Изпитани сайтове за парфюми - декември 2022

  • 132 654
  • 1 243
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 570
На мен ми дадоха код, но странното е, че мога да го ползвам чак след 15.12...
Мейкъп това...

Такива са им кодовете, които дават с поръчки - активен е след две седмици и важи за около 20 дни.

Последна редакция: пт, 02 дек 2022, 10:40 от chilko

# 31
  • Мнения: 501
Благодаря за новата тема!Имам много парфюмни желания, през следващата седмица очаквам Xerjoff la capitale от мейкъп и мисля с него да закрия годината.Обаче Милен спомена за зареждане на Andy Tauer в парфюми шоп,и ако се появи Rose de Kandahar не знам дали ще успея да се въздържа Joy

# 32
  • Мнения: 8 762
Моят за рожденик, изпратен на 19.11 е валиден до утре 3.12.

И аз се чудя как да го оползотворя в сайта ……
На мен ми дадоха код, но странното е, че мога да го ползвам чак след 15.12...
Мейкъп това...
Той явно е код с такова условие.
Моят е за рожденик, който е активен няколко дни преди датата, но колко време след това, не знам.
За MakeUP става въпрос.

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 519
Другата седмица имам РД, но makeup не са се сетили да ми пратят код. Sad Дали да им пиша или ще е нахално?

# 34
  • Мнения: 8 762
Моят го изпратиха на рождения Ми ден, не бих ги притеснявала преди това.

# 35
  • Мнения: 68 671
Другата седмица имам РД, но makeup не са се сетили да ми пратят код. Sad Дали да им пиша или ще е нахално?

Не е нахално според мен. Просто питаш.

# 36
  • Мнения: 3 214
А на мен въобще не ми изпратиха код, но отстъпката беше активна в кошницата. Слагайки артикули в кошницата, се появи. Няколко дена преди рождения ми ден беше, когато го установих. Така че пробвайте и този вариант.

# 37
  • София
  • Мнения: 859
И ние сънуваме с теб тогава Stuck Out Tongue Winking Eye
Обади ми се много любезен господин, че пратката ми е готова за получаване в магазина на Monna. Пуснах и аз един Шалимар да видя, как са нещата, че не ми се рискуваше с Memo. Сега съжалявам, защото пък вдигнаха цените.
Parfumi-shop бяха пускали Memo на мнгоо добро цени. Не знам, защо се оставиха да нямат нищо на марката. Надявам се с Tauer да заредят и Memo. Съня продължава Joy

# 38
# 39
  • Мнения: X
Отстъпката за РД се начислява автоматично в кошницата няколко дни по- рано. Не изпращат специален код.

# 40
# 41
  • Мнения: 68 671

Може ли линка към това, че на сайта не го виждам откъде да достъпя и да видя марките.

# 42
  • Мнения: 1 430
Моят го изпратиха на рождения Ми ден, не бих ги притеснявала преди това.
И моят код (през май) до последно не бяха го изпратили, но и аз не реагирах. При поръчка, която направих ден след това, сами ми добавиха отстъпката. 😉

Последна редакция: пт, 02 дек 2022, 14:08 от cabochard

# 43
# 44
  • Мнения: 511
Планирам да взема новия Шалимар, но ще гледам да е след 10-ти, че да дойде за Коледа и да не реша да си купя още много коледни подаръци Grinning Другите неща, които съм планирала са пролетни и летни, та ще изчакат.

Общи условия

Активация на акаунт