Промоции на книги- тема 16

  • 45 017
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 162
На Озон кодовете не хващат върху намалени вече. Изключение е глобалния код, но той дава само -1%, кода му е какъв е в момента не съм гледала, във ФБ групата им за кодове може да се види.

# 31
  • Мнения: 3 978
Снощи много забиваше на ориндж сайта направо ме отказаха от поръчка книгата на фют която искам е със  звездичка ..

# 32
  • Мнения: 11 818
Изключение е глобалния код, но той дава само -1%, кода му е какъв е в момента не съм гледала, във ФБ групата им за кодове може да се види.
За пръв път чувам за такъв код, намалящ и промоционални....

# 33
  • София
  • Мнения: 22 947
И аз не бях чувала, от ФБ разбрах за него. Grinning

# 34
  • Мнения: 10 687
И аз не бях чувала, от ФБ разбрах за него. Grinning

И кой е кодът?

# 35
  • София
  • Мнения: 22 947
THX209 - 1% намаление, не съм го ползвала лично аз.

# 36
  • Мнения: 11 818
Сработи, благодаря. Пробвах го обаче на ненамалена книга, за да видя дали ще се добави и към отстъпката ми за Група, но не - тя се анулира и остава само намалението с кода. Т.е. не могат да станат 11% (Злато в моя случай).

Последна онлайн поръчка, а вече на Панаира ще видя..

# 37
# 38
  • Мнения: 10 162
Озон дават опция да се прилага само един код. Т.е. глобалният код има някакъв смисъл, когато всичко друго ви е намалено в кошницата, колкото и малко да е 1% допълнително. А буквите и цифрите на кода не съм сигурна дали винаги са същите като посочените, от ФБ групата кодовете, които съм виждала периодично сякаш се сменят за различните категории, на глобалния код не си спомням точно същите ли бяха когато последно съм гледала и него дали сменят също съответно.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 6 884
А каква е тази ФБ група на Озон. Аз следя официалната им ФБ страница и там не постват такива кодове.

# 40
  • Мнения: 11 818
Озон дават опция да се прилага само един код. Т.е. глобалният код има някакъв смисъл, когато всичко друго ви е намалено в кошницата, колкото и малко да е 1% допълнително.
Знам, но нали и намалението за Група става автоматично, а не с код, т.е. не въвеждаш два кода, то няма и как.. затова пробвах, но не стана.

# 41
  • Мнения: 10 162
Не, намалението за група също не се комбинира с код, напр. с DK 19 за книги - ако се добави, отменя намалението за група, което вече е било автоматично начислено. И тогава ще приложи само това от въведения код.
Групата във ФБ се казва Озон Промо кодове.

# 42
  • Мнения: 11 818
Не, намалението за група също не се комбинира с код, напр. с DK 19 за книги - ако се добави, отменя намалението за група, което вече е било автоматично начислено. И тогава ще приложи само това от въведения код.
Знам и това. Simple Smile Но в случая коментираме т. нар. генерален код, който единствен работи при намалени продукти, които също са в графа автоматично начислени. Просто пробвах и споделих.

# 43
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 668
На Озон кодовете не хващат върху намалени вече. Изключение е глобалния код, но той дава само -1%, кода му е какъв е в момента не съм гледала, във ФБ групата им за кодове може да се види.

Благодаря, може би не дава нищо, защото те си бяха доста намалени. Както и да е Simple Smile Купих каквото купих, за нататък ще знам Simple Smile

# 44
  • Мнения: 10 162
Механизмът е същият - това обяснявам. Въвежда се код и той отменя другите отстъпки.

Общи условия

Активация на акаунт