Ролки

  • 1 595
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • София, по трасето
  • Мнения: 62
Мерси, ще пробвам със залепващите.Но ще си взема и от варящите.Пише ли на опаковката колко  да  ги готвя? Joy

# 16
  • Мнения: 3 268
Мерси, ще пробвам със залепващите.Но ще си взема и от варящите.Пише ли на опаковката колко  да  ги готвя? Joy
Не пише.Слагаш ги във вода и чакаш да заври,врят 2-3 мин,вадиш,отцеждаш,слагаш ги на косата и стоиш около 20 мин.

# 17
  • София
  • Мнения: 35 957
Аз ползвам от тези самозалепващите се и съм доволна.
Единсвения недостатък им е,че много скубят при махането,обача аз вече съм им свикнала. Peace
Peace и аз. Но мен не ме скубят. Wink

# 18
  • Мнения: 2 196
Трябваше да уточня,че скубят когато съм спала с тях,иначе - не. Grinning

# 19
  • София, по трасето
  • Мнения: 62
О.к момичета, излитам за ролки....И трябва да сложа на косата малко пяна преди навиване, нали? newsm78
Много, много мерси.Ще кажа в понеделник дали съм се справила.....или ooooh!

# 20
  • :)
  • Мнения: 337
Аз си мислех за тези меките дългите ролки, с които косата стои на масури след това. Дали вършат работа  Thinking

# 21
  • Мнения: 9 095
дето им викат червейчета ли? Пробвай на всяка коса е различно, а и начина по който ги правиш, мими почни от края на кичура към корена, така няма да имаш проблем, а ги вариш колкото ти се ще работата е да се затоплят, успех Peace

# 22
  • Мнения: 661
И аз съм доволна от самозалепващите на леко влажна коса слагам малко пяна и се навивам после резулата е удивителен. Ползвам ги вече 4 години.
newsm10 и аз ползвам такива от доста години.много съм доволна.

# 23
  • :)
  • Мнения: 337
А за дългите ролки- колко време трябва да стоят на косата, за да има ефект? Моята коса е чуплива, а беше мнооого къдрава, но напоследък е толкова суха, че не може да се накъдри както трябва... Cry лоша работа

# 24
  • Мнения: 9 095
като сложиш ролките изчакваш 20-30 мини след това махаш една и гледаш дали ти стига, може и по- малко да стоиш, щом казваш че ти е суха косата, ако не ти хареса, навиваш пак и чакаш още малко Peace

# 25
  • :)
  • Мнения: 337
като сложиш ролките изчакваш 20-30 мини след това махаш една и гледаш дали ти стига, може и по- малко да стоиш, щом казваш че ти е суха косата, ако не ти хареса, навиваш пак и чакаш още малко Peace
Благодаря ти  bouquet

# 26
  • Мнения: 9 095
моля, кажи какво е станало, на мен ми хареса ефекта от най- големите ролки, ама се чудя дали да си взема малки или такива newsm78, аз не съм пробвала нито с едните как ще е, ама ако взема нещо и аз ще се похваля Peace

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 127
Има такива същите,но загряващи се ,продават се заедно със специален уред/ама така го обясних,че чак аз не се разбрах/. Blush
Ще потърся снимка. Peace

 Oт тук:
http://www.atrakcion.com/product_info.php?cPath=29&products_id=427
Бих искала да попитам колко време трябва да се топлят, защото последния път като пробвах, почти си изгорих пръстите. И кои полки къде се слагат на главата: по-малките и по-големите?

# 28
  • Мнения: 9 095
топли ги ако искаш много, ако искаш малко, важното е да поемат топлината, според мен де, някои сгряват бързо други не, а по- големите ги слагай там където искаш да е по- едро, по- малките обратно Peace

Общи условия

Активация на акаунт