Режим, НЕрежим, ние си се веселим, даже и тъжим - 90ДД и още нещо 69

  • 25 512
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 28 461
Привет, аз на Коледа се измъкнах от готвенето, ще бъдем в Трявна, моля се да има пухкав бял сняг...Иринито за НГ резервирахме на Бар енд Грил Флора! Не ми се мърда и на мен втори път извън града!
Миленски, камък ти падна като свърши ремонта, нали...! Хайде децата да са щастливи в новата стая!
Къде се загуби Ничия!

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Миленски, КЗ  е с Николая от 10 години. Вече си познаваме и кътните зъби, а той  и моите  кучешки Grin И точно за това вече съм подарявала парфюми, портфейли и какво и още не....
Курдов, идеята ти за точилка е добра Smiling Imp

# 17
  • Мнения: 28 461
Иринитооо, нимой така с лошо! Wink
Оф, хора нещо ми е сдухано, винаги декември се чувствам така, искам лятооооо!

# 18
  • Мнения: 3 347

Гледам-на Коледна вълна сте...

# 19
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Здравейте, банда!

Покрай тези "наркотични" акции, тази сутрин кукнах в 6.45 на работа - мерки за неотклонение и т.н. Та вече се оглеждам за чистачката - да дойде да ми пази стаята и да сляза за кафе и цигара....

Иначе снощи имах идеята за боб - яхния. Но... мързелът е голяма работа и си направих боб на салата, две печени чушки с мааалко чесън и десетина маслини. Това нося за обяд в кутията. Само ще се моля никой да не влиза по обед, че да не го обгазя с аромата ... Smiling Imp
За вечеря вече ще сготвя боба и ще си рендосам една ряпа за салата.

МАМЕКС - Благодаря за кафето.

Миленски - я снимай това сиво и жълто как изглежда. И аз имам идея малката спалня да я направя детска, че все деца покрай мене - приемни, а дано и внуче да дойде!

И аз да ви сложа едно кафе, пращам по куриера

# 20
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Курдов, Мамексито благодаря за кафенцата Hug
Иринитко, ама ако е точилка, поне му я опаковай красиво Sunglasses
По обясними причини не мога да се настроя на празнична вълна. Децата ще са тук и мисля да им делегирам правата за готвене, а аз да съм гледачка.
Сигурно след НГ като изпратя всички ще,се върна към добрата 90 ДД.

# 21
  • Мнения: 2 844
Добро утро!  Heart
Чудни кафенца Кудров и Мамекс !
Иринита един уикенд някъде и за КЗ и Николая - ще е подарък и за двамата Kissing Heart
Деси хубав ти е плана - да си гледачка, ще гушкашшшш мноооого! А може заедно да започнем след Нова Година Sunglasses
За Коледа и ние ще сме у дома, защото на 30.12 ММ заминава за границата и ще посреща там НГ . А как ми се искаше с Кай Heart да посрещна НГ и всички да сем заедно .........
Приятен и спокоен петък ви пожелавам!

# 22
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
ДЕСИ - много добра идея за опаковката. Ама ИРИНИТА така да я опакова, че примерно да прилича на мотор /или китара, или нещо което обича и очаква/ - гледал съм такива клипчета. И кандидат зетя разопакова ли разопакова.... Навсякъде хартийки и кашони и накрая .... една дебела точилка. Мисля, че ще е много забавно.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 193
Добро утро, банда! Hug
Благодаря за кафетата, Мамекс и Курдов! Обаче момъка е един, а ние сме много. Ще има цял ден да разнася кафета докато ни обиколи.
Курдов ще снимам сивото на дневна светлина и ще кача снимки. Ще изровя нещо подходящо от жълтият период на стаята/в смисъл да намеря снимка на ако не подредена стая, поне да е в прилично състояние/.
Деси, добър план си имаш. Детенце ще е чудесна компания. Ще се гледате двечките, а другите ще шетат.
Мими, камък ми падна, така е. Ремонта беше належащ, защото беше избила плесен на външната стена на стаята, въпреки външната изолация на блока. Сложихме вътрешна изолация и изчакахме да видим дали няма отново да избие тази плесен. Много ги мислех децата в тази стая с тази плесен......и съм много доволна, че приключи вече всичко. Разбирам те относно приготовленията за празниците в домашна обстановка, така че ти пожелавам много сняг в Трявна и да споделиш впечатления от там.
Иринита, аз съм взимала от механичните модели на Ugears на 17 годишен, 35 годишен и 40 годишен. И тримата са много доволни.
Инджи, приятно пазаруване. Намери си компания за Нова година да не си сама. Hug

Нека  е лек петъкът ви, банда! Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 2 008
Привет, милички ❤️
Тук съм , Мимчо ❤️ чета ви, пия кафенце - благодаря, че се грижите ❤️
Вкъщи сме с малката  настинала е. Сутрин са уроци, следобед проверявам контролни. Nerd
Прекрасен ден да имате! ❤️

# 25
  • Мнения: 28 461
Ех, момичета и момче така хубаво е като се разпишете всичките...Курдов и аз съм от по рано на тръстиката, главата ми ври,....но трябва да се стегна и да довърша всичко и да гледам да не се изнервя прекомерно.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Да драсна нещо петъчно, че като се забия преда камината няма да отворя нета Smirk
Мамекеситко,  три пъти се връщах да гледам снимката с кафето и да търся някаква закачка, ама тц. Ти такава скучна снимка не си поствала ?!
Инджи, идеята ти е много добра. Трябва да проверя къде може с четириноги, че нали си имам космато внуче Stuck Out Tongue Closed Eyes
Деско, приветствам делегирането на правата. И малкият ли е с мома?
А от 2023 май и аз ще се съм с вас за 90ДД. Thinking
Миленски, до сега не бях чувала за ugears. Добра идея са за подарък. Благодаря! Heartpulse

# 27
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Деско, приветствам делегирането на правата. И малкият ли е с мома?
Отдавна, но тя е русенка и е основно у тях си Sunglasses
Ох, добре че Миленски даде идея различна от точилка, че се притесних за младежа, нали съм мъжка майка Stuck Out Tongue Winking Eye

# 28
  • Мнения: 3 347
Дзяяяяк,спите ли,или работите Joy,или банкетствате?

Аз днес спах до обяд,и сега чета и гледам филми,и си почивам качествено Sunglasses.
Хайде до утре другарчета...

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Точилката е за мен!
Тя е мое изконно право!
И вчера я използвах......правих пелмени. Малеееее, такава вкуснотия...
Моето време за мързел е неделя следобед. Кафенце, дрямка, филмчета и никой да не ме закача...

Общи условия

Активация на акаунт