Мама в помощ е на ОКТОМВРИйските деца да пишат Коледни писма!

  • 11 910
  • 287
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 494
Облачка, забравих да напиша, пожелавам ти бързо да се оправиш и да не се налага да спираш кърменето!

Зори, ами и аз и се скарвам, но тя досега не се е разплаквала от това, май не съм достатъчно строга  newsm78 А днес като изключи компа и я плеснах по ръчичката и се скарах, но тя по скоро се ядоса и отиде в другата стая, а не се разплака. Ох, не знам.....споделяйте опит!

За спането вече около месец спи само 1 път през деня, обикновено като се наяде на обед в 12.30-13 и заспива и спи 2 часа, а после вечерта - 22-23 чак.  Ако обаче заспи точно преди да яде, както става понякога, включително днес, спи 30-40 минути и после заспива вечерта в 20.30.

Ето снимки от коледното парти и още някой, не дочаках бгфотото:
http://snimka.bg/album.php?album_id=86586&photo=16

На нас днес ни сложиха капките полиомиелит и сега следващата ваксина е чак март месец!!!

Лека вечер и целувки от нас!!!

# 61
  • Мнения: 212
Коледно женско парти,23.12.2006г.,20ч.,Бирария "Дондуковъ",Дондуков 14:

1. ZLATO
2. TBEKIAROVA
3. МИШЛЕНЦЕ
4. ПЧЕЛИЧКА
5. Veri4
6.Zoroto
7. Миринда


Ох, здравейте!
От сряда нямам нет и тъпите доставчици само обещават да дойдат. Днес отидох до офиса им и им направих скандал, оказа се, че имам проблем с IP-то, те веднъж ми го крадоха, та сега - пак  Crossing Arms За 10 мин. оправих всичко и сега съм пак на линия.
Четох отгоре-отгоре за какво иде реч в темата, но нямам време сег ада пиша. Само дано не съм закъсняла със записването за 23-ти, че ако не ми резервирате място ще се наместя в нечии скут  Mr. Green Вече съм си уредила гледачка за Невена така че със сигурност съм там.
Айде, момичета, да се повеселим по женски!

Утре докато малката е на ясла ще ви прочета и ще напиша един обширен постинг.
Лека нощ!

# 62
  • София
  • Мнения: 203
Облачка, искрено се надявам бързо да се оправиш   bouquet! Това не е шега работа, взимай се в ръце и смело напред с лечението. То и аз имам чувствот, че като родих и тотално се разпаднах - то не бяха поликистоза, цистит, гъбички, раничка на шийката на матката. Вече ми се повдига от доктори. Днес след работа ходих при личната лекарка да питам дали ще ми даде болничен, за да отида да помогна на мама - ще стане, но чаках 1 ч. и 30 мин.  #Cussing out.

# 63
  • Мнения: 5 333
Привет, момичета!
Радвам се, че харесвате украсата. Имам още желание, но нямам време  Wink.
Джулка, Злато, идеята с топките взех от тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=140804.60, идеята е на Ати. Но нямах нерви да нареждам конче по конче, затова взех два дълги конеца, напоени с лепило и омотах балона  Mr. Green.
Гери, честит ти рожденник  smile3525!  Да ти е много весел, здрав и много послушен!
Криша, ние мерим температура под мишничка, но  държим Валерия за ръчичка  Confused, а тя ужасно плаче. Хемоглобина ни беше много висок.
ММZ, бързо оздравяване на майката ти   bouquet! И никакви болести повече!
Злато, едно време в Била имаше спрей-пръскаше нещо като прах, специално за тапицерия. Един вид сухо почистване   newsm28.
Зори, моята зодия по-принцип е ревлива . Да не говорим, че поне от две години гледам да избягвам тъжните филми. Предпочитам комедии  Whistling. Но това не ми пречи да поплаквам и на някое анимационно филмче  Embarassed.
Гале, дано бързо да се реши квартирния въпрос  Praynig! Много е важно спокойствие  hug!
Облачка, защо не потърсиш още едно мнение? И  на мен преди години бяха поставили подобна диагноза, но после се оказа, че нещо не е била в час лекарка. Дано всичко да се нареди най-безпроблемно  Peace! Чудни снимки на дечица, весело е при вас   Grinning!
Джулка, при теб  културната програма е пълна  Laughing! И аз искам на фризьор !
Меган, мен малката също нещо не слуша. Застава пред телевизора и колко пъти да я махам от там, пак отива. Пръсчето в устата при заспиване се маха автоматично, само ако баща и я приспива. Ако съм аз - крие пръстчето зад играчката за приспиване  Crazy! Йоничка е много сладка на тържеството   Hug! Целувки! Валерия от вчера вече не е на АБ, готвим се за ваксина. Днес подозрително игнорира елхата, предполагам готви се за нова атака.
Зорото, ние все-още спим по два пъти, но много за кратко  Rolling Eyes.
Наде, честито ви махнат памперс ! Браво! При нас в гърнето имаме случайни попадения, а от вчера реши да го вози из двете стаи  Sick.
 Hug

# 64
  • Мнения: 1 046
Здравейте в този ранен час и от мен,
Забравих да благодаря на Вери4 специално, че ме уведоми за смс-ите за играта.
Облаче снимките са страхотни, по твоя въпрос много съжалявам за новите ти болежки. Незнам дано да си ходила наистина при специалист, защото симтомите на този синдром ги има всяка жена, в един момент по-силни или по -слаби, и много лесно се бъркат.Та  да не си стъпила при д-р Кирова в градска болница -без коментар защо, така ми оплеска хормоните че........... #2gunfire и после и аз стигнах до думите спираш всяка химия и си гледаш живота и сега съм окей, е имам си стандартни отклонения, разсеяност, нервност,плачливост, ама тъй като гледам май всички от темата сме за хормонални лекарства по повод плачливостта. Laughing
Аз пък иска да ви се оплача, вече ми иде да се гръмна през 15 дена моят дребния е болен ей го сега пак е с кашлица , вече ми иде направо да се гръмна. Непрекъснато е с някакви сиропи уж имуностимулатори с ехинацея и пак болен , тъмо се оправи от едното мине 1-2 седмици и пак , не мога да му направя и ваксините.От 7 месечен непрекъснато боледува и на планина го водихме лятото уж за да го каляваме и от плажа не сме излязли цяло лято -всеки ден че и по два  пъти.И ефект- 0 . Не съм спряла да му давам разни гадости хомеопатични и не такива и вече ми побеля косата ,ще откача не - ами незнам .И само като си помисля и полудявам.
На всичкото отгоре откакто сме се върнали от Белгия спи при нас, вече не можем и да се наспим, ще кажеш че има някакъв запален огън непрекъснат в леглото му. Заспи, сложим го в леглото и след 2 часа се събужда и рев , все едно че го колят не, ами жив го дерат .Тъкмо го бях отучила от този навик и след болницата с още по-голяма сила.Даааа знам че му растат 4 зъба наведнъж , ама то това не се трае вече.
Тъкмо си планирахме едно ходене до София между празниците и сега пак в неизвестност дали ще търгнем или не. ако прочетете някъде че майка на 1-годишно дете се е хвърлила от Аспаруховия мост да знаете че съм аз.
А иначе за мое съжаление, не мога да му намеря играчка за Коледа, нищо не ми се струва толкова занимателно, той от музикални играчки вече не се впечатлява, има строители и всякакви играчки за развитие на двигателните способности и само гледам гледам и нищо не виждам.
Мерси, че ме изслушахте и извинявайте, че от рано сутринта ви занимавам с мойте неволи.
Благодаря , че ви има   bouquet

# 65
  • Мнения: 832
Сега чух и пак гадна новина, че в либия са потвърдили смъртните присъди на медиците ни, ужасно е  Cry

Това е отвратително, просто незнам докога ще ги тормозят тези хора.
Вижте това
http://www.petitiononline.com/bulgaria/petition.html

Незнам дали ще помогне, но надеждата умира последна.

Да ви питам - сутринта мерих Т на Вики и според вас 37 има или няма Т. Докато му я мерех, понеже аз в дупето я меря, а той не дава и се напъваше да се дърпа, рева и дали от това не е отчело повече. По - принцип, нормалната му е 36.8 - 36.9.

За реването - от най - малкото нещо се разстройвам. Даже като дават по телевизията за българската Коледа, онова детенце което казва, че искало да има сърце за да обича повече мама и тати, всеки път ми се насълзявата очите. И не след раждането, винаги съм била такава. Даже от радост и щастие пак ми се насълзяват очите. Ми какво да направя, такава съм.

На 23-ти най-вероятно няма да мога да дойда. Отдавна съм поканена на друго мероприятие.
Хайде лек ден на всички.

# 66
  • Мнения: 1 046
Да бе ужас с тези тъпите либиици, пратиха ми го по кюто вече се подписах

# 67
  • Мнения: 5 333
Момичета, дали някой може да ми помогне да се сдобия с картите за игра на Памперс  Praynig? Пазарджишка Била е затворена, временно. Едно писмо с такава карта вече се затри в пощата и така. Вие сте ми надеждата  Grinning.

Надина, от моста ще скачаме заедно  Mr. Green. И Валерия към 12 през ноща започва да плаче и я слагам до мен, съответно сън няма.
Bubs, следете температура. За мен си живо притеснение - 37.
Подписах петиция, дано да помогне  Praynig!


# 68
  • Варна, България
  • Мнения: 742
Ха, добрютру!
И аз да се разпиша! Аз винаги съм била плачлива, и то най-вече ме разтройват щастливите събития. Също и тъжните, и безнадеждните! Абе, ревла от класа. След раждането може би от поизносената нервна система и недоспиването освен, че съм станала много чувствителна, рязко ми е намалял и прага на поносимност към болка. Ходя веднъж годишно на лазер да си горя едни кожни проблемчета и никога не съм плакала, но последния път така ревах. Ужас, пред кабинета тълпа народ- всеки влиза излиза, само аз с зачервени очи и хълцаща. Дори и у нас продължих да рева, въпреки че вече не ме болеше - ей така от нерви!  #Crazy Луда работа!
Облачка, пожелавам ти бързо възстановяване на хормоните и оттам на емоционалното ти състояние! Аз също съм със лека диагноза Дифузна струма /гуша/, въпреки че всички хормони са ми в норма, а и на ехограф жлезата е ок. Ходя при д-р Герджикова в окръжна болница /работи със здравна каса/. И въпреки че всички изследвания са ми наред, според нея са на по-горната граница и пия малки количества Л-тироксин, а и ходя поне на  6 месеца на изследване. През бременността ходих на 3 месеца и стриктно следихме състоянието. Кофтито при заболяванията на щитовидната жлеза е това, че се развиват бързо и са променливи, т.е. влияят се от много неща. Една моя позната с хашимото въобще не кърми по лекарска препоръка /но тя е с операция/. А пък друга позната абсолютно здрава - роди дете с вроден Хипотироидизъм. Така че не се отчайвай, че може да си предала нещо на Еличка. Добре е да направиш още един консулт с лекар и да почваш с терапията /обикн. сутрин на гладно Л-тироксин/.
Надина, смях се на историята за сватбата. И аз отдавна не съм била на този сорт изпълнения! Бързо оправяне на Коко! Наистина много ти се е насъбрало. Сами като кашляше след Проспан, Флудитек, минахме на сироп, който е противоалергичен - Ериус, който втечнява секретите. Не знам дали от него или от самосебе си, но се оправи! Вие пили ли сте такива сиропи?
Бубс, според мен Вики няма Т.
Валерийка, чудна украса, браво!
Аз съм украсила къщата, но днес ще сложа елхата. След много умуване, май тази година ще сме на изкуствена /заради опасността Сами да лапне някоя игличка/, а ще си слож във ваза клончета за аромат!  
За строгото отнешение към децата - 1. зависи от детето 2. зависи от нас до каква степен определяме параметъра на това, което е разрешено. Аз определено съм строга и последователна в това, което изисквам от него и което разрешавам, но и много нежна и любвеобилна в отношението и забавна в игрите. Дори понякога повече от него се кефя на играчките, танците и пр.
За телевизора - Сами е залепен за него и обикновено го изключвам, за да не стои пред него. Пускам радио. За да му пусна филмче на ПС или е на гърнето, или си знае шезлонга, който използва като столче. Ако стане от столчето и се залепи за монитора, спирам филмчето. Действа!
Преди месеци се опитваше да ми се тръшка, оставих го 2-3 пъти на земята да се натръшка и нареве и оттогава разбра, че номера не върви.
За посягането - Преди около 2-3 месеца доста лошо посягаше, аз дори бях пуснала тема в " нашите деца" и от съветите там избрах това с отвличане на вниманието. Като посегне и аз му хващам ръчичките и наужким пляскам с тях, или правим упражнения или като хей, ръчички. Много малко му трябваше да забрави да посяга. Но карането и отвръщането на удара не помага, а още повече засилва интереса.
Обича пералнята и фурната! Редовно е залепен за копчетата на фурната- казвам "не"-строго, и му отвличам вниманието с нещо друго! Той пак отива, и пак така! Понякога си позволявам да му се скарам, но винаги му обяснявам, че ще се счупи печката и няма да има къде да готвим, или пък пералнята, че ще се развали и ще трябва сам да си пере дрехите  Mr. Green и т.н.
Засега се справяме добре и не мога да се оплача!
Чао засега
Целувки

# 69
  • Мнения: 212
Привет момичета!

Смогнах да изчета всички!  Heart Eyes Не знам дали ще мога да разтегна дългописание, ще бъда по-обща. Първо да ви разкажа за нас. Вече трети ден Невена е по цял ден в яслата. Спи си добре, да не говорим, че ПРЕСТАНА да се буди нощем (да не чуе дявола). Направо не мога да повярвам. В 20ч. вече е заспала, толкова е изморена, че сутрин в 7,30 едвам я събуждам  Rolling Eyes Вече почти е прекратила гладната стачка и яде там. Иначе вкъщи няма проблеми, ама там протестира явно, знам ли... И да ви се оплача. Вчера като са я събличали са й дръпнали ушетата, отскубнали са й едната обичка и малко е разранена дупчицата  #Cussing out Е, може ли така да ги събличат?! Ми то се гледа, не може да дърпат заедно с ушите. Не ми е за обицата, тя е медицинска, не е някаква златна, ама все пак... Още не са я намерили, дано да е изметена, а да не я намери някое детенце и да я глътне, че нали се сещате медицинските как са остри, ужас.... Днес говорих с козметичката, дето й дупчи ушите, каза да промивам със спирт и да я мажа вечер с гентмицин. За сега съм й сложила златните обички, ама днес ще си купя сребърни халкички, по съвет на козметичката, че те няма къде да закачат и трудно се отварят.
Иначе за спането - от около два месеца спи само по веднъж на ден - около 2 часа. Е, има отклонения - случвало се е да спи и половин час, ведъж откара 3,30 часа  Shocked, даже я проверявах дали диша  Laughing
Със слушането сме зле. Не приема НЕ за дума, гледа ме втренчено и продължава да прави каквото си иска. Аз затова елхата съм я вдигнала върху скрина, да не може да я докопа  Naughty
В общи линии това е при нас. Да чукна на дърво - здрави сме. Веднага след празниците Невена заминава на Перник, а ние започваме да ходим по коледни партита  Mr. Green За НГ ще сме в Пловдив на заведение с кумувете ни и компания... направо нямам търпение.

Валерия, аз миналата седмица си взимах памперси и ми дадоха такава карта, но не знам ако ида сега дали ще ми дада без да купя продукт  newsm78 Може да пробвам, ще видя...

За инициативата за Дарето - поздравления!!! Аз едва вчера разбрах и ще се включа на 27-ми.

Честито на Радост! А на Райчо - безаварийно пълзене и скорошно тичане  Hug

Облаче, мила, дано по-бързо се изясни всичко и да се окаже преувеличено!  Praynig Аз откакто се видяхме лятото си имам слабост към вас, я за принцесите ти - да не говорим - прекрасни са! Разгледала съм ви всичките снимки и мога да кажа че са чудесни! А ти с тоз тоалет изглеждаш... хмммм... доста апетитно Rolling Eyes  bouquet

Наде, дано детенце се оправи бързичко, много е лошо така да боледува. А на такива селски сватби съм била перди, че нали нашите са отвсякъде, нагледала съм се на обичаи. Последно бях в Горни лом (преди Белоградчик) на такава сватба - с дългите, постлани с хартия маси, пейки, пластмасови тарелки, чаши и вилички... Но настроението не може да се сравни с нищо, поне според мен. Всички се веселят, гледаш как 80 годишни старци водят хоро и се кефят... Де да знам, обичам такива неща  Blush

Оф, звъннаха на вратата и аз се разсеях, забравих какво щях да пиша... Ама че съм руса... Като се сетя пак ще пиша.
До скоро!

# 70
  • Мнения: 1 046
Боги незнам защо много успокоително ми подейства твоя пост, за сиропите вече сме пили какво ли не , ама само таквоз чудо не съм , баща ми го пие на хапчета и затова въобще не ми е идвало на акъла, а и те са ако не се лъжа за алергии, а малкия е уж нон стоп на зиртек-противоалерг.
За слушането не мога да се оплача, т.е аз се оплаквам, ама външни хора много се впечатляват как като съм му кажела не там и той не отивал. Играе си с разрешени и забранени неща, опитвам се да му отвличам вниманието или измествам дразнителя. Засега към елхата няма мераци, освен като ми се ядоса нещо отива и нарочно дърпа топките и висулките. С тръшкането няма проблем той си се тръшка, аз го гледам и се правя че нищо необичайно не прави. Мислех си че като го направи 2-3 пъти или 2-3 дена ще му мине, но вече почти месец си е така, за всяко истинско НЕ или могократно повторено такова се почва едно тръшкане и на мен ми е много забавно, щото се напъва да реве и е много смешен , е не се смея пред него де.
А пък Миринда като каза Горни Лом и мед ми капна на сърцето, нали наполовина съм от Белоградчик и ми е много мило, още повече че от 2 години не съм ходила там . Тази година живот и здраве сме замислили една опознавателна разходка на Коко да види той къде е расал дядо му, и къде живее прабаба му.
Ама има време.
Айде пак чао.

# 71
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Привет от нас,
не сме се затрили оново ами дребосъка взе че ме зарази. Сега съм адски болна и направо все едно валяк ме е газил. Та пропускам фирменото парти, което е днес и ще пропуснем и форумското парти.
Да не говорим че вадим горни зъби и снощи съм си легнала в 5?!?!?!?! Направо не мога да гледам.
Иначе Пепи върви към оправяне и се надявам по празниците да сме здрави, че имаме ходене при баби, лели, вуйни и стринки. А има малки братовчедчета, които искаме да видим без риск да ги заразим с някоя гадост.
Аз съм приключила с покупките за Коледа. Само опаковането ми остава, но като гледам как съм се разкиснала май подаръците ще са в торбички.

Благодаря ви за пожеланията за татко ми. Много хубаво си изкарахме. Само дето не можахме да купим подаръка, щото телевизора който си беше харесал се е изчерпал... минахме с едно двд, че нали си изнесохме техниката от наще и сега хората страдат... даже майка ми намаза предколедно ютия по този повод.

За украсата не знам дали писах, но ние винаги украсяваме на 1 декември и я махаме на 1 февруари. Цялата къща е в гирлянди и лампички. Пепи не им обръща много внимание. Време е да направя снимки на новата къща и да ви я покажа. Ще се постарая утре да свърша таз работа.

Златце, не мога да ти помогна за дамаската. Потърси в "дом и семейство". Там см срещала такива теми.

Галка, бъди силна мила. Каквото съм ти писала, пак ти го казвам. Обичайте се и само да сте здрави. Скоро ще си имате прекрасен дом и всичко лошо ще е зад гърба ти.

Юлка, това че Яни си има коледен подарък означава ли че ще се разминем с гостито е нас???

Гери, да ти е жив и здрав рожденника (на патерица)! Много радост да ти носи и от здраве и късмет да няма оттърване!!!

Облаче, стискам палци и пожелавам бързо оздравяване! Дано да не прекъсвате кърменето (ако знаеш на мен как ми липсва...). Но ако е наложително взимането на лекарства, здравето ти е по-важно. Щом ти си здрава и децата ще са добре.

Мегичка, за неслушането... ми карам му се. И той ми се сърди. И плаче. Ама иначе на главата ще ми се качи. Пореве малко, посърди се, пк се заиграе с нещо.
Виж за непипането на разни неща имам собствен подход. Като бяхме при майка ми тя все му казваше... не пипай това, не пипай онова... естествено той все на забранените места се вреше. Тук кухнята е изолирана, контактите са с предпазители, а техниката съм му я предоставила да си я пипа. Каквото не е за пипане не е достъпно за него или много бързо и деликатно с нещо друго му отвличам вниманието.. Сега отива до телевизора или уредбата или двд-то, пипне веднъж, смени ми канала, увеличи ми звука и си замине. Така като не му забранявам да пипа той губи интерес към нещата.

Зориииии щеше на гости да ми идваш???????? Ще те напляскам! Какво стана с колата?
А за питането ти - спим само на обяд. По някога спи 1 час, друг път 3... Това обаче не влияе на лягането ни вечер. Заспива към 11, че и по късно. А иначе нощем не спим. И ходя като сумнамбул. Ама като порастне ще му го върна тъпкано... Сутрин е като часовник. В 8 се е ококорил.
А за ваксината и аз знам че е към 14-тия месец. На нас януари май ще ни сложат първо противо менингитната, а после полиото.

Надина, дано бързо да се оправяте. А за спането... и Пепи спи при мен. Таткото го командировам в хола на дивана. Проблема при нас е че той се върти като пумпал. В момента в който се удари в решетките и надава боен писък. Обиколника не спасява положението.
А за хвърлянето... само кажи кога, да дойда да ти правя компания.

Валерия ще видя при вас в БИЛА дали има от паспортите на Памперс и ще ти пиша на лични.

Миринда, изобщо не се изненадвам за яслата... такива неща съм чувала ама айде няма да ви разправям.

Толкоз за сега че чакам гости.

Р-чето да не се спотайва и да се разпише!!!... и Пипи също!!!!!!!

Последна редакция: ср, 20 дек 2006, 15:22 от Drina

# 72
  • Мнения: 439
Здравейте и с днешна дата,
Днес е Игнажден,та по този повод Честито на всички именници-Игнат,Пламен,Пламена!Да са здрави и щастливи!
У нас още никой не е дошъл,какво ли значи това?! Thinking
Megan@,много са ви хубави снимките,имаш си сладка пораснала мадамка,а и с тия плитчици,ще я схрускам пу-пу
Hug
dessyy,моля те сподели моля те дали има ефект от тоя сироп,че тоя въпрос живо ме интересува.
Момичета какво става с това бгфото?
Днес при нас времето е отвратително,дъжд вали бавно и напоително ще полудяваме в къщи явно.
Хайде поздрави и целувки на всички!
Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 651
Наде,искрено се надявам да не ти е толкова болнав Коко за напред и бързо да намерите решение за алергиите.Съчувствам ти и се надявам да не чуем за скочила майка от Аспаруховския мост Wink HugЗа селската сватба-много интересно преживяване,аз никога не съм била на такава.
Облаче,пожелавам ти бързо решение и на твоя проблем.Аз след като родих имах съмнения за гуша и някакъв хормон там нещо ми беше извън граници,но в последствие се оправи.Бях ходила при една лекарка в Еквита.Много сте сладки на снимките.Целувки на Ели и Катето.
Дринка,бързо оздравяване и на теб.Целувки на Пепи.
Боги,много успокояващо ми подейства поста ти.За този сироп нищо не съм чувала.Ние само Проспан ли беше на Д-р Тайс сме пили.
Миринда,и аз все кофти неща съм чувала за яслите и градините и не се изненадах от споделеното.Дано бързо и зарастне ушенцето на Невенка-целувки от нас  с Вики.
Меги,много хубава Йоничка на снимчиците,да я нацелуваш и намачкаш от нас.
Относно слушането-Вики не се впечатлява от нищо,нито като и се скарам,нито като кажа не.Когато не стане на нейната и се тръшка и посяга понякога.Опитвам се да не и викам,но понякога се карам и общо взето взимам това,което не трябва да пипа или излизаме от стаята и така.
Бубс,за мен 37 е нормална температура,но все пак наблюдавай детенцето.
Днес ми беше последен ден в къщата на свекърите и от тази вечер съм в квартирата,това означава,че няма да имам интернет и много ще ми липсвате.
На всички вас и на семействата ви пожелавам ВЕСЕЛА КОЛЕДА И ЩАСТЛИВА НОВА ГОДИНА!МНОГО УСМИВКИ,ЗДРАВЕ И САМО ХУБАВИ ЕМОЦИИ!
Много ви обичаме всички и да не ни забравите!Целувки и прегръдки на всички големи мишлета и на майчетата им!


# 74
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Галка ще те чакаме догодина, да не ни забравиш и ти!!!! Пък ако намериш минутка драсвай по някой ред от някой клуб.

Последна редакция: ср, 20 дек 2006, 17:43 от Drina

Общи условия

Активация на акаунт