Може ли тоалетното мляко да замести кремът за лице ?

  • 1 923
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 313
Според мен е по-добре да си вземеш крем. Все пак е зима и кожата има нужда от по-сериозно подхранване.

# 16
  • Мнения: 2 237
има тема такава вече Wink

Да бе,сега видях..... Embarassed

# 17
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765

дайте линк, моля  Praynig

# 18
  • Мнения: 463
при моя тип кожа, през лятото може. даже се чувствам най-добре така. иначе за зимата ми трябва нещо по-мазничко.

# 19
мен доста добре ми се отразява
всмисъл първо се почивствам с розова вода и после се мажа с тоалетно мляко
не е много мазно и не ми омазнява допълнително кожата

# 20
  • Мнения: 1 354
Аз мисля,че може и то на пълно спокойно.Аз например докато успея да си намеря подходящ крем за лице(беше ми се появила една алергия)и си ползвах краставично тоалетно мляко на евтерпа.Доволна съм и понякога дори при наличие на крем пак си мажа лицето с него.Просто мекотата и аромата са ненадминати. Peace

# 21
  • Мнения: 463
и аз съм фен на това мляко. сетих се да добавя, че всъщност е възможно и обратното - четох в една книга за козметика, че ако нямаш тоалетно мляко на разположение, можеш да си махнеш грима напълно успешно и с някакъв по-мазничък крем.

аз това го използвам, когато си махам червилото Липфинити - тоалетното мляко не може да го разкара, но мазен крем - да.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Може Peace.
Когато учих в друг град и уикенда си ходих при родителите, си занесох една кутийка от крем за лице вътре с тоалетно мляко.Прибирам се аз след 2 седмици и майка ми много щастлива-много си харесвала кожата на лицето, била мека и обяснява жената и ме пита как се казвал точно крема, да си го купела и тя.Като и казах, че е тоалетно мляко тя се очуди много и се посмяхме Laughing.
Лично аз предпоитам да си ползвам крем за лице и в редки случаи, ако нямам възможност да слагам тоалетно мялко (до сега не ми се е налагало).

# 23
  • Мнения: 1 731
В момента нямам крем и с толаетно мляко се мажа.Не виждам нещо зле да ми се отразява. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт