Отговори
# 600
  • Мнения: 13 572
Да сложа отново красавеца Хайредин, че друго из сайтовете няма, но пък феновете са доволни, че виждат Толга в съвсем различен образ.
     Приятно ми е, че и отзивите за сериала са много добри.


Цитат
saranmagazine
Красивият известен актьор Толгахан Сайъшман получи пълна оценка от феновете си за новия си сериал и растящата си коса и брада
😻🐾 @tolgahansayisman

     Цеце, чакам с нетърпение продължението.



# 601
  • Мнения: 4 911
Нищо ново около нашите, освен две сторита от сем. Сайъшман

 



Нещо и за Цеце


# 602
  • Мнения: 13 572

     Харесва ми Толга с дългата коса, но брадата започва да ме дразни. Да вземе малко да я пооформи и да не я пуска повече.





# 603
# 604
  • Мнения: 4 911
Добро утро, момичета!



Една физзарядка с Джано

# 605
  • Мнения: 13 572
Здравейте, момичета!


"Смята се, че успехът идва при тези, които стават рано. Не: успехът идва при тези, които стават в добро настроение."
 Ашар Марсел

Добро утро в петък!
Последен работен ден за тази седмица!
Нека се въоръжим с много усмивки и добро настроение в очакване на почивните дни!


     Толга ни подсеща да гледаме тази вечер "Барбарос Хайредин".

# 606
  • Мнения: 6 896
Здравейте!



Светът е луд, животът труден, но пък ние сме хора, човеци с души!

# 607
  • Мнения: 13 572

  Барбарос Хайредин: Султанският едикт - епизод 6 

Резюме


Айдън Рейс е под карантина, защото го ухапва чумава мишка. Дервиш се нуждае от книгата на Ибн Сина, за да лекува Айдън Рейс. Барбарос Хайредин и Луна отиват при херцог Сфорца, за да купят книгата, без да знаят какво ще се случи с тях там. Кеманкеш паша е решен да последва любовта си, въпреки възраженията на майка си Халиме Хатун и нежеланието на дамата Сеяра. Ще успее ли Сейяре да убеди Хатун? Мурад Ефенди казва на Орсини, че повече няма да бъде шпионин, защото Назифе не му вярва и че трябва да бъде по-внимателен, за да спечели доверието му. Орсини го заплашва с фалшив документ в ръка. Назифе Хатун пък смята, че е сторила несправедливост на Мурад Ефенди, извинява му се и го моли да се върне. Ще се върне ли Мурад Ефенди? Салих Рейс научава, че крал Карл V ще се срещне с рицарите на Йерусалим. Карл Велики дава остров Малта на рицарите и се създава Малтийският съюз. Заедно с крал Карл те ще се бият срещу Османската държава. Барбарос Хайредин отива при Дук Сфорца с Миа Де Луна, за да купи книгата на Ибн Сина, но всичко не върви, както са се надявали, те влизат в битка и са заловени. Херцог Сфорца им казва, че ще бъдат екзекутирани. Как ще избягат от хватката на херцог Сфорца?



# 608
  • Мнения: 6 896
Джаки, знаех, че съм "загубена", но не и невъзпитана. Извинявай, забравих да благодаря за изненадата ми. Връщам жеста, с Джан и Доброто момче



# 609
  • Мнения: 4 911
Джаки, знаех, че съм "загубена", но не и невъзпитана. Извинявай, забравих да благодаря за изненадата ми. Връщам жеста, с Джан и Доброто момче




Ооо Цеце, благодаря ти за Джано!
Толкова ми е мъчно вече за него....скри се като бананите по Тошово време.
 Не вземе да ни изненада с нещо, та да го видим





И една прекрасна Мелиса

Последна редакция: пт, 27 яну 2023, 15:46 от jackie.

# 610
  • Мнения: 13 572

     Още снимки от предстоящия епизод 6:









# 611
  • Мнения: 4 911
Ако нещо се случи с теб, не мога да си простя - Barbaros Hayreddin: Sultan's Edict Епизод 6

# 612
  • Мнения: 6 896
Подготовка за уикенда

# 613
  • Мнения: 4 911
Една армия не е достатъчна, за да спре Барбарос Хайредин! - Барбарос Хайредин: Султанският едикт, глава 6

# 614
  • Мнения: 6 896
Джаки, страшен откъс си ни сложила. Освен на Толга и на Доан много му отива ролята.



Общи условия

Активация на акаунт