Какво правите когато половинките ви са на фирмен купон?

  • 3 324
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 220
Оффф, пратих му, защото исках да похваля с нещо голямата щерка, а той не реагира...Оттам тръгна и ядът ми.  #Cussing out Щом не реагира - значи не си е видял телефона или пък се забавлява доста успешно и няма време да звънне или да пише поне.  Crossing Arms
Не го правя с някакви скрити помисли на ревност, просто ме е яд, че се държи като "отвързан кон" - излязъл и вече да си купонясва...Не разбирайте погрешно - това му се случва много рядко. Ама и аз се впрегнах от такава глупост. Embarassed


Точно, че му се случва рядко! Нормално е да се държи като "отвързан кон" ! Един път е излязал да се забавлява, няма да се взира в телефона си постоянно, я! Поне аз така го рабирам - на купон съм на високосна веднъж, ами ще взема всичко от него до дъно. Утре ще похвалиш дъщеря си, споко! И за двамата ще е по-хубаво - да го обсъдите като сте заедно...
Иначе ако трябва да отговоря на въпроса в заглавието - мъжа ми не ходи на фирмени банкети без мен, тъпо щяло да му е.  Rolling Eyes Heart Eyes

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Нормално е щом е отишъл на фирмен купон да се забавлява, обратното е просто безсмислено. Не бих писала sms-и на мъжа ми както и той не ме е притеснявал по време на двудневния ми фирмен купон миналия уикенд. Все пак сме възрастни хора и тези неща не са ни присъщи.

# 17
  • Мнения: 26
Аз използвам времето за себе си.Или сядам на компютъра,или гледам някой филм но спокойствие,защото като си е вкъщи немога да гледам нищо,той гледа само екшъни,а аз обичам комедии.

# 18
  • Мнения: 7 474
Вече е сутрин , трябва да ти е минало Laughing Ми какво правя , вилнея из форума като го няма Hug

# 19
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Понякога отивам, ако имам настроение, по принцип не е лошо.  smile3521
Ако - не, правя това ,което не мога да направя в негово присъствие newsm47

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Е, стига де, отишъл е човекът малко да се позабавлява и ти веднага с есемесите си го погнала. Ние с мъжа ми си ходим поотделно на фирмените партита - нито аз го тормозя кога ще се върне, нито той мен. Спомням си, миналата година на нашето коледно парти един колега нарочно си беше оставил телефона на масата. Чудих се аз, а то какво било - жена му се обаждаше през половин час, та ми се оплакваше горкия как му се цупела, че отишъл на парти, а тя била останала вкъщи с детето. Пази Боже от подобен мрънкалник!

# 21
  • Мнения: 1 403
По  принцип на мъж ми фирмата е малка и винаги канят и жените  bowuu Прекарвами си много хубаво винаги

# 22
  • Мнения: 6 039
отивам с него и той идва с мен


# 23
Към дванайсет се обади  Simple Smile Каза, че е адски шумно и весело, а телефона му бил в джоба. Е, естествено, няма да му се смеят колегите, че само го гледа Wink
Прибра се в 3,30ч. миличкия Crossing Arms, а сега спи като бебе. Пък аз нали съм добричка, ще го оставя да си поспинка - нали е събота...
Е, мами това беше, преживяхме го.  Peace До догодина до следващия фирмен купон.   

П.П. Жалко, че в нашата фирма не правим купони Wink

# 24
  • Мнения: 780
снощи мъжът ми беше на фирмен купон и аз си излязох с приятели на заведение , след като им свършил купона ми се обади и се събрахме в една дискотека ....а там какъв купон станаааа newsm44  веселихме се заедно до 5 сутринта

# 25
  • София
  • Мнения: 3 679
Детето при бабите -аз с приятелки Twisted Evil
Сега сериозно- ако съм в твоето положение-с децата в къщи- ще гледам някой любим филм-може и два-смешен и тъжен- ще се наплача ,ще се посмея и ще го чакам да се прибере да се гушкаме Grinning

# 26
  • Мнения: 408
При нас е обратното-аз съм човекът, който ходи по фирмени купони. Мъжа ми работи самостоятелно и не му се случват такива неща  Rolling Eyes Все се надявам някоя от фирмите, които поддържа да го поканят, че да си почина и аз една вечер  Joy

# 27
  • Мнения: 11 007
Във фирмата, където работя, има неписано правило неженените (неомъжените) да не си водят половинките  #Cussing out
А фирмата на мъжа ми си е негова и винаги ме води на техните събирания Wink

# 28
  • Мнения: 1 232
ама как какво правя вися на компа не личи ли тази вечер е на купон с приспиване,както се казва:"Приспиване с напиване" Joy hahaha bowuu.Иначе се "караме" за компа сега ми е едно спокойничко и детенце е у баба,ммммм идилия.Остава и един домашен купон да спретна,ама в състоянието ми педпочитам да си повися тука с чаша кола примерно и през ум не ми минава да му пускам СМС-и за къв бяс ми е.Да, не съм свикнала да не спи в  къщи,ходи на купони веднъж годишно с приспиване за първи път,ама не се отъждествявам само и единствено с него я,всяка жена си има любими глезотийки които определено не включват половинките,пък и той има нужда от глътка въздух

# 29
  • Мнения: 3 453
ееееее от тази вечер и аз съм в клуба Joyпийнах си чашка вино и сега сама си се смея...както не бях яла цял ден...Изпратих го с голяма усмивка.За първа година сме в отделни фирми.Не ме е канил,но той е там от седмица,а и аз май не бих отишла защото искам на 22-ри да съм си сама с колегите на моето фирмено парти.Само ми е малко странно,че не сме заедно..гова почти не се случва,но искам да се забавлява.сега ще си подреждам козметичния шкаф и после ще си чета бг мама за обзавеждането и така.

Общи условия

Активация на акаунт