Норбеков

  • 6 161
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 401
Да, и мойта колежка са я учили, че мъж не й трябва, щото са й обяснили как сама да си прави оргазмите Sunglasses
Е не, няма такива работи.  Упражнението се състои  просто в стягане и разпускане на седалищните и коремните мускули  на фона на подходяща музика и приятен мъжки  глас  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 952
Сега се сетих, че ни излъга да си купим едно чудо дискове, трябва да ги преслушам, ама незнам къде са.

# 17
  • Мнения: 3 695
А има ли някой подобрил зрението си, захвърлил очилата?
Само книгата върши ли работа или трябва курса да се изкара - за подобрение на зрението питам, другото за момента не ме интересува (имам си мъж Wink )

# 18
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
http://www.norbekov.bg/ влез във форумите.

# 19
Здравейте! Simple SmileИмам сериозно заболяване Cry.Ходила съм 3 пъти по 10 дни на курсовете - I и II ниво.Имам всички книги и CD с упражнения.Това е най - невероятната система за самовъзстановяване на здравето.Не се отнася само за зрението, а за всичко.От самочувствието на човека до всички здравословни проблеми които имаш.Резултатите настъпват много бързо,ако си упорит и постоянен разбира се.Упражненията са най-леките и забавни упражнения които някога съм правила.А най - хубавото е че системата на Норбеков не ти поставя никакви забрани,ограничения,диети.Нищо което да те подтиска.Пробвала съм билки,йога,масажи,дихателни упражнения,мудри,медитация, НО няма по приятен начин да решиш здравословните си проблеми от Системата на Норбеков .Уникална е.

# 20
  • Мнения: 477
О, да, книгата е вного забавна и приятна за четете - " Опитът на един...."
Упражненията наистина не са трудни, но доколкото си спомням изискването е щом започнеш да ги правиш / за намаляване на диоптрите /, трябва да свалиш очилата и въобще да не ги слагаш повече  Sad
И представете си един доста късоглед човечец като мен, който пръстите на краката не може да си види без очила ooooh!

# 21
  • Мнения: 477
Ето един много полезен сайт / няма връзка точно с Норбеков /   http://zashto-kak.hit.bg/index.htm

Общи условия

Активация на акаунт