Здравейте, имам проблем с Е colli

  • 1 462
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 8 283
DARI_76, направо съм шашнах от това как сама си определяш лечение, отгоре на всичко и даваш съвети на друг #Crazy #Crazy тези лекари за какво са учили newsm78

Мама на слънце,как реши че сама съм си изписала този антибиотик  newsm78 ???Мислиш ли че както съм в 5-ти месец ще тръгна да си тровя бебето сама?Ако беше изчела това,което съм писала внимателно,нямаше да ме нападаш така. Спрях го по моя преценка след 5 дневен прием (курса на лечение беше 7 дни),з-то не ми понасяше и се притесних-все пак съм бременна,нали? И къде си прочела,че съм давала съвети на друг да взима антибиотици на своя глава? Много моля,не така  Naughty Отдавна се влача по гинеколози и съм много наясно,че без всякакви изследвания,лечение не се назначава.Точно затова посъветвах Калиопа да си направи такова.Защото тези бактерии са сериозни и Полижинакса,който й е изписан,няма въобще да й помогне.
И друг път преди да нападате,четете внимателно! Най-малко ще си позволя да дрънкам глупости и да съветвам някой за нещо което не съм компетентна.А що се отнася до това,че съм се лекувала 5 вместо 7 дни-изборът си е мой и не съм навредила на никой друг.

Четох внимателно, затова реагирах така.
Това казах: ".....как сама си определяш лечение" , т.е приема, а не "как сама си изписваш антибиотик" Това все пак не са витамини (от шише/хапчета), които да замениш с плодове.
променяш лечението: (виж погоре или в предишния си постинг) "Спрях го по моя преценка след 5 дневен прием (курса на лечение беше 7 дни)"
съветваш: "Cleopa,искрено се надявам, че не си започнала лечението с Полижинакс,защото само по себе си е безсмислено.....Разбирам притеснението ти и желанието да ги излекуваш възможно най-бързо,но моят съвет е да изчакаш."

Идеята на постинга ми бе че много от лекарствата имат странични ефекти, които изобщо не са описани дори в листовките, но лекарите са тези които трябва да преценят "+" и "-". 

Ето пример с мен: лекарката ми изписва стандартно магнезий, дори при спокойна матка(моята е такава) + витамини. Магнезия го пия, но за витамините и казах, че ще приемам плодове и така и правя и това си го позволих да й го кажа, т.к. за мен това е втори път и съм ходила и на друго място да се следя.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 443
Абе направо се чудя как има в тия форуми такива,дето само седят и на всяка манджа меродия...направо вече се дразня  #Cussing out.Първо ми изопачаваш думите,второ се месиш без да си наясно.Ще се потретя или почетвъртя пак:с Полижинакс не се лекуват Е коли.Надявам се този път да схванеш.Казвам го от личен опит и то на момиче,което има подобен на моя проблем.Форумите са за това,за да се споделя и обменя опит.Освен това я посъветвах да отиде при друг лекар,който да й предпише лекарства според антибиограмата,която й излиза при изследването.И въобще не ме цитирай с това аз как съм си провела лечението.Това е мое решение и съвсем не съм казала,че е правилно,нито съм съветвала някой да го следва.Аман от такива като теб по форумите!Не виждам да си дала някакъв съвет,освен да си взима Полижинакса,който е абсолютно безполезен в случая.А че бил изписан от лекар,много важно.Всички сме чели и срещали лекари,които изписват лекарства без всякакви изследвания.

Общи условия

Активация на акаунт