СТОЙНОСТИ НА ЧХГ - ТЕМА 17

  • 36 304
  • 799
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 1 718
Ако имаш тромбофилии, е по-добре да ползваш утрогестан вагинално. По принцип е по-добре и откъм странични ефекти и да пазиш черния дроб от претоварване. 2х2 вагинално ми беше перфектна доза. В един момент ми добавиха и 2х1 дуфастон (имах малко зацапвания). Сега съм на режим намаляване и вече съм на едно вечер. Скоро го спирам, защото другата седмица влизам в 4-ти месец ❤

# 736
  • Мнения: 14
Здравейте, писах и в друга тема, но да драсна и тука вече съм 22 ден след трансфер на 5-днесвни, вчера бях на първи преглед след положителен тест на който не се видя помти нищо, Д-р Персенска видя нещо в нещо като кухина не разбрах мн даде ми и снимка, изпрати ме на чхг което беше на 14 хиляди огромно просто вика ме петък пак и да си продължавам лекарствата, с две напълно запушени тръби съм възможно ли е да е извънматочна до петък място няма да мога да си намеря от притеснения Sad

# 737
  • Мнения: 511
Здравейте, писах и в друга тема, но да драсна и тука вече съм 22 ден след трансфер на 5-днесвни, вчера бях на първи преглед след положителен тест на който не се видя помти нищо, Д-р Персенска видя нещо в нещо като кухина не разбрах мн даде ми и снимка, изпрати ме на чхг което беше на 14 хиляди огромно просто вика ме петък пак и да си продължавам лекарствата, с две напълно запушени тръби съм възможно ли е да е извънматочна до петък място няма да мога да си намеря от притеснения Sad
Ама защо ще чакате, отидете на второ мнение.

# 738
  • Мнения: 300
Това е прекалено високо ЧХГ и не е възможно, според мен, да не се вижда нищо.

И аз съм пациент на Персенска и в 6-7 седмица вече си имаше сакче, по-късно мога да кача и снимка около този период след трансфера как изглеждаха нещата.

Второ мнение няма да е излишно, не го отлагайте.

# 739
  • Мнения: 71
Здравейте в понеделник бях с чхг 383.2 ,днес 48 часа по късно е 790.33 ,чудя се ако си запиша час за петък ,дали ще се види нещо

# 740
  • София
  • Мнения: 1 718
След 1000 винаги се вижда нещо.
При 14 Хил най-вероятно са се хванали близнаци, но със сигурност плодни сакчета поне трябва вече да се виждат!

# 741
  • Мнения: 14
Изместих часът за утре, ще пусна пак чхг и дано нещо се види и не е извънматочна, но извънматочна с това чхг е нереално мисля, Благодаря на всички 🙏

# 742
  • Мнения: 514

Здравейте, тези стойности как да ги тълкувам?

# 743
  • Мнения: 211
Ами честито ❤️🙏, но повторете теста за да се проследи удвояването, използвайте
https://www.kukuzya.ru/ia/hcg

# 744
  • Мнения: 232

Здравейте, тези стойности как да ги тълкувам?

# 745
  • София
  • Мнения: 1 718
Супер са! Изчакай още 3-4 дни и можеш да отидеш на преглед за плоден сак!

# 746
  • София
  • Мнения: 853
Момичета днес повторих теста. Удвоил се е и мъничко отгоре. Има ли смисъл да правя още един тест в Петък?
 

# 747
  • София
  • Мнения: 1 718
За ЧХГ - няма смисъл да правиш. Върви си идеално. Но прогестеронът ти е нисичък.

# 748
  • Мнения: 50
Здравейте!
Вече мога и аз да се включа в тази тема!
Имах трансфер на 2 снежинки на 22.05
На 8ми ден-246.30
И днес на 10ти ден-631.40
Докторът ми каза да не пускам повече но аз все пак си мисля дали да не пусна в събота още веднъж? Simple Smile
Пожелавам успех на всички!

# 749
  • София
  • Мнения: 1 718
Вървят повече от добре, но за всеки случай за успокоение, пусни си ако искаш едно последно в събота.

Общи условия

Активация на акаунт