Възможно ли е бенка на 5 месеца???

  • 1 779
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 552
Единият близнаците се роди с бенка зад ухото.Забелязах я веднага след като ми ги дадоха.Това си му остана като отличителен белег,двамата са еднояйчни близнаци.Не се притеснявам,защото и аз имам бенки и лунички.
Няма страшно,успокой се!

# 16
  • Мнения: 6 461
Нормално е детенцето да има бенка,няма за какво да се притесняваш Peace
Голямото ми детенце има бенка на крачето.Така се роди.

# 17
  • Мнения: 214
На синът ми му излезе бенка, когато беше на около 6 месеца също на главата, близо до ухото.Не се притеснявай.

# 18
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Напълно е възможно!Точно на пет месеца и на Божа и се появи една малка бенка,на мен не ми харесва,но никой не ме пита.Спокойно,Бубс! Peace

# 19
  • Мнения: 1 951
И аз мисля, че бенката на Митко на крака я имало от раждането, макар аз да я забелязах след около месец от както се беше родил.

# 20
  • София
  • Мнения: 39 765
Няма нищо невъзможно. Дияна се роди с бенка. Първото, което казаха акушерките, които я поеха беше "аууу каква хубава трапчинка" и после "о, и бенка".

# 21
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Да, възможно е. И Алекс има доста бенки. Изведнъж много й се появиха, горе- долу около годинката.

# 22
  • Мнения: 2 567
Защо се притесняваш, Буболина? Вярно е, че все пак е раково образувание, но не е невъзможно да се появи. За да те успокоя, ще ти кажа, че моят син се роди с бенка на крака. Сега като расте и тя расте.

И моята се роди с две бенки. И двете са на вратлето и. Едната е от тези висящите и винаги ме е било страх да не я откъсна като я преобличам. Сега вече има доста по цялото тяло от този тип като лунички.


Дано от тази снимка ти стане ясно какви са, че не ми се търси друга.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 787
Възможно е,естествено.Нали е човек,все пак.Всички имаме бенки-някои повече,някои по-малко.
Калоян се роди с 2 съвсем малки бенчици-едната е на гърдичките,а другата на едно много деликатно място Laughing

# 24
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Здравей мила,не се притеснявай,ние имахме от самото начало на дясното бедро.Аз не съм се замисляла че не е нормално,след като всички имаме!!!!

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И ние се родихме с бемка на дупето,а вече си имаме и още една мъничка до нея.

Общи условия

Активация на акаунт