Отговори
# 60
  • Мнения: 4 767
Малка, черна естествено.

# 61
  • Мнения: 7 488
В момента изкарах акъла на мъжа ми...онемя
Пижамата, отгоре дебел халат, черни дебели чорапи и естествено новите червени обувки.
Потресе се ....Викам, трябва са си ги разхождам, няма сега да се обличам и вкъщи, я.

С черна рокля най подхождат, Елифче.
То си е класика.

# 62
  • Мнения: 20 027
Обувки на ток само от естествена кожа / лак / велур. Всичко останало е смертелно за крачетата. Обувки от изкуствена кожа не се разширяват. Поне аз не съм успявала. Simple Smile
Червени обувки бих комбинирала с нюд или бяло.
//
Аи, мина, мина, сутринта 10 и нещо
Скрит текст:
Bowtie

Последна редакция: нд, 04 дек 2022, 13:31 от BasilA

# 63
  • София
  • Мнения: 35 211
Вкъщи е 25 градуса, пък зимата може да ме хване за….

Сутрин тей. Тънко, тънко, как режа пастърма

# 64
  • Мнения: 7 488
Тая снимка не е отсега,  ай моля те....че като го видя тоя сняг и....лошо ми става.

# 65
  • София
  • Мнения: 35 211
Grinning от сряда е
Понеделник и вторник нямах душа да снимам

# 66
  • Мнения: 9 948
Бази, видях детенце. Приличате си.
Успехи на подиума и извън!

# 67
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 018
Ойййй, Базе, каква сладурка! Прелест, прелест Heart Eyes

# 68
  • София
  • Мнения: 35 211
Ох, толкова е прекрасна Бойка, толкова свенливо млада и чиста, мамино мушмуле Heart

И друг женски връх, голям, нереален за мен в този момент, на това място!

# 69
  • Мнения: 20 027
Благодаря, хора!
Много съзря и порасна тя покрай тези пътувания. Страхотна самодисциплина и начин да се оправя сама, с малко пари по цял свят.
Историята последната от Лондон с бушмена напушеняк и заровените документи дето сама си ги откри май я разказах. Отиде и го намери кучето в един лондонски квартал. Онзо после я развежда из паркове и половин Лондон да изравят заровени вещи и документи. Филм, филм.

# 70
  • Мнения: 9 948
"Ако нямаш крава, не питай за жена." Trollface
Уганда, наши дни.

# 71
  • София
  • Мнения: 35 211
Гледах и аз, не, че не знаех какво е, но знаейки мои приятели какви чудеса от храброст правят за образование и здравеопазване, малко повече се натъжих за тях.

Ако махнем кравата и сложим пари - в чистичкият останал свят е същото.

# 72
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 018
На мен днес във фейса тази снимка ми направи впечатление. В Африка имало поговорка - Мали ражда красиви мъже, Сенегал ражда красиви жени.

Цялата красота на Сенегал в тази снимка на африканска местна жена

# 73
  • Мнения: 9 948
Имаше защо да се гледа. Чистичкият свят е позабравил стари истини и практики и се шокира лесно.
Гледах и Вкусът на България, също си заслужава, мъжете поне заради Мария могат да хвърлят едни People Eyes Wink
Днес допълних кулинарната вакханалия с чуден ябълков кекс и вкусна зеленчуково-месна супа Heart Eyes Остава само да дойдат гости, мразя да хвърлям храна.
=====
Някой нещо да е чувал за Вивиана? Изчезна това момиче. Май в чужбина?

# 74
  • Мнения: 7 977
намерих ви най-накрая...  Heart Eyes

дните ми се сливат отдавна и мисля да изляза в Коледна отпуска предварително..снощи легнах в 3, от 9 съм на работа и вече автопилота не работи...искам да лежа

Общи условия

Активация на акаунт