💪"Игри на волята: България" - След сезон 4 - Между два сезона

  • 162 506
  • 2 013
  •   1
Отговори
# 795
  • София
  • Мнения: 27 221
Аз явно съм зле с приятелските и колегиалните линии, ама Игри на волята не е ли продуцирано от Old School, където Тушев също е сътрудник? Как така си позволява публично да ги напада?

Ами може, защото е голям играч. Само Тупарев е над него. Може да имат и търкания или просто са стари приятели, които от време на време се нападат за спорта. А и Тушев е бил доста близък с Алекс и Иван и така.
По веригата: Тупарев, следват Тушев и Фродо.

# 796
  • София
  • Мнения: 27 221
Изготвих нова корица, която да краси темата, дано се хареса на феновете. 🙄😉
Благодаря на 'Човечето' че сложи новия тапет!

Желая прекрасно лято на всички!

# 797
  • София
  • Мнения: 1 691
О, страхотна нова корица! ❤

# 798
  • Мнения: 74
Ралица Паскалева потвърди във фейсбук страницата си, че е бременна! 😊 Предстои да съобщят кой ще води с Димо новият сезон на игрите. Много се надявам да е Алекс Сърчаджиева, но след начина, по който са се отнесли към нея се съмнявам да е тя.

# 799
  • Мнения: 11 051
Аз супер много харесвам Алекс Сърчаджиева, но се съмнявам да е тя. Все пак води предаване по БТВ всяка събота (нищо, че в момента е в лятна ваканция), може и да има нов сезон през есента.
Наскоро Алекс участваше в сутрешния блок на Г.Любенов. Отново ме впечатли с разсъжденията си, особено когато той я попита за политическия живот в момента в България. Дори после Валерия Велева като влезе в студиото каза, че й се възхищава.

# 800
  • SF
  • Мнения: 21 243
Изготвих нова корица, която да краси темата, дано се хареса на феновете. 🙄😉
Благодаря на 'Човечето' че сложи новия тапет!

Желая прекрасно лято на всички!

Въобще не ми харесва корицата! Ама нищичко няма от "моето". Иххххх... Старата беше по-хубава!
Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Слагай, каквото искаш, ама на мене хич не ми харесва. Само един Тодор липсва, за да допълни пейзажа (онзи, когото отстраниха двете сестри). Дано модераторът да се навие на нова промяна. Simple Smile

# 801
  • София
  • Мнения: 27 221
Инфо за новия сезон:
Но не е 100% сигурно или потвърдено.
Ралица въпреки, че е бременна отново ще води заедно с Димо.
Снимките ще започнат на 15 юни, т.е. след 2 дена. И локацията ще е Арапя.

# 802
  • Мнения: 22
Инфо за новия сезон:
Но не е 100% сигурно или потвърдено.
Ралица въпреки, че е бременна отново ще води заедно с Димо.
Снимките ще започнат на 15 юни, т.е. след 2 дена. И локацията ще е Арапя.

И аз дочух, че ще води бременна. Те и без това я обличат все в някакви широки дрехи.

# 803
  • Мнения: 4 362
Тя и без това не коментира игрите, няма да ѝ е проблем да води съветите.

# 804
  • Мнения: 3 377
Привет, колеги коментатори! Чета за скорошното начало на снимките за новия сезон и се присетих за звездите от миналата година. Какво става с тях? Някоя клюка? Жорко и Фейгин още ли са заедно? Алекса и Елица ожениха ли се? Какво прави радостта на народа Гого - още ли е в България?

# 805
  • София
  • Мнения: 27 221
Жоро и Фейгин са си заедно, но няма нещо интересно. Рядко публикуват.
Генчо ще се жени за годеницата си.
Алекса и Елица още не са се оженили, ама трябва да е сега това лято.
Валери си е с Мария Бакалова.
Фифо си бачка по професията и ходи на най-силните кросфитърски състезания у нас и балканите, като се класира на хубави, престижни места в топ 10/20/30 в зависимост. Има и места в тройката, но не най-престижните състезания. Иначе при плуването за ветерани е номер 1 у нас.
Гого си развива калистениката. В България си е и няма намерение да напуска засега. Сега в момента или след няколко дни има летен семинар на морето за начинаещи и напреднали да ги научи на основните неща свързани с лостовете.

# 806
  • Мнения: 3 130

Алекса и Елица още не са се оженили, ама трябва да е сега това лято.


Днес Жени Джаферович е качила снимки с младото семейство Ерски.
Може би днес е била сватбата.

# 807
# 808
  • София
  • Мнения: 27 221
Алекса и Елица са се оженили днес.
Сякаш Гарганела е усетила и дойде точно навреме да пита, хаха.

Да им е честито и горчиво!
Но само успех и дълголетие на младоженците!



Елица ще командва, видяло се е!











Последна редакция: нд, 18 юни 2023, 22:45 от Diavolo

# 809
  • Мнения: 14 424
Еха,сладури!Честито и за много години здраве и любов!

Общи условия

Активация на акаунт