Отговори
# 1 350
  • France
  • Мнения: 13 051
ДобрЮтро. Що да не сънувам кошмар и да се събудя по нощите? Вместо да похърквам блажено като всички останали? Поне успокоих сърцетупа.
Мисти, само не взимай заек. Бивша колежка имаше такова нещо и целият ù апартамент беше осран. Буквално. Миришеше много силно на пикня. Дори имаше дни, в които и дрехите ù воняха.

# 1 351
  • Мнения: 12 236
Добро утро!
Следя дискусиите последните дни, но не успявам да се включа. Сега мисля да наваксам с един дъъълъг пост.

Вай, липсваш. Знам, че си тук, както и други другарки, как си ти?

Мисте, аз съм на твоето мнение относно коте/куче в апартамента. Достатъчно време прекарват децата при бабите си, даже на вилата сме цяло лято, всички, котките там са едни и същи, мацка от седем години я гледаме, когато ни няма, съседът ни се грижи за нея, тя е свободен електрон. Лятото ние я обезпаразитяваме, зимата той, не е нужно да стресираме друго коте, като заминем там лятото и смени изцяло местообитание и навици. При другата баба се радват на куче, даже малката я е страх от него. Все пак немската овчарка всява респект.

За подаръка на Беболина. Щом свеки е планирала подарък кухня, тя върви с базов набор от прибори, тенджери. За моите деца те никога не са били достатъчни. Може вашият да попълни тази липса, както и плодове, зеленчуци, изпечени пици, пиле, чинии, прибори и т.н.

Сега ви оставям, мъгливо, мрачно и студено е у наше градО, един душ, малко ОИ и бЕгам по задачи. Свеки ми гостува от снощи, като гледам, че и тя и МН още спят, зарязвам ги да се оправят и ще изляза да диря подарък за малката-голяма госпоЙца в къщи.

# 1 352
  • France
  • Мнения: 13 051
Сисун, и аз да си кажа. На Славчо ще му взимаме точно кухня за Коледа, а за РДто - тенджери и тн. Ще стане скоро на 2 и мисля, че му е време.

# 1 353
  • тук и там
  • Мнения: 11 686
Добро утро! Баща ми ще го приемат в понеделник в болница, нямало места , та за това в понеделник ЛЛ щяла да се обажда и го приемат.Това за изследванията-ендоскопия и др. . Вече за операции -ще е в София или Пловдив, първо да видим какво ще излезе. Мьос, Кло-благодаря за препоръките, ще ги имам предвид-ако се наложи. Heart
Цепи ме главата от сутринта, сигурно съм спала накриво .Ще пия един нурофен, ама не е добре че от сабаХлян почвам с хаповете.
Имала съм и куче и котка.(и хамстер).  Котките са по-лесни за гледане, лесно придобиват хигиенни навици,кучетат са по-приятна компания. Моите и те искат куче, сигурно ще вземем-ама хич не ми се иска, главно заради разходките сутрин, и  периода  с привикването да ходи навън. А и за да съм честна, винаги има някаква миризма на животно , незваисимо от всичко-поне аз винаги съм усещала когато влизам някъде, дали се гледа животно или не. Та с раходките ще свикна, но наистина много ме притеснява хигиената и изграждането на хигиенни навици ..
Мисля,че котка е по-добрият вариант от заек или таралеж. По-лесно се гледат , а и както казах-лесно се научават къде да пишкат. Аз съм била дете, сега май има  някакви котешки тоалетни. Едно време нямаше такива. Нашата котка ползваше сандъче с пясък..
Сис, и моите са имали кухня. Май и ние посуда , черпаци и продукти купувахме отделно.

Последна редакция: сб, 17 дек 2022, 09:53 от Кайсия

# 1 354
  • sf
  • Мнения: 10 210
Щерката кацна в 3:30, с два часа закъснение. Чакам я да се наспи и отиваме за банички. 😆
Кучето много й се радва снощи. 🤣

# 1 355
  • Пловдив
  • Мнения: 40 893
Добро! Ъъъъ...Добър ден! Simple Smile


Благодаря на всички за мненията, ама съм пас...на моменти аха да склоня, ама няма за кога...Кат останем сами старци - може Wink
Сополива съм 🥴 тряя тото да пусна, че май не ви казах кат ме наака една сврака, гшарус или квот беше, по цееелия ръкав на якето...Мъгла има още, кофти...

# 1 356
  • Мнения: 15 356
Сис, къща е добра идея, кухня взехме миналата Коледа и барабани, още си играе с тях. Баща й й купи говорящ и пеещ котарак онзи ден, радва му се. Поръчахме къща на Маша и Мечока двуетажна, едно бебе, което се завива като му се приспи, мека Маша и един подарък има в Спиди от моя клиентка. Това е за тая Коледа от нас. 
Флорен, и аз имах киста преди години, гадно е, да минава бързо!
35ти ден режим, минус 11 см талия, 7см ханш, 7 кг. Ще разваля режима само на 25ти и 31ви. Много съм доволна!

# 1 357
  • Мнения: 18 626
Бобчи, уау, страхотни резултати!

И мен нещо ме бори. Лекичко, но го усещам. Ще пръскам днес в гърлото, каквото намеря.

# 1 358
  • sf
  • Мнения: 10 210
Бобчи, супер! Кой е режима?

# 1 359
  • Мнения: 15 356
Донси, от диетолог е. Ако искаш ще ти пиша подробности на лично.

# 1 360
  • sf
  • Мнения: 10 210
Да, като имаш време. Аз два пъти се пробвах с Ипократис, ама пуста лакомия моя 🙄

# 1 361
  • Мнения: 2 268
Кло, благодаря, че питаш.
Добре съм, цъфтя и връзвам, да видим какво Simple Smile

# 1 362
  • Мнения: 6 322
Вчера хич не ми беше добре,дори и на работа не отидох.Днес бивам,ще ходя довечера да ги тормозя 😈.Пък и (пред)коледна софра ще опъваме,а аз съм поела ангажимента за питата.Не,не,само съм я поръчала,и ще я занеса.Скъпия е в тежък работен период, рано-рано отиде на работа,често вечер доста закъснява,срещаме се на вратата обикновено,за здравей и чао.Още поне месец ще е така.По принцип не ми пречи,но така само да си предаваме Шефа е тегаво.И свекъра е болен,и майка също,и се чудя къде да пратя дребното,че да не се зарази.Пффф,или някакви гимнастики ще мисля,или-каквото сабя покаже 🙄

# 1 363
  • София
  • Мнения: 9 706
Здравейте!

Кло, съжалявам да науча за неприятностите около коляното! Дано най-сетне нещата се оправят и догодина всичко да тръгне в по-добра посока!

Кайсия, стискам палци с татко ти всичко да се подреди по възможно най-добрия начин!

Мисте, щом не сте ОК да е коте, то най-добре да пропуснете. Измислете друг подарък, не животинче. Аз съм заклет котколюбител и в дома ни още от детските ми години през повечето време е имало котки. Невероятна радост са! Мога да ги рекламирам дълго, но не ги препоръчвам за дом, в който дори един член на семейството има резерви към тях.


Днес и утре съм на работа. Сутринта любим клиент ме усмихна. Забавен и интелигентен възрастен господин. Дори нямаше работа в офиса ми днес. Просто минавал пред сградата и се отби да ме поздрави и ме усмихна с порция хумор. Харесвам подобно начало на дните.

Карамелке, много беше добро това с прозореца и комшиите! Laughing

ДобрЕ, и на твоят мъж се посмях.Laughing

# 1 364
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 248
сис, а имате ли си пазарска количка със зеленчуци, плодове...
Wink голяма забава е.
подреждате си щанд/магазин, купува, носи в кухнята, реже, готви....

Общи условия

Активация на акаунт