спойлери Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт