Как се "пазите" след раждането?

  • 5 548
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9

С прекъснат полов акт Mr. Green

# 16
  • España
  • Мнения: 342
Засега с прекъсване,но мисля да си сложа спирала.

# 17
  • Мнения: 1 289
Смятам след като родя, първо да използвам вагинални протизачатъчни...


Ще ме простите за невежеството,ама какви са тези вагинални противозачатъчни? newsm09

# 18
  • Мнения: 3 537

С прекъснат полов акт Mr. Green
И ние така, за сега разчитам на мъжа си Simple Smile

# 19
  • Мнения: 318
След раждането с презерватив.

# 20
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
и ние сме на прекъснат полов акт, но както ти, така и моя много добра приятелка сега тича след едно дребосъче, не че е лошо, но се реших и страх не страх днес ще си слагам спирала.много ме е шубе стискайте ми палци, но мисля така да се предпазвам

# 21
  • Мнения: 205
Вагиналните противоза4ата4ни са Ц- филм и други които се слагат във влагалището от 5 до 10 мин преди акта, написано е колко време да се из4ака преди секс, НО НЕ СА 100 % сигурни.
Аз ги ползвах 1 г , но накрая забременях с тях и се наложи аборт, но това беше преди 8 г, а и не бях женена. Така, 4е не знам колко са сигурни .....но 1 г се 4уствах добре с тях. Смиятам, 4е когато забременях не из4аках 10 мин за да подеиства лекарството, бяхме пили и маи не 4акахме достата4но.....явно триабва да се спазва стриктно предписанието.

# 22
  • Мнения: 3 334

С прекъснат полов акт Mr. Green
Peace  и презерватив

# 23
  • Мнения: 178
Само спиралата му е майката.. Laughing

# 24
  • Мнения: 46
Аз съм на противозачатъчни, правих доста проучвания, консултации с лекари и стигнах до извода че за момента това е най добрия вариант за мен. Спиралата е хубав метод, но не я препоръчват на жени които искат да имат още деца, а пазенето просто не върши работа така съм забременявала колкото пъти се е налагало да го практикуваме, затова смятам че не е решение.

# 25
  • Мнения: 3 089
аз 8 месеца нямах цикъл - кърмих. и ову нямах - следих се. тогаванамалих драстично кърменията - от 10-тина пъти на ден на 4-5. всъщност едва изчаках да се оцикля пак, за да не се пазим  Mr. Green сега чакаме 2-ро дете. ако ситуацията е същата, вероятно поне година след второто пак няма да имам цикъл и ову. след това ще му мисля  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 93
За мен "прекъснатия полов акт" определено отнема от удоволствието, не мислите ли? А и не му вярвам, то човек тъкмо се отпусне, настрои се за нещо хубаво, ама не! трябва във всеки момнент да е нащрек. А има много дечица така направени ...

Ние сме на презервативи засега, за щастие и двамата нямаме оплаквания и с разнообразните модели може човек да се позабавлява различно Wink
След раждане не виждам други методи за предпазване освен механичните.

Смятам обаче след известно време да мина пак на хапчета. Преди да забременея с години ги пих, нямах оплаквания, а само положителния ефект, че не ме болеше при мензис и цялата история приключваше бързо и безболезнено. Спрях ги и забременях на втория опит. Така че като ми се регулира цикъла след раждането, пак на хапчета!

Но те, разбира се, не са за всеки, трябва да се консултираш с гинеколог. Важно е да се знае, че ако пълнееш или имаш други ефекти от тях, трябва да смениш хапчетата, явно видът им не е подходящ за теб. Аз и кило не съм качвала от хапчета.

А хапчетата след акта са само за крайни случай, защото така могат да ти объркат хормоните, че с месеци да не се оправиш. Има примери за това около мен, добре трябва да се преценят плюсовете и минусите на тези хапчета след акта.

Успех!

# 27
  • Мнения: 46
Аз съм със Спирала Мирена. Ако се реша за друго бебче просто ще я махна. Малко е скъпичка ама ако сметнеш колко пари спестяваш от презервативи и превръзки дори си на сметка. А удобството си е удобство.

# 28
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193

С прекъснат полов акт Mr. Green

# 29
кофти не кофти...с презерватива винаги след раждането...тва е положението за сега

Общи условия

Активация на акаунт