Дайте идеи

  • 5 834
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
Твърдо съм за барплот. За подобна квадратура, не се сещам по-красиво и по-практично решение от него.
Peace Още един глас за барплот - много удобно е, не само красиво.

# 16
  • София
  • Мнения: 771
Моята дневна е обединена с кухнята, но реших да не слагам плот, за да не ми яде от и без това малкото пространство. Всъщност аз си го харесвам и така, не ме притесняват чиниите, гледам да ги мия редовно   Wink

Ако стаята беше по-голяма, със сигурност щях да сложа бар-плот.

# 17
  • Мнения: 798
Ако е малко помещението, бар-плота не е добро решение, отнема от пространството и не скрива кой знае колко. Всеки прав човек ще вижда какво е положението в кухнята. Ние си направихме кухнята с доста шкафове и отгоре са ми само кафе-машина, микровълнова и малка скаричка. Вси4ко друго си е прибрано. Чиниите в миялната. Успех в избора  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 4 970
Моята дневна е обединена с кухнята, но реших да не слагам плот, за да не ми яде от и без това малкото пространство. Всъщност аз си го харесвам и така, не ме притесняват чиниите, гледам да ги мия редовно   Wink

Ако стаята беше по-голяма, със сигурност щях да сложа бар-плот.
Ще може ли да пуснеш снимки  ако имаш PraynigСега обмисляме и варианти без плот newsm78

# 19
  • Мнения: 206
Velmar, моята дневна е отворена с кухнята-тип бокс.  Така реших преди години, макар и да можеха да са отделно...
Вариантът, който използвах, е бар-плот, граден и облизован с черни плочки и широки фуги, като от вътрешната страна се намира мивката. Малко повече играчка е откъм прекарване на тръбите, но е еднократно. Не се виждат, обаче, нито чинии, нито друго, а и като приготвям нещо, съм с лице към гостите си.
Това, което е видимо, са уредите. Добре стои...
Давам ти само идея, а решението си е твое... Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 771
Моята дневна е обединена с кухнята, но реших да не слагам плот, за да не ми яде от и без това малкото пространство. Всъщност аз си го харесвам и така, не ме притесняват чиниите, гледам да ги мия редовно   Wink

Ако стаята беше по-голяма, със сигурност щях да сложа бар-плот.
Ще може ли да пуснеш снимки  ако имаш PraynigСега обмисляме и варианти без плот newsm78

Исках да пусна, но са в бгфото и както се сещаш, не работи. По-късно, ако проработи, ще пусна.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 555
Може ли да  задам и аз едно въпросче. Ние също ще се наложи да обзавеждаме такова помещение - около 31 кв.м кухня, трапезария хол. Май с барплот ще ги разделим  Thinking Но въпросът ми е друг. Става дума за вградените печки. Харесват ми печките, които са по-високо... както на тази снимки ... Не точно с такъв шкаф, но на това равнище.... но тогава аспиратора ще бъде само над двата котлона . Т.е. притеснявам се , че нямат да се "хващат" миризмите от печката и ще се разнасят из цялото помещение и изглежда не е много удачно... някой ще сподели дали има наблюдения по този въпрос? Дано да ме разбрахте.  Embarassed

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Ивон, разгледай тази темичка
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=150167.msg2865350#msg2865350

# 23
  • Мнения: 461
Твърдо съм за барплот. За подобна квадратура, не се сещам по-красиво и по-практично решение от него.
Peace Още един глас за барплот - много удобно е, не само красиво.
Още един глас  Peace естествено ако има място за такъв Wink
 Барплот с вграден аквариум - насочва всички погледи към успокояващото движение на рибите вместо към чиниите  Wink

# 24
  • Мнения: 420
 Grinning  Помещението е малко за плот. Ще се стесни излишно. Опитай с игра на цветовете - например в по-ярки цветове да са местата, които искаш да се гледат, да отвличат вниманието от кухнята. А мръсните чинии ги държа в миялната, нищо няма да им стане ако престоят там един ден.

# 25
  • София
  • Мнения: 771
http://bgphoto.net/photos/10153/o632788017015156250.JPG


http://bgphoto.net/photos/10153/o632788025044375000.JPG

Това е кухнята без барплот, но не знам дали изобщо ще придобиеш някаква идея.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 555

Благодаря, ментолке! Извинявам се за отклонението още веднъж:))))

# 27
Аз преустроих хола си така, само че поради малкото пространство една от преградите към дневната част е гърба на хладилника закрита от етажерки, също така вместо бар плот останалата част от преградата към дневната част е от подобни но по- ниски етажерки. Понеже стената на която ми е кухненското оборудване е 3.50м., но се скъсява от мястото за отваряне на врата с около 0.90м. на останалата част от стената са миялна ,мивка ,плот и печка, а в останалата част от стаята ина място за маса за хранене , както и за мека мебел. Не знам дали го обясних добре, но ако се отвори bgphoto може да погледнеш за какво говоря. http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=19244&AlbumId=58631

# 28
  • Мнения: 1 849
Има доста идеи на www.napravisam.bg

Общи условия

Активация на акаунт