Перилни препарати и омекотители - 71

  • 40 552
  • 753
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 2 132
Момичета, какви избелители ползвате? До този момент не съм слагала такава добавка към праховете... но все по-трудно намирам хубав прах за бяло.
Миналия ден си взех това:
Скрит текст:
Дано да е толкова добър, колкото беше преди десетина години! По принцип го добавям към бялото пране. Този още не съм го ползвала. Ще дам отзиви.

Третирах с веро предварително след това я изпрах с персил за бяло и сложих натриев перкарбонат, изпрах я на 60 С, но петното не се е изчистило
Колко време остави верото да действа?
Аз оставям да престои поне едно денонощие.

# 436
  • Мнения: 1 410
Третирах с веро предварително след това я изпрах с персил за бяло и сложих натриев перкарбонат, изпрах я на 60 С, но петното не се е изчистило
Колко време остави верото да действа?
Аз оставям да престои поне едно денонощие.
[/quote]

Верото сложих в 8ч, а пък бях настроила пералнята за 2 ч да започне.
Някой от вас ползвал ли е натриев перкарбонат за избелване?

# 437
  • София
  • Мнения: 3 841
Има натриев перкарбонат, опаковка 1 кг, в dm.

# 438
  • София
  • Мнения: 10 577
Чорапи третирам със спрей Спот на Перилис.
Пръскам обилно, мятам в пералнята и пускам.
Спот ползвам за всички нужди, всичко ми е изчиствал. От мръсни чорапи до петна от трева.

# 439
  • Мнения: 21 275
+1 за Спот.

# 440
  • Мнения: 736
Третирах с веро предварително след това я изпрах с персил за бяло и сложих натриев перкарбонат, изпрах я на 60 С, но петното не се е изчистило
Колко време остави верото да действа?
Аз оставям да престои поне едно денонощие.

Верото сложих в 8ч, а пък бях настроила пералнята за 2 ч да започне.
Някой от вас ползвал ли е натриев перкарбонат за избелване?
[/quote]
Да много е хубав на ДМ и цената е добра , много време ще те изкара.

# 441
  • Мнения: 1 678
Ах,как ме е яд,че не мога да прикача снимки-намерих няколко гела на добри цени,не зная кой да си купя,като по-малко зло 😀...
Скип 85 пранета за 20,15лв.-гледам,че е испански и според таблицата на първа страница е с високо качество.
Два вида Омо ultimate -едното 40 пранета за 10,59лв.Гледам,че срокът му ще изтече 09.2023,вероятно затова е на тази цена и още едно Омо ,което за първи път виждам-на опаковката пише на италиански,но от таблицата не виждам в Италия да има Омо 😏

# 442
  • Мнения: 736
Ах,как ме е яд,че не мога да прикача снимки-намерих няколко гела на добри цени,не зная кой да си купя,като по-малко зло 😀...
Скип 85 пранета за 20,15лв.-гледам,че е испански и според таблицата на първа страница е с високо качество.
Два вида Омо ultimate -едното 40 пранета за 10,59лв.Гледам,че срокът му ще изтече 09.2023,вероятно затова е на тази цена и още едно Омо ,което за първи път виждам-на опаковката пише на италиански,но от таблицата не виждам в Италия да има Омо 😏
Skipp Испания не е добро качество.
Иначе цена брой пранета е добре ,но не е хубав
Взимай оммото ,все ще го изразходиш

# 443
  • Мнения: 68 642
И гледай етикета къде е  за срока на годност. Да не е преетикиран..хич не им вярвам на тези гаражните, освен ако не са доказани .. познати ми, търговци.

# 444
  • Мнения: 1 678
Ах,как ме е яд,че не мога да прикача снимки-намерих няколко гела на добри цени,не зная кой да си купя,като по-малко зло 😀...
Скип 85 пранета за 20,15лв.-гледам,че е испански и според таблицата на първа страница е с високо качество.
Два вида Омо ultimate -едното 40 пранета за 10,59лв.Гледам,че срокът му ще изтече 09.2023,вероятно затова е на тази цена и още едно Омо ,което за първи път виждам-на опаковката пише на италиански,но от таблицата не виждам в Италия да има Омо 😏
Skipp Испания не е добро качество.
Иначе цена брой пранета е добре ,но не е хубав
Взимай оммото ,все ще го изразходиш
Сякаш видях,че на първа страница в таблицата пише,че е високо качество.

# 445
  • Мнения: 736
Ах,как ме е яд,че не мога да прикача снимки-намерих няколко гела на добри цени,не зная кой да си купя,като по-малко зло 😀...
Скип 85 пранета за 20,15лв.-гледам,че е испански и според таблицата на първа страница е с високо качество.
Два вида Омо ultimate -едното 40 пранета за 10,59лв.Гледам,че срокът му ще изтече 09.2023,вероятно затова е на тази цена и още едно Омо ,което за първи път виждам-на опаковката пише на италиански,но от таблицата не виждам в Италия да има Омо 😏
Skipp Испания не е добро качество.
Иначе цена брой пранета е добре ,но не е хубав
Взимай оммото ,все ще го изразходиш
Сякаш видях,че на първа страница в таблицата пише,че е високо качество.
Да така е Skip е високо качество ,но гръцкия
https://ttmarket.bg/product/skip-active-clean-prah-za-byalo-i-cv … spansko-kachestvo
Това е гръцки , обаче в ТТ маркет са го писали като испански , заблуда е това ,пише си на гръцки и това е качествения!!!!!!!
А това Испания
https://cleanmarket.bg/product/skip-active-clean-perilen-prepara … l-60-praneta-1241
На единия пише на гръцки ,а другия на испански

Последна редакция: чт, 19 яну 2023, 18:25 от Please

# 446
  • Мнения: 2 961
Има и добри търговци . Просто трябва да се намери добър магазин . В последно време се навъдиха и едни малки специализирани /поне в моя град/  в които освен , че продуктите са малко , са с изтекъл срок и на висока цена .
 Има обаче и добре заредени , с пресни продукти на добри цени . Даже наскоро си взех немски Ариел , малка опаковка , 20 пранета на 12 лв , по-пресен от официалния внос - произведен края на ноември 2022 г .

# 447
  • Мнения: 68 642
Е има, ама не я знам тя къде пазарува.
Не казвам че няма.
Но не всеки гледа и проверява Wink...
Да прескача който иска...писанките ми Grinning

# 448
  • Мнения: 1 678
Този,който гледах е от втория показан,а ето го едното Омо,което не съм виждала.
https://ttmarket.bg/product/omo-active-clean-techen-perilen-prep … liansko-kachestvo

# 449
  • Мнения: 736
Този,който гледах е от втория показан,а ето го едното Омо,което не съм виждала.
Aз бих взела това
https://ttmarket.bg/product/persil-liquid-detergent-bio-techen-p … gliysko-kachestvo

Все едно Омо ,но Англия
https://ttmarket.bg/product/omo-active-clean-techen-perilen-prep … liansko-kachestvo
За това Оммо немога да кажа ,аз си мислех ,че за Оммо ултимейт ,това което имаме в българските магазини като Билла например официален внос
Този Персил , който ти показвам е все едно Оммо и е добър

Общи условия

Активация на акаунт