Дългото чакане след трансфер-тема 102

  • 49 060
  • 766
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 772
Мила, 4 седмици и 5 дни си
https://ivf.ca/fet5dayduedate.php

# 526
  • Мнения: 5

Да и аз така изчислих😊 Мinerva, мерси за калкулатора.

# 527
  • Мнения: 129
Момичета, здравейте! Предстои ми ЗЕТ следващия месец живи и здрави. Някак ми е супер притеснено от това 'надраскване' + че е от същия док, който каза че Я не били ок и да мисля за донорски...иначе сме МФ(при 3 бластоцита+1 6ти ден, от 5 оплодени. След ЗЕТа ще сменям клиниката...)нещо се параноясвам сигурно, но моля ви споделете ако имате инфо, има ли риск при това надраскване? Филмът ми е че са ни взели за 'мезе' и не знам дали да вярвам 😪 има ли как да ми навреди тази процедура?

# 528
  • Мнения: 289
На каква база са ви казали, че яйцеклетките ви не са хубави?Понеже вече в Бг клиники, това е като "добър ден" !

# 529
  • Мнения: 129
Честно казано, не знам! Така и не попитах, много се разстроих и изгубих както се казва ума и дума..и доверие вай-вече и се и ядосах много също, защото някак усещам, че има нещо гнило.. Sad но може би трябва да попитам... решихме зет да е там,защото са си там замразени, и после ще го мислиме
На каква база са ви казали, че яйцеклетките ви не са хубави?Понеже вече в Бг клиники, това е като "добър ден" !

# 530
  • Мнения: 2 547
Ехааа, цели 3 бластоциста и дори едно 6 дневно от 5 оплодени!!?? Аз само мога да мечтая за такъв прекрасен резултат 😔 Пожелавам успешен трансфер! Всичко ще е наред! 😊❤️

# 531
  • Мнения: 129
Кактусче, благодаря ти! 🤗❤ Стискам палци и на вас!
За надраскване на лигавицата и рискове или усложнения при тази процедура чували ли сте? Не са мвого пари но струва ли си как мислите
Ехааа, цели 3 бластоциста и дори едно 6 дневно от 5 оплодени!!?? Аз само мога да мечтая за такъв прекрасен резултат 😔 Пожелавам успешен трансфер! Всичко ще е наред! 😊❤️

# 532
  • Мнения: 2 547
Моята лигавица не само я надраскаха, а направо я нарязаха 😅 бях без упойка(май не бих повторила без), като се надявам това да е разковничето. Иначе махнаха и сраствания, водеше се офис хистероскопия. Аз почти припаднах от болката, но бях с хиперплазия и доста ряза. Иначе слагат локална упойка, но в моя случай не ставаше, за да вземем биопсия.
Има много успели след надраскване.
Много ти благодаря ❤️🥰🥰 Дай Боже!

Последна редакция: пт, 27 яну 2023, 21:56 от Kactus

# 533
  • Мнения: 700
InYan238, на мен ми направиха офис хистероскопия с премахване на сраствания и ми надраскаха лигавицата. Без упойка беше, имаше си болка, но търпима. Месец след това ми беше трансферът, който е успешен. Не знам дали само надраскването помогна от всички неща, които правехме, но със сигурност не е навредило.
Пожелавам ти успех и на всички момичета тук! 🍀

# 534
  • Мнения: 579
Момичета, здравейте! Предстои ми ЗЕТ следващия месец живи и здрави. Някак ми е супер притеснено от това 'надраскване' + че е от същия док, който каза че Я не били ок и да мисля за донорски...иначе сме МФ(при 3 бластоцита+1 6ти ден, от 5 оплодени. След ЗЕТа ще сменям клиниката...)нещо се параноясвам сигурно, но моля ви споделете ако имате инфо, има ли риск при това надраскване? Филмът ми е че са ни взели за 'мезе' и не знам дали да вярвам 😪 има ли как да ми навреди тази процедура?

Не само , че няма риск , но надраскването осигурява една по-добра лигавица за една по-сигурна имплантация.
Успех !

# 535
  • Мнения: 766
Осми ден съм след зет и от вчера се чувствам все едно всеки момент ще ми дойде. Днес направих един уринарен тест, естествено е отрицателен. В понеделник ще пусна и кръвен, дали има някакъв шанс до тогава? Или да се подготвя за поредното разочарование…

# 536
  • Мнения: 1 598
Hope, изчакай кръвния тест или го направи по-рано с ден - два. Няма как да знаеш по симптоми. Има много момичета, при които тези усещания са били добър знак и също много, за които не са били показателни. Не от инвитро, но при моите успешни бременности, на деня, в който трябваше да ми дойде, имах розово зацапване. При други е друг знак. При инвитро вземаме много лекарства, хормони и организма се пренапряга от усещания и ефекти. Давай го спокойно и каквото сабя покаже. Дано е твоя късмет 🍀

# 537
  • Мнения: 3 902
Hope, аз имах постоянно чувство, че ще ми дойде. Трансфер на 3 бластоциста. Само ще ти кача снимката на теста ми. Ама не работи форума. Така де, на престо чертата беше сива и въображаема. ЧХГ беше 127 и бяха две. Всичко е възможно. Особено, ако случиш на кофти тест.

# 538
  • Мнения: 766
Благодаря, момичета! Вдъхнахте ми мъничко надежда и кураж. Ще направя теста в понеделник, дано е положителен 🙏

# 539
  • Мнения: 766
Минавам да се отчета след кръвния тест - даже опит за имплантация не е имало 😞 Остана ни само едно ембрионче и после ще трябва всичко отначало…

Общи условия

Активация на акаунт