"Белият лотос" - сезон 2

  • 11 634
  • 194
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 11 830
А сигурни ли сме, че щяха да я убият? Simple Smile Наличието на пистолета и другите неща, не означава непременно това. Тя сама направи крайната каша и себе си сама доведе до край..

# 121
  • Вестерос
  • Мнения: 38 370
Според мен нямаше, както писах.

# 122
  • Мнения: 11 830
Допълвам, че той не случайно се ядоса в 1. епизод, че тя пристигна с асистентката си Порша. Очакваше я сама и ѝ е поръчал да отиде сама. Може и това да е обсъждал по телефона - непридвидената евентуална пречката Порша.

Отделно той явно именно затова отива пръв там, без нея! Върти ми се и че са точно там по негова идея.. но не се сещам конкретно, май Таня го каза веднъж, че той е настоявал да отидат там.

# 123
  • Мнения: 11 475
Значи съм един от малкото, на които първият сезон им хареса повече.

Ако ви интересува едноседмична почивка през май в хотела, в който е заснет втория сезон. Ето.. на цени народни Wink

# 124
  • Мнения: 9 745
Да, и аз мисля, че Таня каза, че той е настоявал там да отидат.

# 125
  • Мнения: 11 830
Аз бутам по малко Parks and Recreation и ми е много забавна срещата с младата версия на Обри Плаза. Всъщност там съм я гледала и за пръв път, но към 4-5. сезон зарязах сериала и сега наново. Тя и с тази си роля става известна. Емблематична! И си я свързвах с Ейприл. Затова бях много приятно изненадана от играта й в Белия лотус! И ролята й, и изпълнението й бяха страхотни за мен.

# 126
  • Мнения: 90
Здравейте,
Не съм чела коментарите до момента по обективна причина 🤣
Искам да изгледам първия сезон, но в HBO on demand намирам само Сезон 2. Толкова търсих, но не го откривам.
Ако някой даде съвет, ще бъда благодарна.
Благодаря Wink

# 127
  • The point of no return
  • Мнения: 823
А сигурни ли сме, че щяха да я убият? Simple Smile Наличието на пистолета и другите неща, не означава непременно това. Тя сама направи крайната каша и себе си сама доведе до край..
Да си призная и аз не бях напълно убедена, че искат да я убият, та май наистина от параноя Таня си вкара много лош автогол. Порша със сигурност не беше планирана и беше пречка за тях.

# 128
  • Мнения: 48 104
Порша беше много глупава също. Историята с нея беше отвратителна.

# 129
  • The point of no return
  • Мнения: 823
Не беше от най-прозорливите и съобразителните определено. Обърканичка и заблудена ми беше Порша на мен, до степен, че не взимаше адекватни решения. Рееше се в облаците и мечтаеше за див любовен романс,  а Алби й беше удобен и скучен, та се натресе на пачи яйца.
Но една голяма част от хората не сме ли такива? Лесното не ни харесва, защото не сме положили усилия да го получим и търсим предизвикателство? И тя си беше добра извадка от реала.

Последна редакция: пн, 23 яну 2023, 09:34 от Roya

# 130
  • Мнения: 9 745
Аз оправдавам Порша, тя е много млада. Разбирам, че искаше повече емоции и excitement. Алби за moonriver на 30 е идеален мъж - образован, уравновесен, мил, trustworthy, но за moonriver на 20 би бил скучен, досаден и предвидим Simple Smile

# 131
  • Мнения: 11 830
Всеки герой си има своите недостатъци, нали това е идеята?! Wink

Последна редакция: нд, 22 яну 2023, 18:40 от 50 Shades of Purple

# 132
  • Мнения: 1 466
За Таня ме е яд, че няма да разберем истината, дали мъжът й ги е наел. Според мен не. И защо замина и с кого говори.

Иначе и аз сериалът го почнах заради Кони и Нашвил, който обожавах ❤️

Тиф, аз рових в Редит две седмици преди края на сезона за теории/спойлери и имаше хора, които бяха разконспирирали вече Грег. Стори ми се фантасмагория, а накрая излезе точно така. Беше, че Грег е "ловец" на богати дами като Таня и това, че е бил тежко болен, е лъжа; споменато е в първи сезон, че има няколко брака; освен това - Таня и Грег имат предбрачен договор, така че развод не го устройва - трябва му мъртва. Снимката на младия Грег потвърди, че не му е чиста работата. Освен това "чичото" гей разказа на Таня за голямата си любов - някакъв каубой, и изглежда това е Грег, защото на снимката е с каубойска шапка. В сака, от който Таня извади пистолета, имаше въже и черна лента - така че са се канили да я убият. А това, че сама се прецака - все пак това е Таня от "Белия лотос" Laughing
Очаква се Грег да се появи в трети сезон.

# 133
  • София
  • Мнения: 27 358
Здравейте,
Не съм чела коментарите до момента по обективна причина 🤣
Искам да изгледам първия сезон, но в HBO on demand намирам само Сезон 2. Толкова търсих, но не го откривам.
Ако някой даде съвет, ще бъда благодарна.
Благодаря Wink

Не разбирам, как така?
Нямаш ли HBO Max? Там го има сезон 1. Скоро го гледах.
Ако случайно ползваш някаква друга услуга в чужбина, то ето тук може да гледаш:
https://filmisub.com/filmi/komedii/58097-the-white-lotus-season- … sezon-1-2021.html

# 134
  • Вестерос
  • Мнения: 38 370
За Таня ме е яд, че няма да разберем истината, дали мъжът й ги е наел. Според мен не. И защо замина и с кого говори.

Иначе и аз сериалът го почнах заради Кони и Нашвил, който обожавах ❤️

Тиф, аз рових в Редит две седмици преди края на сезона за теории/спойлери и имаше хора, които бяха разконспирирали вече Грег. Стори ми се фантасмагория, а накрая излезе точно така. Беше, че Грег е "ловец" на богати дами като Таня и това, че е бил тежко болен, е лъжа; споменато е в първи сезон, че има няколко брака; освен това - Таня и Грег имат предбрачен договор, така че развод не го устройва - трябва му мъртва. Снимката на младия Грег потвърди, че не му е чиста работата. Освен това "чичото" гей разказа на Таня за голямата си любов - някакъв каубой, и изглежда това е Грег, защото на снимката е с каубойска шапка. В сака, от който Таня извади пистолета, имаше въже и черна лента - така че са се канили да я убият. А това, че сама се прецака - все пак това е Таня от "Белия лотос" Laughing
Очаква се Грег да се появи в трети сезон.
Така написано, да, има резон

Общи условия

Активация на акаунт