Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, Декември 2022 (Тема 27)

  • 130 931
  • 1 230
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 453
И трите цвята Ви стоят добре 🙂

Ani_d, слагай обувките на ток 🙂 съвсем друга визия има човек така. Колко да ти е студено вътре Wink

# 46
  • Мнения: 3 548
Още едно хубаво момиче в темата. С всички цветове е добре за мен.
Станах да снимам заради вас. И установих че съм съвсем далеч от блясъка в темата. Един път да съм от дискретните 😂
В ляво е дискутирания лятото тоалет за сватба, в дясно усмивки от новогодишни нощи.

...

На живо си лъскат, камерата не улавя добре материите

Последна редакция: пн, 05 дек 2022, 07:43 от MagniМ

# 47
  • Мнения: 2 491
Light, благодаря за чудесно оформената тема! 🤗😍
Изписали сте само 3 страници, но темата е толкова положителна и зареждаща.
Ал, благодаря ти за KNAPP, ще отпадне от списъка за Дядо Коледа. Ще се разправям аз като се прибера. 😁
Много ми харесва полата и помня от къде е. 🤗Разглеждах сайта им, но хубаво за тях, че са разпродали всичко, но не за мен.
За Коледа мислехме да се съберем всички на планина. И аз съм постоянно зиморничава си бях определила тоалета. Роклята е купувана преди Ковид от Зара. Леле, аз се улавям как разделям периода  “преди Ковид” все едно пр. Хр. 🙈🤣🤣
Обаче плановете се разпаднаха, но ще я взема за Бг. Тук ми е топло с нея и не мога да я нося. Разходих я миналата година на концерт в Швейцария, но там си беше  лют студ. 😁

Като се замисля пайетите не са излизали от мода. Винаги съм ги виждала в тоалетите за празниците.
Надя, благодаря за упражненията. 🤗

Последна редакция: нд, 04 дек 2022, 15:10 от cloè

# 48
  • Мнения: 3 453
Много ми харесва плата на златни цветя 🙂
Цялата дреха може ли да видим MagniM?

Densi беше права, тестер на Lost Cherry нямаше 🫤 Горе-долу имам идея как ухае от парфюмираното спешъл нещо в Дъглас Парадайс, но това не ми стигa, за да го купя. Rose de Chine май ме изкушава повече...

Мими честит парфюм!

Последна редакция: нд, 04 дек 2022, 16:00 от Al Georgieva

# 49
  • Мнения: 2 502
Малко блясък и от мен. Козметичният сет го обмислях известно време





# 50
  • Мнения: 2 491
Ал, не може някой да не го има и да го пробваш от него. От Rose Garden на ТФ съм пробвала Rose de Russie. Никаква оригиналност много прилича нa Rose&Cuir FM.
Напоследък нещата на ТФ не ми харесват. Изкарва толкова парфюми и все посредствени.

# 51
  • Мнения: 28 464
Какво значи ТФ?

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Tom Ford, Мими.

# 53
  • Мнения: 2 399
Черешата на ТФ не я харесвам, хем при мен трае горе - долу.
Сега поръчах една от 4160 Tuesdays на сляпо, ако и тя не става, зарязвам черешовата парфюмна тема, само за ядене ще ги ползвам -  пресни  напролет, бонбони с череши и шоколад, или пияни вишни!

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Благодаря за темата.Flowers Hibiscus Аз харесвам много Черешата на Мистър Форд, въпреки нетрайността и върху мен.За празниците нещо елегантно и стилно.

# 55
  • Мнения: 2 491
Silver, този имаш ли Black Perfecto by La Petite Robe Noire Guerlain? 🤗Нещо ми се върти в главата, че го спряха от производство, но не съм сигурна.
Аз на Коледа си имам традиция да е един и същи парфюм. Ползвах Organza Indecence, но ми беше на привършване и понеже е спрян от производство си купих Bouquet ideale Xerjoff. Обаче ми подариха чисто нов 100 мл Organza Indecence и сега мога да пръскам на воля. 😂

Последна редакция: нд, 04 дек 2022, 17:05 от cloè

# 56
  • Мнения: 2 399
Имам, разбира се! Joy
Ползвам го и за смесване с разни амбъри.

# 57
  • тук-там
  • Мнения: 5 690
Абе Макадамия, на 3 летища бях вчера и никъде не успях да видя и помириша това Фламенко. Дай идея къде да го търся Simple Smile
Агент, мн благодаря за съветите! Вече пробвах октопод и направихме разходка покрай зеленото езеро. Утре смятаме да е по-дълга с колела по билото на кратера.
Тук сме само от няколко часа, а вече съм пияна от любов по това дискавъри Simple Smile

Последна редакция: нд, 04 дек 2022, 23:25 от mtz

# 58
  • Мнения: 28 464
mtz, разкошно е, да си изкарате незабравимо! Heart

# 59
  • Мнения: 39 316
Аз очаквах да си по бански. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт