Женен ли е - лъже

  • 19 962
  • 691
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 32 514
Ама тоя и деца ли има?
Я не се занимавай. Няма да я остави.

А ако иска нещо, никакъв хотел - само у тях, както каза Дренка.

# 61
  • София
  • Мнения: 480
Съмнявам се във възприятията си. Предупреждавам - постът е дълъг.
Заглавието на темата са думи на майка ми. Женен познат ми се обясни в любов 2 пъти за 2 месеца. Аз съм в неангажираща връзка в момента. Отсвирих го 2 пъти тактично, последва трети вчера. Вече нямаше накъде да бягам от разговора и понеже като човек го харесвам, реших да си кажа и аз по-напоително какво мисля по казуса. Казах му, че не му вярвам, не се познаваме добре, не разбирам как имайки нещо толкова свято(семейство) иска да го разруши, за да бъде с човек който не познава в дълбочина, и какво очаква от отношенията си с мен?
Отговорите бяха, че това, което е видял досега от мен му е достатъчно да иска да прекарва дните си с мен, усеща, че съм човек една на милион, семейството му било детето, всичко останало вече си било разрушено, бил си планирал развода и изнасянето, и нямало да си прости ако ме нарани. Да му дам шанс да ми спечели доверието и да му позволя да ме направи щастлива.
Проблемът е в това, че се раздвоявам какво да мисля. Всичко, което чух влиза в рамките на клишетата. Хубави думи, почувствах се много специална и в момент на слабост позволих да ме прегърне. Силна, дълга прегръдка получих. Не ме натисна за повече. Да помисля сериозно и ако реша да опитаме, да си задействам нещата(да прекратя своята връзка).
После обаче, като ми попремина емоцията, се замислих .. как така вкъщи ти е толкова зле, а се прибираш всяка вечер там. Аз дете нямам, непознато ми е чувството да ме държи детето при някой, който не обичам и не знам от опит чак толкова ли може да е силно.
Досега го рязах ей така, по подразбиране, просто защото е семеен, научена съм, че женените мъже пак по подразбиране лъжат и изчезват обратно вкъщи. Каза, че разбира защо съм предпазлива, и осъзнава как ми звучи всичко това, но знаел какво иска и се надява да му дам шанс да ми спечели доверието.
Честно казано, харесвам го наистина, ако беше вече разведен бих опитала, нямам проблем с детето. Раздвоих се между теоремата "щом е женен - ще те излъже и ще ти разкаже играта" и мисълта, че може наистина да е искрен и да отхвърля нещо много хубаво заради предразсъдък.
Имам познати, събрали се след провалени бракове и връзки, обичат се и си живеят хората, но все СЛЕД развода/раздялата са се срещнали..
Просто иска секс от теб. Не му пука, ама въобще за твоите трепети. Най - вероятно е това. Разбира се има един малък процент да иска сериозна връзка с теб за сметка на семейството си, но едва ли такъв човек си заслужава

# 62
  • Мнения: 15 279
По повод жалния поглед и дишането на пресекулки - нямаш куче, нали?
Хубаво е жените да сме сговорчиви, но със собствените мъже. Този обаче на теб ти е никакъв. Защо си сговорчива с него?
И грозното в случая е, че ти също имаш в момента клон. Даваш си сметка, че и твоето ще е кръшкане, нали?

# 63
  • Мнения: 5 657
Не допускай следващ такъв разговор без да носи решението за развод в ръка. Нито дума не му позволявай по въпроса, докато е женен, защото звучиш доста наивно и очевидно му вярваш на простотиите.

# 64
  • Мнения: 6 893
И аз в общия хор - да се разведе първо и тогава.
Ама това изречение
Съмнявам се във възприятията си. Предупреждавам - постът е дълъг.
Заглавието на темата са думи на майка ми. Женен познат ми се обясни в любов 2 пъти за 2 месеца. Аз съм в неангажираща връзка в момента. Отсвирих го 2 пъти тактично, последва трети вчера. Вече нямаше накъде да бягам от разговора и понеже като човек го харесвам, реших да си кажа и аз по-напоително какво мисля по казуса. Казах му, че не му вярвам, не се познаваме добре, не разбирам как имайки нещо толкова свято(семейство) иска да го разруши, за да бъде с човек който не познава в дълбочина, и какво очаква от отношенията си с мен?
Отговорите бяха, че това, което е видял досега от мен му е достатъчно да иска да прекарва дните си с мен, усеща, че съм човек една на милион, семейството му било детето, всичко останало вече си било разрушено, бил си планирал развода и изнасянето, и нямало да си прости ако ме нарани. Да му дам шанс да ми спечели доверието и да му позволя да ме направи щастлива.
Проблемът е в това, че се раздвоявам какво да мисля. Всичко, което чух влиза в рамките на клишетата. Хубави думи, почувствах се много специална и в момент на слабост позволих да ме прегърне. Силна, дълга прегръдка получих. Не ме натисна за повече. Да помисля сериозно и ако реша да опитаме, да си задействам нещата(да прекратя своята връзка).
После обаче, като ми попремина емоцията, се замислих .. как така вкъщи ти е толкова зле, а се прибираш всяка вечер там. Аз дете нямам, непознато ми е чувството да ме държи детето при някой, който не обичам и не знам от опит чак толкова ли може да е силно.
Досега го рязах ей така, по подразбиране, просто защото е семеен, научена съм, че женените мъже пак по подразбиране лъжат и изчезват обратно вкъщи. Каза, че разбира защо съм предпазлива, и осъзнава как ми звучи всичко това, но знаел какво иска и се надява да му дам шанс да ми спечели доверието.
Честно казано, харесвам го наистина, ако беше вече разведен бих опитала, нямам проблем с детето. Раздвоих се между теоремата "щом е женен - ще те излъже и ще ти разкаже играта" и мисълта, че може наистина да е искрен и да отхвърля нещо много хубаво заради предразсъдък.
Имам познати, събрали се след провалени бракове и връзки, обичат се и си живеят хората, но все СЛЕД развода/раздялата са се срещнали..

Това изречение ти показва какъв е. Значи той женен, ама ти да си прекратиш връзката Rolling Eyes може да го пратиш у лево съвсем спокойно и да си приказва на който му вярва на тъпотиите.

# 65
  • Мнения: 32 514
Дори и да се разведе /което е придимно във филмите/, каква е гаранцията, че след време няма да срещне някоя друга "специална"?
Не си даваш сметка за тия неща.

# 66
  • Мнения: 5 382
На мен не ми е съвсем ясно какво пита авторката. Дали се чуди как да даде шанс на мъжа, или се чуди как да го отреже?
Ако го иска, предлагам да му каже, че не го притиска да се разведе (за да не изкарат нея виновна накрая), но докато е женен, не може да му даде шанс. Да го види как ще реагира (като действия, не като думи).

# 67
  • Мнения: 6 308
Да бе, ще тръгне да се развежда само за да изклати няква заблудена мацка. В Дядо Коледа вярвате ли също?

# 68
  • Мнения: 1 342
Ако се съгласиш да му дадеш шанс, му ставаш любовница. Помисли трезво - разделяш се с твоя партньр и какво следва? Жененият идва при теб, когато му е удобно, за цуни-гуни и приятни разговори и после? Прибира се вкъщи при детето и жената? Или ? Той готов ли е да заживее с теб и остави семейството си?
Твое си е решението.

# 69
  • Мнения: 8 037
още един червен минус за този женен Ромео е, че ти е бил подчинен в работата.. 7 години по-голям мъж, а на по- ниска позиция, смятай какво развитие и какъв живот може да очакваш с него..

Последна редакция: чт, 08 дек 2022, 09:16 от anonymiss

# 70
  • Мнения: 19 014
Нека не отчайваме момичето. Има шанс човекът да се разведе, когато жена му научи. Обикновено точно жените са тези, които се разделят в такива ситуации. И моят бивш беше залетял сигурно поне колкото този на авторката, но и той точно със сълзи на очи ме е молил да не се развеждаме и ми е обяснявал, че с другата жена са само приятели. Purr вече е чула неговата версия, подсказвам й какво ще чуе съпругата с детето у дома след като започнат техните срещи Simple Smile След това шанс за развод има. Но мъж, който се развежда, обикновено го прави, за да си живее като ерген, дори и с налична друга жена. Ако пък се ожени за новата жена, тя има цял живот да го мисли като закъснее или е в командировка дали няма да срещне някоя нова специална мома Simple Smile Мерси съм на такъв живот, но всеки е свободен да се пробва Simple Smile

# 71
  • София
  • Мнения: 16 220
Не разбрах какво питаш. Кажи му да ти се обади пак като е разведен и изнесен в самостоятелен апартамент.
   
И да покаже съдебно решение за развода преди да си помислиш за отношения.
Мама е права, слушай я.

# 72
  • Мнения: 5 382
Да бе, ще тръгне да се развежда само за да изклати няква заблудена мацка. В Дядо Коледа вярвате ли също?
Ние не, но авторката май да.

# 73
  • Мнения: 19 014
Ще се разведе, ако го изгони жена му. ( Друг вариант на развод не съм видяла досега.) Значи щастието на момичето е в ръцете на съпругата. Simple Smile

# 74
  • Мнения: 18 863
То пък едно щастие.

Общи условия

Активация на акаунт