Електронни четци - 27

  • 42 949
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 363
Много си е удобен Kobo Libra с широката ивица и двата бутона.
Ето:



Включил съм му автоматична ориентация на екрана. На снимката го държа с лява ръка не защото съм левичар, а за да ми е по-удобно да го снимам с дясната ръка.
Всъщност нищо не пречи по време на четене да сменяш периодично ръцете, ако го държиш с една ръка.

И това е старият модел Kobo Libra H2O.
Въпреки това екранът му си е екстра като контраст, черен и бял цвят и възможност за регулиране на цветната температура и на яркостта.

# 736
  • Мнения: 263
Благодаря много за изчерпателното мнение, взимам го тъкмо Simple Smile

Много си е удобен Kobo Libra с широката ивица и двата бутона.
Ето:



Включил съм му автоматична ориентация на екрана. На снимката го държа с лява ръка не защото съм левичар, а за да ми е по-удобно да го снимам с дясната ръка.
Всъщност нищо не пречи по време на четене да сменяш периодично ръцете, ако го държиш с една ръка.

И това е старият модел Kobo Libra H2O.
Въпреки това екранът му си е екстра като контраст, черен и бял цвят и възможност за регулиране на цветната температура и на яркостта.

# 737
  • Мнения: 9 695
При мен проблемите се оправиха като регистрирах отделен акаунт на детето. Иначе правеше глупости Амазон.

Съвсем нова регистрация в амазон, с друг мейл ли?
Иначе пробвах всякакви формати, една и съща книга пращам на моя мейл и на нейния, при мен идва, при нея изобщо не получавам мейл да потвърдя прехвърлянето.
Да-напълво нов акаунт в амазон. И към този нов акаунт се свързва новото устройство.

# 738
  • Мнения: 11 818
Заповядайте в следващата тема - https://www.bg-mamma.com/?topic=1616896.new#new

Общи условия

Активация на акаунт