Не ви остава време от пране? На помощ идва Medix 6 Actions

  • 22 361
  • 502
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 11 082
Предизвикателство за мен е да намеря препарат различен от останалите, с различен аромат, качествен и на приемлива цена.

# 91
  • Мнения: 612
Неразтворени капсули.

# 92
  • Мнения: 308
Петната по дрехите на 2 годишната ми дъщеря не винаги са изпрани. Също рядко прането има аромат след сушилнята

# 93
  • София
  • Мнения: 5 334
Най-голямото предизвикателство ми беше да отстранявам следи от дезодорант по дрехите - откакто използвам безалуминиеви, реших този проблем. 😉
Към днешна дата най-голямото ми предизвикателство е как да си изпера дрехите без по тях да остава какъвто и да е парфюмен аромат.

# 94
  • София
  • Мнения: 14 931
Петната от пот по тениските на сина и белите баскетболни чорапи. Не мога да ги докарам до оригиналното искрящо бяло.

# 95
  • Мнения: X
Петна от водни бои или кал

# 96
  • Мнения: 1 044
Най често има петна от храна и сок по дрехите на децата. Също така не миришат на прани след сушилнята- не търся силен аромат, а просто на чистотта

# 97
  • Някъде там, ела и провери...
  • Мнения: 253
Кои са най-честите предизвикателства, които срещате при прането?

Избледняването на цветовете и различни те видове  петна.

# 98
  • Мнения: 2 702
Свиването на дрехите и разделянето им по цветове.

# 99
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 916
Пера дрехите по цветове, по вид на прането, съобразявам коя програма да ползвам, съотношение кг пране/препарат за пране.

При пране на бели дрехи, бельо, покривки и т.н. предизвикателство е след края на прането да са искрящо бели, а не със сив или жълт оттенък.

При прането на цветни дрехи предизвикателство за мен е да запазят за дълго цветовете си.

Като цяло предизвикателство за мен е и постигане на мекота на дрехите след изпиране. Нова е пералната ми машина, задължително ползвам допълнително изплакване, но не се получава (не ползвам сушилня).

Петна по дрехите и аз боря ежедневно.
Затова предварително оглеждам прането, да видя дали има нужда от предварително обработване на някои по-упорити зацапвания и едва след това го слагам за основно пране в пералнята.
Досега с предварителна обработка с течен препарат за пране съм успявала да премахна петната. (За белите дрехи си имам и друга хитринка.) Simple Smile

# 100
  • Мнения: 17
1.Упорити петна.
2.Липса на аромат след прането.
3.Бели следи от праха за пране по тъмни дрехи.
4.Да омекотява тъканите.

# 101
  • Мнения: 5 191
Най-голямото предизвикателство е да запазя или възстановя белотата на белите дрехи и да изпера петната от дезодорант под мишниците.

# 102
  • Мнения: 577
Последните години ми е почти невъзможно да открия качествен перилен препарат, без значение дали прахообразен или течен. И аз съм била потърпевша от неразтворени капсули за пране и повтаряне на изпирането.
Дано Вашата марка предлага наистина качествени продукти. Бих ги изпробвала с удоволствие.

# 103
  • Мнения: 2 181
Част от училищната униформа на сина ми е бяла блуза. Разбира се, при неидентифицирани петна той си зашива устата и отказва да отговори на въпрос свързан с произхода им. Така остава на мен задачата да пробвам поне 3 препарата против петна, за да успея да постигна някакъв резултат. И това ако не е предизвикателство...

# 104
  • В дън горите тилилейски
  • Мнения: 483
Най-голямото ми предизвикателство е как бялото и светло бельо да не посивява след няколко изпирания. Нито с прах за бяло, нито с цветоулавящи кърпички успявам да се справя с този проблем.

Общи условия

Активация на акаунт