БисИри и правописни истории 6

  • 41 179
  • 823
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 2 759
Една приятелка ми разказа, че в Несебър, на един салон пишело следното: Лакирване и Духане. Кой ще познае, какво са имали предвид с второто?
         Съвсем на български си пише, че е духане - не виждам какво не се разбира  Mr. Green..

# 406
  • Мнения: 3 835
Една приятелка ми разказа, че в Несебър, на един салон пишело следното: Лакирване и Духане. Кой ще познае, какво са имали предвид с второто?
         Съвсем на български си пише, че е духане - не виждам какво не се разбира  Mr. Green..

Забравих да напиша, че струвало 5лв. Mr. Green

# 407
  • Мнения: 3 447
в Несебър, на един салон пишело следното: Лакирване и Духане. Mr. Green Joy Joy
Кой ще познае, какво са имали предвид с второто? Sick
Второто ни е ясно на всички, въпросът е какво са имали предвид с първото   Mr. Green

# 408
  • София
  • Мнения: 5 605
ПЪЗЪРУВАМ  #Crazy . И аз честно пиша бързо и не чета после за грешки и почти винаги пиша ДОКЪТО, ама толкова много ми харесва тази дума така написана...но винаги съм си мислела, че всички жени знаем как се пише пазар!

# 409
  • Мнения: 2 254
"Какво е мнението Ви за забелването на чурката?"-така е озаглавена тема!!! ooooh!

# 410
  • Мнения: 3 835
"Какво е мнението Ви за забелването на чурката?"

Аз нямам мнение, 'щот имам мома. Доколкото съм чувала, това си е сАриозен проблем, забелването де. Mr. Green

# 411
  • Мнения: 6 167
"Какво е мнението Ви за забелването на чурката?"-така е озаглавена тема!!! ooooh!



не е истина това просто..... Shocked

# 412
  • Мнения: 2 254
истина е мила,истинаааааа..... Cry

# 413
  • Мнения: 3 835
Второто ни е ясно на всички, въпросът е какво са имали предвид с първото   Mr. Green

Ами вие явно сте много интелигентни, защото аз трудно бих се сетила, ако не ми бяха обяснили. Thinking Mr. Green

# 414
  • Мнения: 1 640
Прочетено току-що:
  ЕстествеННо................да се Отвърждава


     И друго: разкЪзвач!

# 415
  • София
  • Мнения: 3 787
сигорно е вредно
за сега поне
Неразполагам
ще съм благодарна за адреза

Това е от един пост Sick

# 416
  • Мнения: 6 155
Имам въпрос - "за модният форумски изказ" правилно ли е членувано или не?  Thinking Blush

# 417
  • София
  • Мнения: 3 787
Просто не можах да се сдържа.Същата форумка:
сигорно ще ......както съм сигорна
ще се приборя.....пустата фискултура
подходяшто

# 418
  • Мнения: 1 640
Имам въпрос - "за модният форумски изказ" правилно ли е членувано или не?  Thinking Blush
Не е правилно членувано,защото само подлогът и сказуемното определение получават пълен член в изречения.В случая "модния" е определение,поясняващо допълнението в изречението.
Биби,не беше ли ти авторЪТ на тази тема?

# 419
  • Мнения: 677
"Яд те е и те е яд, че те е яд."

Заглавие на тема:
"За забелването на патката на бебе?"
Цялата тема е пълна с бисери и грешки..

Общи условия

Активация на акаунт