🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 13 (28.11 - 04.12) 🐄

  • 34 860
  • 856
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 2 937
А Нинчето седи ли, седи..............
Тъкмо това идвах да напиша. На фона на всичко, Нина в последната седмица. Rolling Eyes

# 766
  • Мнения: 3 151
Че и рони крокодилски сълзи. Само че хитрата сврака с двата крака. Камелия ще помете арената с нея, както до този момент се беше оплела в нея.

# 767
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Ура!
Няма да ми се налага да гледам повече Аксения ако искам да гледам епизодите до края.
Браво Камелия! Ще гледам с удоволствие и следващите и битки. Пък кой ще спечели, ще реши продукцията, аз финали не гледам.

# 768
  • Мнения: 3 151
Добрата новина за Камелия е, че победителят не се определя от продукцията. Другата събота ще разбере колко точно истински я харесват хората. 😂

# 769
  • Мнения: 736
Заслужена победа за Камелия, уви. Много харесвам Акси, един от най-многопластовите и запомнящи се образи този сезон. Изнесе голяма част от сезона на гърба си. Категорично заслужаваше да е на финал, за разлика от Нина и гимнастичката, както и от някои мъже. Но тя си избра пътя. Ситуацията е win-win за нея. Убедена съм, че тя е много щастлива жена и в реалния си живот.

# 770
  • Мнения: 100
Нина няма вече къде да бяга. Дойде и нейният ред следващата седмица.

Яд ме е, че Камелия победи. Може и да е по-силна, но никак не ми е по-достойна. Както и да е...наистина на фона на другите Нина колко неестествено стои да е във финалната седмица.

# 771
  • Мнения: 3 064
Имам въпрос дуела на Яни с Радо брои ли се за игран?

# 772
  • Мнения: 3 151
Не се. Яни също като Нина ще участва в извънреден дуел идната седмица.

# 773
  • София
  • Мнения: 11 571
Нина ще трябва да играе срещу Веси или Вал, ако Камелия изтегли женски дуел, ако е първо мъжки, ще излезе и тя срещу Камелия. Съответно Камелия ще стане с 5 дуела.

На Радо и Яни не се брои, ще играе Яни отново.

# 774
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Много съжалявам, че Камелия взе този дуел.

# 775
  • Мнения: 15 960
Сега за Нинчето ще дадат игри на ниво Мажена, че да успее да направи нещо. Камелия със затворени очи ще я бие.

# 776
  • Мнения: 100
На мен ли ми се стори, или даже Иван и Калин не се зарадваха искрено на победата на Камелия?

# 777
  • Мнения: 1 081
[video][/video]
Леко започвам да съжалявам Камелия, никой не и се радва на победите, освен Иван. Никой не я поздрави от агитката на Аксения. За разлика от останалите тя не успя да намери вътре някой да и стане близък, не успя да спечели и симпатиите на зрителите. След два месеца никой няма да помни как е спечелила еди колко си дуела и парите няма да вземе. Само се напъва напразно и строи въздушни кули.

# 778
  • Мнения: 736
Нина е пътник. Няма друга логика. И е противоестествено да продължи.

# 779
  • Мнения: 1 798
Една от малкото съм, които бяха за Камелия и много се радвам за нея.

Общи условия

Активация на акаунт