Един безкрайно повтарящ се цикъл

  • 7 165
  • 80
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 165
Желая ти само хубави неща занапред! Дано скоро време сбъднеш мечтата си! И много счупени чаши у вас!  Wink И само щастливи мигове!

# 61
  • Мнения: 902
Огромно количества късмет, щипка вяра, много надежда и едни положителен тест...
Вярвам в твоята Мечта.

# 62
  • Мнения: 141
Привет, момичета!

Днес пак ходих на ултразвук и кръвен тест. Няма мърдане, ей!Фоликулите, повечето са станали на по 18/13,  17/12, 16/12, 15....и има (незнайно колко) със средни размери. Докторът даже не ги брои, каза, че щом има над 10 по-големи, другото не било толкова важно.
Може би във вторник ще е ваденето. Утре ще ми каже евентуално.
Инжекциите останаха същите като дози.
Днес взех последното аспиринче, ще почивам няколко дни и когато ги извадят, пак ще трябва да подновя аспирина, според графика.

Благодаря на всички ви за подкрепата. newsm03

# 63
  • Мнения: 141
Преди някъде споменах, че съм изключително спокойна по време на стимулацията.
И си беше вярно. Днес се навършват точно 5 седмици, откакто започнах.
За първи път чувствам напрежение. Изпревари очакванията ми с 2-3 дни.
Тази сутрин мина прегледа (фоликулите ба-а-а-вно наедряват) и теста (Естрадиол), както обикновено. Имах и втори тест - CBC, което буквално значи Complete Blood Count или още е познат като Хемограма. Не помня как беше на предишната стимулация, а и не ми се търсят книжата.

Прибрах се у дома и пак съм си полегнала.
А така ме боли глава! И психически...нещо не е наред.
Мъчат ме тревожни мисли, сякаш съм се събудила след среднощен кошмар, а сутринта уж всичко си беше наред. Намалиха ми Фолистима от 150 на 100. Но едва ли фоликулите "протестират" срещу по-малката си доза. Grinning

О, кажете ми, че съм глупава и че всичко е наред... smile3533

# 64
  • Мнения: 461
Глупава си и всичко е наред! smile3534 newsm10

# 65
  • Мнения: 141
Знаех си аз... newsm53

# 66
  • Мнения: 3 453
Имаш късмет, че не си до мен, че така ще те натупам! Ааааааааааааааааааааааааааааа, я  да не си мислиш глупости! Naughty

ВСИЧКО ЩЕ БЪДЕ НАРЕД! Hug Вземи си една купа сладолед и се отдай на удоволствието! Crazy

Главата те боли, защото има нещо в нея! Wink   Hug
Много силно те прегръщам и се моля да успееш! Praynig

# 67
  • Мнения: 141
Господи, как ви обичам всички, които ми давате кураж!
Благодаря, Hope!
Ако знаеш две-три добри думи каква разлика правят... Grinning

# 68
  • Мнения: 1 143
Ето малко за добро настроение   
 
           

# 69
  • Мнения: 141
Благодаря, Шошка!

Приключих с докторите за днес.
Следобяд ще си бия последната инжекция Menopur, а късно вечерта и HCG. Ще ги вадят във вторник - избързах с един ден в сравнение с графика, който имах, растат, растат...

Днес се чувствам по-добре.
Чувствителността значително е нарастнала, но поне се чувствам в кожата си, а не като вчера.

# 70
  • Мнения: 600
belemez, не съм от този форум, но току-що случайно попаднах на историята ти. мисля, че още една струя положителна енергия няма да ти навреди Wink

презокеанско стискам палци и искрено вярвам, че всичко ще бъде наред, ще чета какво е станало Hug

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Белмез,всичко ще е наред,мила!Силно стискам палци!

# 72
  • Мнения: 3 453
Присъединявам се! Да знаеш, много хора те мислят и са духом с теб! Имаш и моята подкрепа, моля се всичко да бъде наред! Ще бъде, знам си аз! Hug Praynig Hug

# 73
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
belemez, кураж мила! Този път всичко ще бъде наред! Трябва да вярваш!!!

# 74
  • Мнения: 141
Реколтата е прибрана.
Днес извадиха 22 яйца.

Общи условия

Активация на акаунт